PORUMBEI

  Clasamente

 Top Etape

 Norme

 Palmares

 Live !

CRESCATORI

  Clasamente

 Top Etape

 Norme

 Palmares

PREMII SPECIALE

 Crescator Laureat

 Crescator Profesionist

 Campionatul Cluburilor

 Derby Expo UCPR

IERARHII UCPR

 Expozitia UCPR

 Derby-uri UCPR

 Olimpic UCPR


UTILE

 PLAN DE ZBOR

 PROTOCOALE

 CALCUL DISTANTE

 LISTA DE START

 ID LIVE


CLASAMENT PORUMBEI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

IANCA

[2018-04-29]

BRAILA

[2018-05-06]

TULCEA 1

[2018-05-13]

TARACLIA 1

[2018-05-21]

TARACLIA 2

[2018-05-27]

TULCEA 2

[2018-06-02]

NIKOLAEV 1

[2018-06-02]

CAPLANI 1

[2018-06-10]

VILNE 1

[2018-06-16]

NIKOLAEV 2

[2018-06-16]

TULCEA 3

[2018-06-16]

CAPLANI 2

[2018-06-24]

KRASNODON

[2018-06-29]

NOVA KAHOVKA 1

[2018-07-02]

ROZIVKA (PROVIZORIU)

[2018-07-02]

CAPLANI 3

[2018-07-02]

ROZIVKA

[2018-07-02]

CAPLANI 4

[2018-07-07]

DERBY SEVERODONETS’K ZONA 2

[2018-07-15]

CAPLANI 5

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K

[2018-07-15]

NOVA KAHOVKA 2

[2018-07-15]

CAPLANI 6

[2018-07-22]

VILNE 2

[2018-07-29]

CAPLANI 7

[2018-07-29]

SEVERODONETS’K 2

[2018-08-05]

NIKOLAEV 3

[2018-08-05]

TULCEA 4

[2018-08-05]




 

