Selectare filtru
Sezon :
Protocoale
1. DB CENTRU SUD P1-1 [ 181 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
NAE MIHAILESCU
[ DAMBOVITA ]
LIDER TARGOVISTE
[ DAMBOVITA ]
DALLES BUCSANI
[ DAMBOVITA ]
OLIMPIA MARCESTI
[ DAMBOVITA ]
S.C.C. ULMI
[ DAMBOVITA ]
VIITORUL DARMANESTI
[ DAMBOVITA ]
GHIRDOVENI
[ DAMBOVITA ]
VICTORIA 2010 COMISANI
[ DAMBOVITA ]
VOIAJORUL ZBURATOR
[ DAMBOVITA ]
SPERANTA DRAGOMIRESTI
[ DAMBOVITA ]
 
2. DB CENTRU SUD P2-1 [ 182 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
FINTA
[ DAMBOVITA ]
OLIMPIA MARCESTI
[ DAMBOVITA ]
 
3. DB CENTRU SUD P2-2 [ 183 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
NAE MIHAILESCU
[ DAMBOVITA ]
LIDER TARGOVISTE
[ DAMBOVITA ]
VOIAJORUL ZBURATOR
[ DAMBOVITA ]
SPERANTA DRAGOMIRESTI
[ DAMBOVITA ]
 
4. DB CENTRU SUD P1-2 [ 184 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
FINTA
[ DAMBOVITA ]
TITU
[ DAMBOVITA ]
C.S.C. GAESTI
[ DAMBOVITA ]
 
5. DB CENTRU SUD P2-3 [ 185 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
DALLES BUCSANI
[ DAMBOVITA ]
S.C.C. ULMI
[ DAMBOVITA ]
VICTORIA 2010 COMISANI
[ DAMBOVITA ]
 
6. DB CENTRU SUD P2-4 [ 186 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
VIITORUL DARMANESTI
[ DAMBOVITA ]
GHIRDOVENI
[ DAMBOVITA ]
 
7. DB CENTRU SUD P2-5 [ 187 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
TITU
[ DAMBOVITA ]
C.S.C. GAESTI
[ DAMBOVITA ]
 
8. PH NORD P1 [ 188 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
C.S.C. STEFESTI
[ PRAHOVA ]
VOIAJORUL MANECIU
[ PRAHOVA ]
SLANIC PRAHOVA
[ PRAHOVA ]
 
9. PH NORD P2 [ 189 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
VOIAJORUL VALCANESTI
[ PRAHOVA ]
C.S.C. DRAJNA
[ PRAHOVA ]
C.S.C. STEFESTI
[ PRAHOVA ]
VOIAJORUL MANECIU
[ PRAHOVA ]
SLANIC PRAHOVA
[ PRAHOVA ]
 
10. PH CENTRU P1-1 [ 190 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
C.S.C. CARBUNESTI
[ PRAHOVA ]
LEVIN HAUS BALTESTI
[ PRAHOVA ]
C.S.C. GORNET
[ PRAHOVA ]
 
11. PH CENTRU P1-2 [ 191 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
LEVIN HAUS COCOSESTI
[ PRAHOVA ]
VIITORUL BAICOI
[ PRAHOVA ]
 
12. PH CENTRU P2 [ 192 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
STREJNIC
[ PRAHOVA ]
C.S.C. CARBUNESTI
[ PRAHOVA ]
LEVIN HAUS COCOSESTI
[ PRAHOVA ]
LEVIN HAUS BALTESTI
[ PRAHOVA ]
 
13. PH CENTRU P1-3 [ 193 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
VOIAJORUL VALCANESTI
[ PRAHOVA ]
OLIMPIC MARATON 2018
[ PRAHOVA ]
 
14. PH CENTRU P1-4 [ 194 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
VICTORIA FLORESTI
[ PRAHOVA ]
OLIMPIC MARATON 2018
[ PRAHOVA ]
 
15. PH SUD - CAPLANI P1-1 [ 195 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
A.C.C. PLOIESTI
[ PRAHOVA ]
VIITORUL TIRGSORUL VECHI
[ PRAHOVA ]
C.S.C. PUCHENI
[ PRAHOVA ]
C.S.C. SIRNA
[ PRAHOVA ]
C.S.C. TOMSANI
[ PRAHOVA ]
MARATON PASTARNACU
[ DAMBOVITA ]
 
16. PH SUD - CAPLANI P2-1 [ 196 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
PAULESTI
[ PRAHOVA ]
C.S.C. TOMSANI
[ PRAHOVA ]
 
