CLASAMENT PORUMBEI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

IANCA

[2018-04-29]

BRAILA

[2018-05-06]

TULCEA 1

[2018-05-13]

TARACLIA 1

[2018-05-20]

TARACLIA 2

[2018-05-27]

TULCEA 2

[2018-06-02]

NIKOLAEV 1

[2018-06-02]

CAPLANI 1

[2018-06-10]

VILNE 1

[2018-06-16]

NIKOLAEV 2

[2018-06-16]

TULCEA 3

[2018-06-16]

CAPLANI 2

[2018-06-24]

CAPLANI 3

[2018-07-02]

ROZIVKA

[2018-07-02]

ROZIVKA (PROVIZORIU)

[2018-07-02]

NOVA KAHOVKA 1

[2018-07-02]

CAPLANI 4

[2018-07-07]

CAPLANI 5

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K ZONA 2

[2018-07-15]

NOVA KAHOVKA 2

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

CAPLANI 6

[2018-07-22]

VILNE 2

[2018-07-29]

CAPLANI 7

[2018-07-29]

SEVERODONETS’K 2 (PROVIZORIU)

[2018-08-04]

NIKOLAEV 3

[2018-08-05]

SEVERODONETS’K 2

[2018-08-05]

TULCEA 4

[2018-08-05]




 

Nume Concurs DERBY SEVERODONETS’K
Tip concurs
FOND
Data lansarii 2018-07-15
Ora de lansare 11:10:00
Ora rasarit 04:38:34
Tara de lansareUKRAINA
Coordonate GPS Lat :48:56:12.10 -- Long :38:30:43.60
Tara de lansareUKRAINA
Tip clasamentclub
Numar total de porumbei inscrisi 47
Numar total de porumbei clasificati 9
Numar columbofili participanti 9
Numar ceasuri inscrise 9
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Status validare concurs INVALID
Cluburi participante : A.C. BUFTEA , A.C. FINTA , A.C.C. PLOIESTI , A.C.S. GURA-OCNITEI , A.C.S. GURA-OCNITEI-VIITORUL SACUENI , A.C.S.C. INTERSECTIE BRATASANCA , A.C.S.C. OLIMPIC MARATON 2018 , A.C.S.C. VALEA CALUGAREASCA , A.C.S.C. VICTORIA FLORESTI , A.C.S.C. VIITORUL IEDERA , A.C.S.C. VOIAJORUL SUTA SEACA , A.S. OLIMPICII ULMI , A.S.C. FOND RAZVAD , A.S.C. GRIVITA , A.S.C. SOIMII FLORESTI , A.S.C. SPERANTA DRAGOMIRESTI , A.S.C. VALEA DAMBOVITEI , A.S.C. VOINESTI , A.S.C.M.C. NAE MIHAILESCU , ANINOASA 2004 , ASOCIATIA VOIAJORUL GHIMPATI , ATLETIK FIENI , AVANTUL FLORESTI , BASARABII BREBU , C.S. TITU , C.S.C. ARIPI VALEA MARE , C.S.C. BORDENI , C.S.C. BRANESTI , C.S.C. DRAJNA , C.S.C. GAESTI , C.S.C. GHIRDOVENI , C.S.C. GLODENI , C.S.C. MARATON PASTARNACU , C.S.C. OLIMPIA MARCESTI , C.S.C. PROFESIONISTII BALTESTI , C.S.C. PUCHENII MARI , C.S.C. SIRNA , C.S.C. STANCA NICOLAE-PETRESTI , C.S.C. STEFESTI , C.S.C. STEJARUL COCORASTII MISLII , C.S.C. STOENESTI , C.S.C. TOMSANI , C.S.C. VALEA LUNGA , C.S.C. VIITORUL BAICOI , C.S.C. VULCANA PANDELE , COBIA , COLUMBOFILUL MALU SPART , DALLES BUCSANI , DOVE CAMPINA , FLACARA MORENI , HEXAGON MATASARU , LASTUNUL BREAZA , LEVIN HAUS COCOSESTI , LIDER TARGOVISTE , MARATON 2015 ODAIA TURCULUI , PAULESTI , PLOIESTI 2011 , S.C.C.B. POTLOGI , SLANIC PRAHOVA , SOIMUL ALUNIS , STANUCA VASILE , STREJNICU , VALEA DOFTANEI , VALEA PRAHOVEI - COMARNIC , VICTORIA 2010 COMISANI , VIITORUL DARMANESTI , VIITORUL TARGSORUL VECHI , VOIAJORUL BOLINTIN DEAL , VOIAJORUL MANECIU , VOIAJORUL PUCIOASA , VOIAJORUL VALCANESTI , VULTURUL BRANCOVENESC ,
Primul porumbel sosit : Serie 736724-16-M
Data si ora sosire :2018-07-16 13:41:33
Columbofil : GRIGORESCU FLORIN
Licenta 117727 , GHINESTI
Ultimul porumbel sosit : Serie 4084733-17-M
Data si ora sosire :2018-07-22 10:31:52
Columbofil : FRATII JERCAN
Licenta 121292 , LIPANESTI, SAT SIPOT NR. 401
Nr.Nume columbofilClubJudetSERIEInelECTZi Ora sosireDistantaViteza Punctaj CLS
1STOICA IONUT 114426
[PNR: 05:17:10 PNA:21:30:14 ]
S.C.C.B. POTLOGIDB132998-15-M UCPR 3220:16:511096.163721.223107
2STOICA IONUT 114426
[PNR: 05:17:10 PNA:21:30:14 ]
S.C.C.B. POTLOGIDB443302-16-F UCPR 3408:03:451096.163401.098807
3TUDORACHE GEORGE 120041
[PNR: 05:17:18 PNA:21:30:37 ]
S.C.C.B. POTLOGIDB285167-15-M UCPR *-4420:14:391098.422317.035404
4IANCU ADRIAN FLORIN 123692
[PNR: 05:17:03 PNA:21:30:29 ]
S.C.C.B. POTLOGIDB132969-15-M UCPR *13420:12:241094.439316.085002
5STOICA IONUT 114426
[PNR: 05:17:10 PNA:21:30:14 ]
S.C.C.B. POTLOGIDB1086909-14-F UCPR *3513:00:541096.163273.827405
6STOICA IONUT 114426
[PNR: 05:17:10 PNA:21:30:14 ]
S.C.C.B. POTLOGIDB392372-16-F UCPR 3607:43:491096.163235.273605
7FLOREA LIVIU 114410
[PNR: 05:17:09 PNA:21:30:10 ]
S.C.C.B. POTLOGIDB287876-17-M FCPR 3609:46:141095.974229.222504
8IANCU ADRIAN FLORIN 123692
[PNR: 05:17:03 PNA:21:30:29 ]
S.C.C.B. POTLOGIDB132980-15-M UCPR *13612:00:591094.439222.540400
9FLOREA LIVIU 114410
[PNR: 05:17:09 PNA:21:30:10 ]
S.C.C.B. POTLOGIDB443316-16-M UCPR *3717:07:171095.974176.903206