Nume Concurs NOVA KAHOVKA 2 [ id concurs 1289 ]
Tip concurs
FOND
Data lansarii 2018-07-15
Ora de lansare 05:20:00
Ora rasarit 05:07:21
Tara de lansareUKRAINA
Coordonate GPS Lat :46:42:32.30 -- Long :33:34:10.20
Tara de lansareUKRAINA
Tip clasamentclub
Numar total de porumbei inscrisi 203
Numar total de porumbei clasificati 41
Numar columbofili participanti 28
Numar ceasuri inscrise 28
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Status validare concurs INVALID
Cluburi participante : 3/7 PITESTI , 3-2 LERESTI , 3-2 MARATON RUCAR , 3/2 C-LUNG BUGHEA DE SUS MUSCEL , A.C. BUFTEA , A.C. FINTA , A.C.S. GURA-OCNITEI , A.C.S. GURA-OCNITEI-VIITORUL SACUENI , A.C.S.C. VICTORIA COMISANI , A.C.S.C. VIITORUL IEDERA , A.C.S.C. VOIAJORUL SUTA SEACA , A.S. OLIMPICII ULMI , A.S.C. FOND RAZVAD , A.S.C. GRIVITA , A.S.C. SOIMII FLORESTI , A.S.C. SPERANTA DRAGOMIRESTI , A.S.C.M.C. NAE MIHAILESCU , ANINOASA 2004 , ASOCIATIA SPERANTA HARSESTI , ASOCIATIA VOIAJORUL GHIMPATI , ATLETIK FIENI , AVANTUL FLORESTI , BASARABII BREBU , BASCOV , C.S. TITU , C.S.C. ARIPI VALEA MARE , C.S.C. BORDENI , C.S.C. BRANESTI , C.S.C. GAESTI , C.S.C. GHIRDOVENI , C.S.C. GLODENI , C.S.C. OLIMPIA MARCESTI , C.S.C. POIANA LACULUI , C.S.C. STANCA NICOLAE-PETRESTI , C.S.C. STEJARUL COCORASTII MISLII , C.S.C. VALEA LUNGA , C.S.C. VULCANA PANDELE , CALINESTI - ARGES , COBIA , COLUMBOFILUL MALU SPART , DALLES BUCSANI , DOVE CAMPINA , FLACARA MORENI , HEXAGON MATASARU , LASTUNUL BREAZA , LIDER TARGOVISTE , MARATON 2015 ODAIA TURCULUI , MESTERUL MANOLE , MUSCELUL CAMPULUNG , NEACSU MARIN SERBOIENI , S.C.C.B. POTLOGI , SOIMUL ALUNIS , STANUCA VASILE , VALEA DOFTANEI , VALEA PRAHOVEI - COMARNIC , VASILE LUDU COSTESTI , VIITORUL DARMANESTI , VOIAJORUL BOLINTIN DEAL , VOIAJORUL PUCIOASA , VULTURUL BRANCOVENESC ,
Primul porumbel sosit : Serie 19394-16-M
Data si ora sosire :2018-07-15 16:05:08
Columbofil : ANDREI MARIUS + MITU
Licenta 123620 , VULCANA PANDELE
Ultimul porumbel sosit : Serie --
Data si ora sosire :2018-07-16 10:31:58
Columbofil :
Licenta ,
Nr.Nume columbofilClubJudetSERIEInelECTZi Ora sosireDistantaViteza Punctaj CLS
1CHIRAN SORIN 117083
[PNR: 05:16:03 PNA:21:32:19 ]
C.S.C. GLODENIDB947672-16-F FCPR 3116:41:21654.858961.101109
2COSTACHE VIRGIL 117073
[PNR: 05:16:08 PNA:21:32:26 ]
C.S.C. GLODENIDB420541-17-M UCPR *0117:00:43656.491936.8851011
3COSTACHE VIRGIL 117073
[PNR: 05:16:08 PNA:21:32:26 ]
C.S.C. GLODENIDB95043-17-F UCPR 0117:08:51656.491926.135305
4BREZEANU FLORIN 108178
[PNR: 05:16:03 PNA:21:32:17 ]
C.S.C. GLODENIDB94802-17-F UCPR *-1117:15:22654.613915.052104
5VISAN CONSTANTIN 117077
[PNR: 05:16:08 PNA:21:32:25 ]
C.S.C. GLODENIDB209836-15-F UCPR *-2117:18:49656.540913.319907
6CARSTEA SORIN 107746
[PNR: 05:16:01 PNA:21:32:17 ]
C.S.C. GLODENIDB56274-15-F FCPR *-1117:19:31654.108909.072509
7VASILE IULIAN 113811
[PNR: 05:16:00 PNA:21:32:17 ]
C.S.C. GLODENIDB94236-17-F UCPR 1117:24:14654.116903.204803
8BREZEANU FLORIN 108178
[PNR: 05:16:03 PNA:21:32:17 ]
C.S.C. GLODENIDB94820-17-F UCPR -1117:25:44654.613901.981403
9DRAGAN VASILE NINEL 115595
[PNR: 05:15:57 PNA:21:32:19 ]
C.S.C. GLODENIDB95734-17-F UCPR 0117:25:42653.264900.184602
10VISAN CONSTANTIN 117077
[PNR: 05:16:08 PNA:21:32:25 ]
C.S.C. GLODENIDB95350-17-F UCPR -2117:29:35656.540899.842402
11COSTACHE VIRGIL 117073
[PNR: 05:16:08 PNA:21:32:26 ]
C.S.C. GLODENIDB95007-17-M UCPR 0117:54:20656.491870.293004
12DINU COSMIN 107744
[PNR: 05:16:02 PNA:21:32:18 ]