17. PH SUD - CAPLANI P2-2 [ 197 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
INTERSECTIE BRATASANCA
[ PRAHOVA ]
VICTORIA FLORESTI
[ PRAHOVA ]
VIITORUL BAICOI
[ PRAHOVA ]
C.S.C. STOENESTI
[ PRAHOVA ]
 
18. PH SUD - CAPLANI P2-3 [ 198 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
VIITORUL TIRGSORUL VECHI
[ PRAHOVA ]
C.S.C. PUCHENI
[ PRAHOVA ]
C.S.C. SIRNA
[ PRAHOVA ]
MARATON PASTARNACU
[ DAMBOVITA ]
 
19. PH SUD - RADAUTI PRUT P1 [ 199 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
VOIAJORUL VALEA CALUGAREASCA
[ PRAHOVA ]
PLOIESTI 2011
[ PRAHOVA ]
 
20. PH SUD - RADAUTI PRUT P2-1 [ 200 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
VOIAJORUL VALEA CALUGAREASCA
[ PRAHOVA ]
PAULESTI
[ PRAHOVA ]
PLOIESTI 2011
[ PRAHOVA ]
 
21. AG CENTRU P1-1 [ 201 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
VASILE LUDU COSTESTI
[ ARGES ]
NEACSU MARIN SERBOIENI
[ ARGES ]
 
22. AG CENTRU P1-2 [ 202 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
SPERANTA HARSESTI
[ ARGES ]
3/7 PITESTI
[ ARGES ]
POIANA LACULUI
[ ARGES ]
 
23. AG CENTRU P2-1 [ 203 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
CALINESTI - ARGES
[ ARGES ]
MESTERUL MANOLE
[ ARGES ]
3/7 PITESTI
[ ARGES ]
 
24. AG CENTRU P1-3 [ 204 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
CALINESTI - ARGES
[ ARGES ]
SPERANTA HARSESTI
[ ARGES ]
POIANA LACULUI
[ ARGES ]
BASCOV
[ ARGES ]
 
25. DB NORD P2-1 [ 205 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
ANINOASA 2004
[ DAMBOVITA ]
GLODENI
[ DAMBOVITA ]
VULCANA PANDELE
[ DAMBOVITA ]
VULTURUL BRANCOVENESC
[ DAMBOVITA ]
VOIAJORUL PUCIOASA
[ DAMBOVITA ]
BRANESTI
[ DAMBOVITA ]
 
26. DB NORD P2-2 [ 206 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
VIITORUL IEDERA
[ DAMBOVITA ]
VALEA LUNGA
[ DAMBOVITA ]
 
27. DB NORD P2-3 [ 207 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
FOND RAZVAD
[ DAMBOVITA ]
FLACARA MORENI
[ DAMBOVITA ]
VIITORUL SACUIENI
[ DAMBOVITA ]
G.O. OCNITA
[ DAMBOVITA ]
 
28. DB NORD P2-4 [ 208 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
DOVE CAMPINA
[ PRAHOVA ]
VALEA PRAHOVEI
[ PRAHOVA ]
LASTUNUL BREAZA
[ PRAHOVA ]
SOIMUL ALUNIS
[ PRAHOVA ]
ATLETIK FIENI
[ DAMBOVITA ]
BASARABII BREBU
[ PRAHOVA ]
VALEA DOFTANEI
[ PRAHOVA ]
C.S.C. STEJARUL COCORASTII MISLII
[ PRAHOVA ]
C.S.C. BORDENI
[ PRAHOVA ]
 
29. DB NORD P1 [ 209 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
ANINOASA 2004
[ DAMBOVITA ]
DOVE CAMPINA
[ PRAHOVA ]
VALEA PRAHOVEI
[ PRAHOVA ]
LASTUNUL BREAZA
[ PRAHOVA ]
GLODENI
[ DAMBOVITA ]
VULCANA PANDELE
[ DAMBOVITA ]
FOND RAZVAD
[ DAMBOVITA ]
SOIMUL ALUNIS
[ PRAHOVA ]
ATLETIK FIENI
[ DAMBOVITA ]
FLACARA MORENI
[ DAMBOVITA ]
VIITORUL IEDERA
[ DAMBOVITA ]
VIITORUL SACUIENI
[ DAMBOVITA ]
VULTURUL BRANCOVENESC
[ DAMBOVITA ]
VOIAJORUL PUCIOASA
[ DAMBOVITA ]
BASARABII BREBU
[ PRAHOVA ]
BRANESTI
[ DAMBOVITA ]
VALEA LUNGA
[ DAMBOVITA ]
G.O. OCNITA
[ DAMBOVITA ]
VALEA DOFTANEI
[ PRAHOVA ]
C.S.C. STEJARUL COCORASTII MISLII
[ PRAHOVA ]
C.S.C. BORDENI
[ PRAHOVA ]
 
