CLASAMENT PORUMBEI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

IANCA

[2018-04-29]

BRAILA

[2018-05-06]

TULCEA 1

[2018-05-13]

TARACLIA 1

[2018-05-20]

TARACLIA 2

[2018-05-27]

NIKOLAEV 1

[2018-06-02]

TULCEA 2

[2018-06-02]

CAPLANI 1

[2018-06-10]

TULCEA 3

[2018-06-16]

VILNE 1

[2018-06-16]

NIKOLAEV 2

[2018-06-16]

CAPLANI 2

[2018-06-24]

CAPLANI 3

[2018-07-02]

ROZIVKA

[2018-07-02]

ROZIVKA (PROVIZORIU)

[2018-07-02]

NOVA KAHOVKA 1

[2018-07-02]

CAPLANI 4

[2018-07-07]

DERBY SEVERODONETS’K ZONA 2

[2018-07-15]

NOVA KAHOVKA 2

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

CAPLANI 5

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K

[2018-07-15]

CAPLANI 6

[2018-07-22]

VILNE 2

[2018-07-29]

CAPLANI 7

[2018-07-29]

SEVERODONETS’K 2 (PROVIZORIU)

[2018-08-04]

SEVERODONETS’K 2

[2018-08-05]

TULCEA 4

[2018-08-05]

NIKOLAEV 3

[2018-08-05]




 