C.S.C. GLODENIDB2069304-17-F FCPR *0117:52:34654.415869.577402
13COSTACHE VIRGIL 117073
[PNR: 05:16:08 PNA:21:32:26 ]
C.S.C. GLODENIDB309045-16-F UCPR *0118:11:10656.491851.295907
14DUTULESCU GABRIEL 116646
[PNR: 05:16:00 PNA:21:32:18 ]
C.S.C. GLODENIDB44694-16-M UCPR *0118:15:04653.950843.733904
15PATRU ION 101811
[PNR: 05:16:01 PNA:21:32:16 ]
C.S.C. GLODENIDB94357-17-F UCPR 0118:16:31654.183842.458406
16COSTACHE VIRGIL 117073
[PNR: 05:16:08 PNA:21:32:26 ]
C.S.C. GLODENIDB1090328-16-M FCPR 0118:20:17656.491841.349505
17PATRU ION 101811
[PNR: 05:16:01 PNA:21:32:16 ]
C.S.C. GLODENIDB94338-17-M UCPR *0118:24:45654.183833.619607
18COSTACHE VIRGIL 117073
[PNR: 05:16:08 PNA:21:32:26 ]
C.S.C. GLODENIDB833834-15-F FCPR 0118:32:25656.491828.466902
19DRAGAN VASILE NINEL 115595
[PNR: 05:15:57 PNA:21:32:19 ]
C.S.C. GLODENIDB95744-17-F UCPR *0118:52:17653.264804.231702
20COSTACHE VIRGIL 117073
[PNR: 05:16:08 PNA:21:32:26 ]
C.S.C. GLODENIDB309020-16-F UCPR 0118:56:56656.491803.604107
21VISAN CONSTANTIN 117077
[PNR: 05:16:08 PNA:21:32:25 ]
C.S.C. GLODENIDB209819-15-F UCPR *-2119:07:31656.540793.353904
22DUTULESCU CRISTIAN 104155
[PNR: 05:16:00 PNA:21:32:18 ]
C.S.C. GLODENIDB95283-17-M UCPR 2119:15:27654.087782.947002
23RADU ROBERT 110784
[PNR: 05:16:11 PNA:21:32:26 ]
C.S.C. GLODENIDB57953-15-M UCPR *-1119:23:43657.088778.786304
24COSTACHE VIRGIL 117073
[PNR: 05:16:08 PNA:21:32:26 ]
C.S.C. GLODENIDB309028-16-F UCPR 0119:29:09656.491773.115504
25PATRU ION 101811
[PNR: 05:16:01 PNA:21:32:16 ]
C.S.C. GLODENIDB44372-16-M UCPR *0119:28:57654.183770.579008
26DUTULESCU CRISTIAN 104155
[PNR: 05:16:00 PNA:21:32:18 ]
C.S.C. GLODENIDB309263-16-M UCPR *2119:32:24654.087767.377504
27COSTACHE VIRGIL 117073
[PNR: 05:16:08 PNA:21:32:26 ]
C.S.C. GLODENIDB309043-16-F UCPR 0119:46:52656.491757.314907
28DRAGAN VASILE NINEL 115595
[PNR: 05:15:57 PNA:21:32:19 ]
C.S.C. GLODENIDB6368-15-F UCPR *0119:44:34653.264755.597008
29VISAN CONSTANTIN 117077
[PNR: 05:16:08 PNA:21:32:25 ]
C.S.C. GLODENIDB126360-16-M UCPR -2119:50:52656.540753.863806
30VISAN CONSTANTIN 117077
[PNR: 05:16:08 PNA:21:32:25 ]
C.S.C. GLODENIDB309329-16-F UCPR -2119:52:20656.540752.596403
31NANCIU GEORGIAN 110785
[PNR: 05:16:09 PNA:21:32:26 ]
C.S.C. GLODENIDB44903-16-M UCPR *1119:52:45656.806752.585003
32NANCIU GEORGIAN 110785
[PNR: 05:16:09 PNA:21:32:26 ]
C.S.C. GLODENIDB44912-16-M UCPR *1120:00:50656.806745.678406
33CARSTEA MARIAN 119429
[PNR: 05:16:02 PNA:21:32:18 ]
C.S.C. GLODENIDB947685-16-M FCPR *0119:59:07654.608744.620205
34PATRU ION 101811
[PNR: 05:16:01 PNA:21:32:16 ]
C.S.C. GLODENIDB1086156-13-M UCPR 0120:07:23654.183737.204509
35VISAN CONSTANTIN 117077
[PNR: 05:16:08 PNA:21:32:25 ]
C.S.C. GLODENIDB209860-15-F UCPR -2120:13:05656.540735.111106
36PATRU ION 101811
[PNR: 05:16:01 PNA:21:32:16 ]
C.S.C. GLODENIDB44369-16-F UCPR 0120:11:03654.183734.170906
37CARSTEA MARIAN 119429
[PNR: 05:16:02 PNA:21:32:18 ]
C.S.C. GLODENIDB947681-16-M FCPR *0120:12:17654.608733.632404
38DINU COSMIN 107744
[PNR: 05:16:02 PNA:21:32:18 ]
C.S.C. GLODENIDB2069311-17-F FCPR *0120:29:33654.415719.493201
39VISAN CONSTANTIN 117077
[PNR: 05:16:08 PNA:21:32:25 ]
C.S.C. GLODENIDB87715-15-F UCPR -2120:34:31656.540717.883102
40VISAN CONSTANTIN 117077
[PNR: 05:16:08 PNA:21:32:25 ]
C.S.C. GLODENIDB209824-15-M UCPR -2120:40:06656.540713.527002
41COSTACHE VIRGIL 117073
[PNR: 05:16:08 PNA:21:32:26 ]
C.S.C. GLODENIDB309061-16-M UCPR 0120:40:48656.491712.957202