30. DB STANUCA VASILE P2 [ 210 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
STANUCA VASILE
[ DAMBOVITA ]
STANCA NICOLAE PETRESTI
[ DAMBOVITA ]
VASILE LUDU COSTESTI
[ ARGES ]
COBIA
[ DAMBOVITA ]
ARIPI VALEA MARE
[ DAMBOVITA ]
NEACSU MARIN SERBOIENI
[ ARGES ]
HEXAGON MATASARU
[ DAMBOVITA ]
MARATON 2015 PRODULESTI
[ DAMBOVITA ]
 
31. DB STANUCA VASILE P1 [ 211 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
STANUCA VASILE
[ DAMBOVITA ]
STANCA NICOLAE PETRESTI
[ DAMBOVITA ]
COBIA
[ DAMBOVITA ]
ARIPI VALEA MARE
[ DAMBOVITA ]
HEXAGON MATASARU
[ DAMBOVITA ]
MARATON 2015 PRODULESTI
[ DAMBOVITA ]
 
32. AG NORD P1-1 [ 212 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
MUSCELUL CAMPULUNG
[ ARGES ]
3/2 MARATON RUCAR
[ ARGES ]
3/2 LERESTI
[ ARGES ]
3/2 BUGHEA DE SUS
[ ARGES ]
 
33. AG NORD P2 [ 213 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
MUSCELUL CAMPULUNG
[ ARGES ]
MESTERUL MANOLE
[ ARGES ]
3/2 MARATON RUCAR
[ ARGES ]
3/2 LERESTI
[ ARGES ]
3/2 BUGHEA DE SUS
[ ARGES ]
 
34. AG 3/2 CAMPULUNG P1 [ 214 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
VALEA DAMBOVITEI
[ DAMBOVITA ]
STALPENI
[ ARGES ]
C.S.C. CANDESTI
[ DAMBOVITA ]
 
35. AG 3/2 CAMPULUNG P2 [ 215 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
STALPENI
[ ARGES ]
C.S.C. CANDESTI
[ DAMBOVITA ]
 
36. VL ANTON PANN P1-1 [ 216 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
ANTON PANN - RM.VALCEA
[ VALCEA ]
ANTON PANN - CALIMANESTI
[ VALCEA ]
 
37. VL ANTON PANN P1-2 [ 217 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
ANTON PANN - BABENI
[ VALCEA ]
OLTENIA CRAIOVA
[ DOLJ ]
ANTON PANN - DEALUL NEGRU
[ VALCEA ]
ANTON PANN - PAUSESTI
[ VALCEA ]
SEGARCEA NR.8
[ DOLJ ]
 
38. VL ANTON PANN P 2 [ 218 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
3/2 CAMPULUNG
[ ARGES ]
DOMNESTI 2004 - AG
[ ARGES ]
ANTON PANN - RM.VALCEA
[ VALCEA ]
BUGHEA DE JOS
[ ARGES ]
BOTENI - ARGES
[ ARGES ]
ANTON PANN - BABENI
[ VALCEA ]
ANTON PANN - CALIMANESTI
[ VALCEA ]
3/2 SCHITU GOLESTI
[ ARGES ]
ANTON PANN - DEALUL NEGRU
[ VALCEA ]
INFINIT PREAJBA
[ GORJ ]
ANTON PANN - PAUSESTI
[ VALCEA ]
 
39. OLT P1-1 [ 219 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
SPUTNIK '99 CARACAL
[ OLT ]
CORABIA
[ OLT ]
INFINIT PREAJBA
[ GORJ ]
 
40. OLT P1-2 [ 220 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
OLTETUL 2010 FALCOIU
[ OLT ]
SLATINA OLT
[ OLT ]
 
41. OLT P2 [ 221 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
SPUTNIK '99 CARACAL
[ OLT ]
CORABIA
[ OLT ]
OLTETUL 2010 FALCOIU
[ OLT ]
SLATINA OLT
[ OLT ]
OLTENIA CRAIOVA
[ DOLJ ]
SEGARCEA NR.8
[ DOLJ ]
 
42. BZ P1 [ 222 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
C.S.C. MARACINENI
[ BUZAU ]
A.S.C. 10/1 BUZAU
[ BUZAU ]
 