Nume Concurs VILNE 1
Tip concurs
FOND
Data lansarii 2018-06-16
Ora de lansare 05:00:00
Ora rasarit 04:45:17
Tara de lansareUKRAINA
Coordonate GPS Lat :46:46:5.01 -- Long :34:59:30.92
Tara de lansareUKRAINA
Tip clasamentclub
Numar total de porumbei inscrisi 130
Numar total de porumbei clasificati 26
Numar columbofili participanti 15
Numar ceasuri inscrise 15
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Status validare concurs INVALID
Cluburi participante : 3/7 PITESTI , 3-2 LERESTI , 3-2 MARATON RUCAR , 3/2 C-LUNG BUGHEA DE SUS MUSCEL , A.C. BUFTEA , A.C. FINTA , A.C.S. GURA-OCNITEI , A.C.S. GURA-OCNITEI-VIITORUL SACUENI , A.C.S.C. VIITORUL IEDERA , A.C.S.C. VOIAJORUL SUTA SEACA , A.S. OLIMPICII ULMI , A.S.C. FOND RAZVAD , A.S.C. GRIVITA , A.S.C. SOIMII FLORESTI , A.S.C. SPERANTA DRAGOMIRESTI , A.S.C.M.C. NAE MIHAILESCU , ANINOASA 2004 , ASOCIATIA SPERANTA HARSESTI , ASOCIATIA VOIAJORUL GHIMPATI , ATLETIK FIENI , AVANTUL FLORESTI , BASARABII BREBU , BASCOV , C.S. TITU , C.S.C. ARIPI VALEA MARE , C.S.C. BORDENI , C.S.C. BRANESTI , C.S.C. GAESTI , C.S.C. GHIRDOVENI , C.S.C. GLODENI , C.S.C. MARATON PASTARNACU , C.S.C. OLIMPIA MARCESTI , C.S.C. POIANA LACULUI , C.S.C. STANCA NICOLAE-PETRESTI , C.S.C. STEJARUL COCORASTII MISLII , C.S.C. VALEA LUNGA , C.S.C. VULCANA PANDELE , CALINESTI - ARGES , COBIA , COLUMBOFILUL MALU SPART , DALLES BUCSANI , DOVE CAMPINA , FLACARA MORENI , HEXAGON MATASARU , LASTUNUL BREAZA , LIDER TARGOVISTE , MARATON 2015 ODAIA TURCULUI , MESTERUL MANOLE , MUSCELUL CAMPULUNG , NEACSU MARIN SERBOIENI , S.C.C.B. POTLOGI , SOIMUL ALUNIS , STANUCA VASILE , VALEA DOFTANEI , VALEA PRAHOVEI - COMARNIC , VASILE LUDU COSTESTI , VICTORIA 2010 COMISANI , VIITORUL DARMANESTI , VOIAJORUL BOLINTIN DEAL , VOIAJORUL PUCIOASA , VULTURUL BRANCOVENESC ,
Primul porumbel sosit : Serie 176751-16-M
Data si ora sosire :2018-06-16 14:37:46
Columbofil : TUDOR NELU
Licenta 115064 , SILISTE
Ultimul porumbel sosit : Serie 47799-11-M
Data si ora sosire :2018-06-17 09:03:46
Columbofil : TUTEA NICOLAE
Licenta 123545 , BORDENI
Nr.Nume columbofilClubJudetSERIEInelECTZi Ora sosireDistantaViteza Punctaj CLS
1FLOREA LIVIU 114410
[PNR: 05:01:59 PNA:21:34:51 ]
S.C.C.B. POTLOGIDB396259-15-F UCPR 0115:12:08769.9831257.868104
2SIMION STEFAN 114423
[PNR: 05:01:51 PNA:21:35:12 ]
S.C.C.B. POTLOGIDB383505-17-M UCPR -2115:15:22769.5931250.557402
3FLOREA LIVIU 114410
[PNR: 05:01:59 PNA:21:34:51 ]
S.C.C.B. POTLOGIDB392177-16-F UCPR *0115:24:11769.9831233.584705
4TUDORACHE GEORGE 120041
[PNR: 05:02:06 PNA:21:35:19 ]
S.C.C.B. POTLOGIDB285167-15-M UCPR -2115:33:46773.5521220.498602
5STOICA IONUT 114426
[PNR: 05:01:59 PNA:21:34:55 ]
S.C.C.B. POTLOGIDB392363-16-F UCPR 0115:40:26770.3481202.854307
6BADEA TUDOR 120039
[PNR: 05:01:51 PNA:21:35:11 ]
S.C.C.B. POTLOGIDB808049-14-M UCPR *1115:41:20769.4351199.773901
7STOICA IONUT 114426
[PNR: 05:01:59 PNA:21:34:55 ]
S.C.C.B. POTLOGIDB392376-16-M UCPR 0115:50:11770.3481184.816606
8STOICA IONUT 114426
[PNR: 05:01:59 PNA:21:34:55 ]
S.C.C.B. POTLOGIDB251805-15-F UCPR 0115:50:16770.3481184.664803
9SIMION STEFAN 114423
[PNR: 05:01:51 PNA:21:35:12 ]
S.C.C.B. POTLOGIDB31430-16-M UCPR *-2115:50:12769.5931183.564402
10STOICA DUMITRU LAURENTIU 123694
[PNR: 05:01:58 PNA:21:35:17 ]
S.C.C.B. POTLOGIDB55478-17-M UCPR *0115:54:05771.5121179.531703
11STOICA IONUT 114426
[PNR: 05:01:59 PNA:21:34:55 ]
S.C.C.B. POTLOGIDB1086909-14-F UCPR 0116:01:14770.3481165.016903
12STOICA IONUT 114426
[PNR: 05:01:59 PNA:21:34:55 ]
S.C.C.B. POTLOGIDB392351-16-F UCPR 0116:01:52770.3481163.902103
13FLOREA LIVIU 114410
[PNR: 05:01:59 PNA:21:34:51 ]
S.C.C.B. POTLOGIDB398092-16-F UCPR *0116:02:27769.9831162.326205
14TACHIANU VASILE 118046
[PNR: 05:01:52 PNA:21:35:11 ]
S.C.C.B. POTLOGIDB855578-13-M FCPR *0116:04:04769.7891159.204402
15BAJAN DANIEL 115855
[PNR: 05:01:50 PNA:21:35:13 ]
S.C.C.B. POTLOGIDB151281-17-M UCPR *24116:08:05769.3891151.483901
16STAN CONSTANTIN 121460
[PNR: 05:01:59 PNA:21:34:51 ]
S.C.C.B. POTLOGIDB92377-16-F UCPR 0116:09:31770.0611150.174502
17NISTOR CRISTIAN 114420
[PNR: 05:02:00 PNA:21:35:18 ]
S.C.C.B. POTLOGIDB242472-15-M UCPR *-2116:16:24772.0481141.351202
18BADEA TUDOR 120039
[PNR: 05:01:51 PNA:21:35:11 ]
S.C.C.B. POTLOGIDB280179-15-M UCPR *1116:14:28769.4351140.833301
19STAN CONSTANTIN 121460
[PNR: 05:01:59 PNA:21:34:51 ]
S.C.C.B. POTLOGIDB261930-16-M UCPR 0116:17:43770.0611136.258001
20STOICA DUMITRU LAURENTIU 123694
[PNR: 05:01:58 PNA:21:35:17 ]
S.C.C.B. POTLOGIDB86645-16-M UCPR *0116:20:00771.5121134.576503
21TACHIANU VASILE 118046
[PNR: 05:01:52 PNA:21:35:11 ]
S.C.C.B. POTLOGIDB1020966-13-M UCPR *0116:20:51769.7891130.629402
22NISTOR CRISTIAN 114420
[PNR: 05:02:00 PNA:21:35:18 ]
S.C.C.B. POTLOGIDB396290-15-M UCPR -2116:24:01772.0481128.642602
23STOICA IONUT 114426
[PNR: 05:01:59 PNA:21:34:55 ]
S.C.C.B. POTLOGIDB280121-15-M UCPR 0116:22:53770.3481128.081405
24PURICEL MARIAN 105119
[PNR: 05:01:54 PNA:21:35:13 ]
S.C.C.B. POTLOGIDB861168-12-M UCPR *46116:25:06770.4301124.268201
25BADEA TUDOR 120039
[PNR: 05:01:51 PNA:21:35:11 ]
S.C.C.B. POTLOGIDB1257243-14-F UCPR 1116:24:39769.4351123.864401
26NISTOR CRISTIAN 114420
[PNR: 05:02:00 PNA:21:35:18 ]
S.C.C.B. POTLOGIDB1106703-14-M UCPR *-2116:28:52772.0481120.696803