CLASAMENT PORUMBEI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

IANCA

[2018-04-29]

BRAILA

[2018-05-06]

TULCEA 1

[2018-05-13]

TARACLIA 1

[2018-05-20]

TARACLIA 2

[2018-05-27]

TULCEA 2

[2018-06-02]

NIKOLAEV 1

[2018-06-02]

CAPLANI 1

[2018-06-10]

VILNE 1

[2018-06-16]

TULCEA 3

[2018-06-16]

NIKOLAEV 2

[2018-06-16]

CAPLANI 2

[2018-06-24]

KRASNODON

[2018-06-29]

ROZIVKA (PROVIZORIU)

[2018-07-02]

ROZIVKA

[2018-07-02]

NOVA KAHOVKA 1

[2018-07-02]

CAPLANI 3

[2018-07-02]

CAPLANI 4

[2018-07-07]

DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

NOVA KAHOVKA 2

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K ZONA 2

[2018-07-15]

CAPLANI 5

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K

[2018-07-15]

CAPLANI 6

[2018-07-22]

TARTU (PROVIZORIU)

[2018-07-28]

TARTU UCP

[2018-07-28]

TARTU

[2018-07-28]

DERBY TARTU (+ 1350)

[2018-07-28]

CAPLANI 7

[2018-07-29]

VILNE 2

[2018-07-29]

SEVERODONETS’K 2 (PROVIZORIU)

[2018-08-04]

TULCEA 4

[2018-08-05]

SEVERODONETS’K 2

[2018-08-05]

NIKOLAEV 3

[2018-08-05]




 