43. BZ P2 [ 223 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
C.S.C. MARACINENI
[ BUZAU ]
A.C.S.C. DUNAREA BRAILA
[ BRAILA ]
A.S.C. 10/1 BUZAU
[ BUZAU ]
C.S.C. URZICENI
[ IALOMITA ]
C.S.C. ULMENI
[ BUZAU ]
C.S.C. VOIAJORUL MIZIL
[ PRAHOVA ]
TRAIAN NITESCU
[ GALATI ]
 
44. MOLDOVA P2 [ 224 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
C.S.C. VOIAJORUL MOINESTI
[ BACAU ]
A.S.C. TROTUSUL VRANCEA
[ VRANCEA ]
A.S.C. VOIAJORUL TECUCI
[ GALATI ]
C.S.C. STEJARUL ONESTI
[ BACAU ]
 
45. MH P1 [ 225 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
CONSTANTIN BRANCUSI TG.JIU
[ GORJ ]
DUNAREA TURNU SEVERIN
[ MEHEDINTI ]
REAL VANJU MARE
[ MEHEDINTI ]
MARATON TURBUREA
[ GORJ ]
IZVORUL BARZII
[ MEHEDINTI ]
CERNETI MEHEDINTI
[ MEHEDINTI ]
VOIAJORUL MERIS
[ MEHEDINTI ]
 
46. MH P2 [ 226 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
DUNAREA TURNU SEVERIN
[ MEHEDINTI ]
REAL VANJU MARE
[ MEHEDINTI ]
DUNAREA CALAFAT
[ DOLJ ]
IZVORUL BARZII
[ MEHEDINTI ]
CERNETI MEHEDINTI
[ MEHEDINTI ]
VOIAJORUL MERIS
[ MEHEDINTI ]
BUJORUL PLENITA
[ DOLJ ]
VIITORUL POIANA MARE
[ DOLJ ]
 
47. GJ+DJ P1 [ 227 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
MARATON TURBUREA
[ GORJ ]
BUJORUL PLENITA
[ DOLJ ]
VIITORUL POIANA MARE
[ DOLJ ]
 
48. MOLDOVA NORD P1 [ 228 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
MARATON CLUB BOTOSANI
[ BOTOSANI ]
SPORTING RADAUTI
[ SUCEAVA ]
 
49. RM.SARAT + DUNAREA BR. P1 [ 229 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
A.C.S.C. DUNAREA BRAILA
[ BRAILA ]
A.S.C. 10/3 RAMNICU SARAT
[ BUZAU ]
A.S.C. VOIAJORUL TECUCI
[ GALATI ]
 
50. PH SUD - RADAUTI-PRUT P1 [ 230 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
INTERSECTIE BRATASANCA
[ PRAHOVA ]
STREJNIC
[ PRAHOVA ]
C.S.C. STOENESTI
[ PRAHOVA ]
 
51. PH SUD - RADAUTI PRUT P2-2 [ 231 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
INTERSECTIE BRATASANCA
[ PRAHOVA ]
VICTORIA FLORESTI
[ PRAHOVA ]
VIITORUL BAICOI
[ PRAHOVA ]
C.S.C. STOENESTI
[ PRAHOVA ]
 
52. GR P2-1 [ 232 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
AVANTUL FLORESTI
[ GIURGIU ]
S.C.C.B. POTLOGI
[ DAMBOVITA ]
COLUMBOFILUL MALU SPART
[ GIURGIU ]
 
53. GR P1 [ 233 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
SOIMII FLORESTI
[ GIURGIU ]
AVANTUL FLORESTI
[ GIURGIU ]
VOIAJORUL BOLINTIN DEAL
[ GIURGIU ]
S.C.C.B. POTLOGI
[ DAMBOVITA ]
VOIAJORUL GHIMPATI
[ DAMBOVITA ]
COLUMBOFILUL MALU SPART
[ GIURGIU ]
A.C. BUFTEA
[ ILFOV ]
 
54. AG 3/2 CAMPULUNG P2-1 [ 234 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
3/2 CAMPULUNG
[ ARGES ]
BUGHEA DE JOS
[ ARGES ]
 
55. AG 3/2 CAMPULUNG P2-2 [ 235 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
DOMNESTI 2004 - AG
[ ARGES ]
BOTENI - ARGES
[ ARGES ]
3/2 SCHITU GOLESTI
[ ARGES ]
 
56. ULMENI + MIZIL P1 [ 236 ]
CLUBURI PARTICIPANTE
C.S.C. ULMENI
[ BUZAU ]
C.S.C. VOIAJORUL MIZIL
[ PRAHOVA ]