CLASAMENT PORUMBEI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

IANCA

[2018-04-29]

BRAILA

[2018-05-06]

TULCEA 1

[2018-05-13]

TARACLIA 1

[2018-05-21]

TARACLIA 2

[2018-05-27]

TULCEA 2

[2018-06-02]

NIKOLAEV 1

[2018-06-02]

CAPLANI 1

[2018-06-10]

NIKOLAEV 2

[2018-06-16]

VILNE 1

[2018-06-16]

TULCEA 3

[2018-06-16]

CHERKASY

[2018-06-24]

CAPLANI 2

[2018-06-24]

KRASNODON

[2018-06-29]

ROZIVKA (PROVIZORIU)

[2018-07-02]

CAPLANI 3

[2018-07-02]

ROZIVKA

[2018-07-02]

NOVA KAHOVKA 1

[2018-07-02]

CAPLANI 4

[2018-07-07]

DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

CAPLANI 5

[2018-07-15]

NOVA KAHOVKA 2

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K ZONA 2

[2018-07-15]

CAPLANI 6

[2018-07-22]

VILNE 2

[2018-07-29]

CAPLANI 7

[2018-07-29]

SEVERODONETS’K 2 (PROVIZORIU)

[2018-08-04]

SEVERODONETS’K 2

[2018-08-05]

NIKOLAEV 3

[2018-08-05]

TULCEA 4

[2018-08-05]




 