Nume Concurs SEVERODONETS’K 2
Tip concurs
FOND
Data lansarii 2018-08-05
Ora de lansare 05:30:00
Ora rasarit 05:05:09
Tara de lansareUKRAINA
Coordonate GPS Lat :48:57:10.98 -- Long :38:26:19.08
Tara de lansareUKRAINA
Tip clasamentclub
Numar total de porumbei inscrisi 58
Numar total de porumbei clasificati 12
Numar columbofili participanti 12
Numar ceasuri inscrise 12
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Status validare concurs INVALID
Cluburi participante : 3/7 PITESTI , 3-2 LERESTI , 3-2 MARATON RUCAR , 3/2 C-LUNG BUGHEA DE SUS MUSCEL , A.C. BUFTEA , A.C. FINTA , A.C.C. PLOIESTI , A.C.S. GURA-OCNITEI , A.C.S. GURA-OCNITEI-VIITORUL SACUENI , A.C.S.C. INTERSECTIE BRATASANCA , A.C.S.C. OLIMPIC MARATON 2018 , A.C.S.C. VALEA CALUGAREASCA , A.C.S.C. VICTORIA FLORESTI , A.C.S.C. VIITORUL IEDERA , A.C.S.C. VOIAJORUL SUTA SEACA , A.S. OLIMPICII ULMI , A.S.C. FOND RAZVAD , A.S.C. GRIVITA , A.S.C. SOIMII FLORESTI , A.S.C. SPERANTA DRAGOMIRESTI , A.S.C. VOINESTI , A.S.C.M.C. NAE MIHAILESCU , ANINOASA 2004 , ASOCIATIA SPERANTA HARSESTI , ASOCIATIA VOIAJORUL GHIMPATI , ATLETIK FIENI , AVANTUL FLORESTI , BASARABII BREBU , BASCOV , C.S. TITU , C.S.C. ARIPI VALEA MARE , C.S.C. BORDENI , C.S.C. BRANESTI , C.S.C. GAESTI , C.S.C. GHIRDOVENI , C.S.C. GLODENI , C.S.C. MARATON PASTARNACU , C.S.C. OLIMPIA MARCESTI , C.S.C. POIANA LACULUI , C.S.C. PUCHENII MARI , C.S.C. SIRNA , C.S.C. STANCA NICOLAE-PETRESTI , C.S.C. STEFESTI , C.S.C. STEJARUL COCORASTII MISLII , C.S.C. STOENESTI , C.S.C. TOMSANI , C.S.C. VALEA LUNGA , C.S.C. VIITORUL BAICOI , C.S.C. VULCANA PANDELE , CALINESTI - ARGES , COBIA , COLUMBOFILUL MALU SPART , DALLES BUCSANI , DOVE CAMPINA , FLACARA MORENI , HEXAGON MATASARU , LASTUNUL BREAZA , LIDER TARGOVISTE , MARATON 2015 ODAIA TURCULUI , MESTERUL MANOLE , MUSCELUL CAMPULUNG , NEACSU MARIN SERBOIENI , PAULESTI , PLOIESTI 2011 , S.C.C.B. POTLOGI , SLANIC PRAHOVA , SOIMUL ALUNIS , STANUCA VASILE , VALEA DOFTANEI , VALEA PRAHOVEI - COMARNIC , VASILE LUDU COSTESTI , VICTORIA 2010 COMISANI , VIITORUL DARMANESTI , VIITORUL TARGSORUL VECHI , VOIAJORUL BOLINTIN DEAL , VOIAJORUL PUCIOASA , VOIAJORUL VALCANESTI , VULTURUL BRANCOVENESC ,
Primul porumbel sosit : Serie 332081-16-F
Data si ora sosire :2018-08-06 09:44:05
Columbofil : RADU FLORIN
Licenta 116393 , PALANCA
Ultimul porumbel sosit : Serie 264708-16-M
Data si ora sosire :2018-08-09 08:20:15
Columbofil : IANCU MARIAN
Licenta 116382 , MALU SPART
Nr.Nume columbofilClubJudetSERIEInelECTZi Ora sosireDistantaViteza Punctaj CLS
1DINU MARIUS 115295
[PNR: 05:38:11 PNA:21:07:43 ]
ASOCIATIA VOIAJORUL GHIMPATIDB36157-15-F UCPR 2212:10:131073.667807.4404010
2DINU NICOLAE-CRAPU 115297
[PNR: 05:38:12 PNA:21:07:43 ]
ASOCIATIA VOIAJORUL GHIMPATIDB36321-15-F UCPR *3213:47:321074.086752.688208
3DINU NICOLAE-CRAPU 115297
[PNR: 05:38:12 PNA:21:07:43 ]
ASOCIATIA VOIAJORUL GHIMPATIDB155335-16-F FCPR *3214:23:331074.086734.158404
4DINU MARIUS 115295
[PNR: 05:38:11 PNA:21:07:43 ]
ASOCIATIA VOIAJORUL GHIMPATIDB36148-15-M UCPR *2214:37:101073.667727.088307
5T&T 123707
[PNR: 05:38:05 PNA:21:07:32 ]
ASOCIATIA VOIAJORUL GHIMPATIDB43058-16-F UCPR *-5215:24:161072.293703.696702
6DINU NICOLAE-CRAPU 115297
[PNR: 05:38:12 PNA:21:07:43 ]
ASOCIATIA VOIAJORUL GHIMPATIDB155361-16-M UCPR 3217:23:141074.086653.854007
7NICOLAE GABRIEL 115308
[PNR: 05:38:05 PNA:21:07:32 ]
ASOCIATIA VOIAJORUL GHIMPATIDB249007-16-M UCPR *4218:03:341072.256637.128905
8POPA MARIAN 115310
[PNR: 05:38:04 PNA:21:07:32 ]
ASOCIATIA VOIAJORUL GHIMPATIDB80424-17-F UCPR *-1308:08:481072.041531.305205
9DINU MARIUS 115295
[PNR: 05:38:11 PNA:21:07:43 ]
ASOCIATIA VOIAJORUL GHIMPATIDB36165-15-F UCPR *2308:21:341073.667528.743706
10CRISTEA C-TIN NICOLAE 115290
[PNR: 05:38:04 PNA:21:07:26 ]
ASOCIATIA VOIAJORUL GHIMPATIDB37052-15-M UCPR *0308:47:081072.049521.458409
11STATE DANUT 116798
[PNR: 05:37:57 PNA:21:07:18 ]
ASOCIATIA VOIAJORUL GHIMPATIDB25207-16-F UCPR *7410:28:151070.259346.790503
12DINU MARIUS 115295
[PNR: 05:38:11 PNA:21:07:43 ]
ASOCIATIA VOIAJORUL GHIMPATIDB1208-16-M FRSC *2413:31:181073.667328.351904