PORUMBEI

  Clasamente

 Top Etape

 Norme

 Palmares

 Live !

CRESCATORI

  Clasamente

 Top Etape

 Norme

 Palmares

PREMII SPECIALE

 Crescator Laureat

 Crescator Profesionist

 Campionatul Cluburilor

 Derby Expo UCPR

IERARHII UCPR

 Expozitia UCPR

 Derby-uri UCPR

 Olimpic UCPR

 TOP 100 Norme


UTILE

 PLAN DE ZBOR

 PROTOCOALE

 CALCUL DISTANTE

 LISTA DE START

 ID LIVE


CLASAMENT COLUMBOFILI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

SIGHETUL MARMATIEI

[2017-05-11]

PREZMYSL

[2017-05-19]

PREZMYSL 2

[2017-05-23]

GARWOLIN

[2017-06-01]

VARSOVIA 1

[2017-06-12]

GOLDAP

[2017-06-24]

VARSOVIA 2

[2017-07-01]

VARSOVIA 3

[2017-07-14]

ELBLAG

[2017-07-14]

DERBY MALTA - PROVIZORIU

[2017-07-16]

DERBY MALTA

[2017-07-16]

DERBY MALTA ** ZONA I

[2017-07-16]

VARSOVIA 4

[2017-08-04]

RIGA

[2017-08-05]




 
Nume Concurs DERBY MALTA ** ZONA I [ id concurs 805 ]
Tip concurs
FOND
Data lansarii 2017-07-16
Ora de lansare 07:00:00
Ora rasarit 04:46:16
Tara de lansareLETONIA
Coordonate GPS Lat :56:22:0.50 -- Long :27:11:36.50
Primul porumbel sosit : Serie --
Data si ora sosire :2017-07-15
Columbofil :
Licenta ,
Ultimul porumbel sosit : Serie --
Data si ora sosire :2017-07-15
Columbofil :
Licenta ,
Numar total de porumbei inscrisi 255
Numar total de porumbei clasificati 64
Numar columbofili participanti 45
Numar ceasuri inscrise
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Nr.NUME PRENUMEClubJudetLICENTAANGAJATICLASATIDISTANTA Punctaj
1BOSTIOG GHEORGHE+ROBERT SPORTING RADAUTISV 120349 125945.26015.6863
2GLODEANU VASILE SPORTING RADAUTISV 120381 42988.10090.1961
3CRACIUN EMANUEL MARATHON RADAUTISV 122372 52946.900160.7843
4CRACIUN ADRIAN OVIDIU MARATHON RADAUTISV 120369 22946.940172.5490
5CIOBOTAR DUMITRU SPORTING RADAUTISV 122379 83944.840188.2353
6RUSU IONEL DAN SPORTING RADAUTISV 122404 53948.590188.2353
7VASILICA GHE. OVIDIU SPORTING RADAUTISV 120434 52987.590219.6079
8LEHACI NICU SPORTING RADAUTISV 120398 22987.840239.2157
9CEOBANU AUREL SPORTING RADAUTISV 120357 82988.280392.1569
10ADOCHITEI VILUT SPORTING RADAUTISV 120291 217951.9800
11BALTEI MIHAI SPORTING RADAUTISV 122519 30949.5200
12BODNAR ION CRISTIAN MARATHON RADAUTISV 120348 120960.1900
13BOTEZATU C-TIN+CATALIN SPORTING RADAUTISV 120350 31950.5100
14BUCHI CIPRIAN PHOENIX BOTOSANIBT 122407 60919.2100
15BURCIU BENIAMIN MARATHON RADAUTISV 120352 154951.3600
16BUTA NELU SPORTING RADAUTISV 120354 60988.1800
17CAPSTRAMB TRAIAN MARATHON RADAUTISV 120355 40945.6200
18CERNOVSCHI CORNELIU MARATHON RADAUTISV 120358 20943.4500
19CHELARU VIRGIL C.S.C. MARATON BOTOSANIBT 122408 122959.6300
20CIOATA EMILIA SPORTING RADAUTISV 120359 100946.8200
21COSTEA ALIN SPORTING RADAUTISV 122371 20950.8200
22FAMILIA CIRDEI MARATHON RADAUTISV 120375 41944.7400
23FEDIUC IULIAN SPORTING RADAUTISV 120376 50950.8700
24GANIA DORIN PHOENIX BOTOSANIBT 122422 51959.3500
25GHEORGHITA IONICA SPORTING RADAUTISV 120379 60944.2400
26GHETAU VLADUT SPORTING RADAUTISV 120380 51947.1100
27HALIP CONSTANTIN MARATHON RADAUTISV 120386 20944.6700
28HALIP ILIE DORU MARATHON RADAUTISV 120388 40943.6300
29HIRLET CEZAR SPORTING RADAUTISV 120389 71950.6500
30IANOVIC MARIAN PHOENIX BOTOSANIBT 122409 20918.4400
31ILIUT NICOLAI SPORTING RADAUTISV 122400 31943.9100
32IURESCU MIREL MARATHON RADAUTISV 120395 20944.9700
33MACOVEI PETRICA SPORTING RADAUTISV 120400 41987.6400
34MIHAIUC SAMUEL SPORTING RADAUTISV 122380 30950.8900
35NITISOR DUMITRU PHOENIX BOTOSANIBT 122412 40961.6400
36OLENICI V. CONSTANTIN SPORTING RADAUTISV 122375 20948.8400
37PALAGIOI SILVIU SPORTING RADAUTISV 120412 20988.5600
38PINTESCU VASILE MARATHON RADAUTISV 120416 51944.0200
39POPESCU GHEORGHE SPORTING RADAUTISV 122520 50952.1800
40RUSU NELU MARATHON RADAUTISV 122377 10946.6900
41RUSU RADU MARATHON RADAUTISV 122386 30949.3400
42STIRBAN DORIN SPORTING RADAUTISV 120424 195944.3200
43TORAC STEFAN SPORTING RADAUTISV 122382 31942.1400
44UNGUREAN CONSTANTIN SPORTING RADAUTISV 120430 51943.8400
45ZELINCA CORNEL PHOENIX BOTOSANIBT 122424 70961.3800