Nume Concurs NIKOLAEV 3
Tip concurs
DEMIFOND
Data lansarii 2018-08-05
Ora de lansare 05:50:00
Ora rasarit 05:37:01
Tara de lansareUKRAINA
Coordonate GPS Lat :46:59:17.90 -- Long :31:57:13.50
Tara de lansareUKRAINA
Tip clasamentclub
Numar total de porumbei inscrisi 158
Numar total de porumbei clasificati 32
Numar columbofili participanti 23
Numar ceasuri inscrise 23
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Status validare concurs INVALID
Cluburi participante : A.C. BUFTEA , A.C.S.C. VOIAJORUL SUTA SEACA , A.S. OLIMPICII ULMI , A.S.C. GRIVITA , A.S.C. SOIMII FLORESTI , A.S.C. SPERANTA DRAGOMIRESTI , A.S.C.M.C. NAE MIHAILESCU , AVANTUL FLORESTI , C.S. TITU , C.S.C. GAESTI , C.S.C. GHIRDOVENI , C.S.C. OLIMPIA MARCESTI , COLUMBOFILUL MALU SPART , DALLES BUCSANI , FINTA , LIDER TARGOVISTE , S.C.C.B. POTLOGI , VICTORIA 2010 COMISANI , VIITORUL DARMANESTI , VOIAJORUL BOLINTIN DEAL , VOIAJORUL GHIMPATI ,
Primul porumbel sosit : Serie 80837-17-F
Data si ora sosire :2018-08-05 13:35:13
Columbofil : DINU NICOLAE-CRAPU
Licenta 115297 , COLACU
Ultimul porumbel sosit : Serie 1263372-14-F
Data si ora sosire :2018-08-05 20:51:11
Columbofil : IONITA CRISTIAN
Licenta 117717 ,
Nr.Nume columbofilClubJudetSERIEInelECTZi Ora sosireDistantaViteza Punctaj CLS
1BOCIOACA MARIN 115549
[PNR: 05:38:12 PNA:21:08:44 ]
DALLES BUCSANIDB42466-16-M UCPR *-1113:38:08542.9871159.8569011
2STOICA CATALIN 104782
[PNR: 05:38:09 PNA:21:08:45 ]
DALLES BUCSANIDB74837-17-F UCPR 0113:57:38542.1401111.7780011
3MIRITA FLORIN 104740
[PNR: 05:38:08 PNA:21:08:43 ]
DALLES BUCSANIDB9175-17-F UCPR *-1114:01:38541.7341101.869204
4DRAGAN MIRCEA 114123
[PNR: 05:38:09 PNA:21:08:28 ]
DALLES BUCSANIDB1403938-14-M UCPR *-3114:04:34542.3611096.528007
5MARIA IONUT 119398
[PNR: 05:38:13 PNA:21:08:46 ]
DALLES BUCSANIDB337722-16-M UCPR *-1114:06:29543.2651094.189308
6BOCIOACA MARIN 115549
[PNR: 05:38:12 PNA:21:08:44 ]
DALLES BUCSANIDB42467-16-M UCPR *-1114:06:39542.9871093.2624011
7BINCIU MIRCEA+DOREL 114128
[PNR: 05:38:05 PNA:21:08:40 ]
DALLES BUCSANIDB117924-17-M UCPR *-1114:12:21540.9961076.894707
8ENACHE AUREL+FIUL 104721
[PNR: 05:38:05 PNA:21:08:40 ]
DALLES BUCSANIDB110454-17-F UCPR 0114:12:57541.0171075.687403
9MARIA IONUT 119398
[PNR: 05:38:13 PNA:21:08:46 ]
DALLES BUCSANIDB74760-17-F UCPR -1114:15:33543.2651074.566504
10ENACHE AUREL+FIUL 104721
[PNR: 05:38:05 PNA:21:08:40 ]
DALLES BUCSANIDB110436-17-F UCPR *0114:13:51541.0171073.766008
11FLOROIU FLORIN 104725
[PNR: 05:38:06 PNA:21:08:42 ]
DALLES BUCSANIDB50078-17-M UCPR 0114:16:54541.2821067.828001
12DRAGAN MIRCEA 114123
[PNR: 05:38:09 PNA:21:08:28 ]
DALLES BUCSANIDB81925-16-M UCPR *-3114:20:40542.3611061.960607
13ENACHE AUREL+FIUL 104721
[PNR: 05:38:05 PNA:21:08:40 ]
DALLES BUCSANIDB110418-17-F UCPR *0114:20:41541.0171059.398209
14STOICA CATALIN 104782
[PNR: 05:38:09 PNA:21:08:45 ]
DALLES BUCSANIDB71856-16-F UCPR 0114:26:43542.1401049.201705
15VENETE AUREL&ALEX 104767
[PNR: 05:38:05 PNA:21:08:40 ]
DALLES BUCSANIDB100570-15-F UCPR *1114:25:43540.9941049.047907
16FLOROIU FLORIN 104725
[PNR: 05:38:06 PNA:21:08:42 ]
DALLES BUCSANIDB50085-17-M UCPR *0114:26:05541.2821048.826709
17FLOROIU FLORIN 104725
[PNR: 05:38:06 PNA:21:08:42 ]
DALLES BUCSANIDB9215-17-M UCPR *0114:26:18541.2821048.386604
18RISTOIU VIOREL 104753
[PNR: 05:38:05 PNA:21:08:40 ]
DALLES BUCSANIDB75524-17-F UCPR *-1114:27:14540.9991045.914006
19MARIA IONUT 119398
[PNR: 05:38:13 PNA:21:08:46 ]
DALLES BUCSANIDB337757-16-M UCPR *-1114:30:29543.2651043.736807
20CIMPOERU STEFAN 114121
[PNR: 05:38:13 PNA:21:08:33 ]
DALLES BUCSANIDB75990-17-F UCPR *2114:31:22543.5261042.569104
21STOICA CATALIN 104782
[PNR: 05:38:09 PNA:21:08:45 ]
DALLES BUCSANIDB56881-16-F UCPR 0114:31:22542.1401039.844007
22ENACHE AUREL+FIUL 104721
[PNR: 05:38:05 PNA:21:08:40 ]
DALLES BUCSANIDB110534-17-M UCPR 0114:31:27541.0171037.524203
23MARIA IONUT 119398
[PNR: 05:38:13 PNA:21:08:46 ]
DALLES BUCSANIDB74731-17-M UCPR -1114:35:55543.2651032.954103
24LECOIU C-TIN GEORGIAN 104735
[PNR: 05:38:07 PNA:21:08:42 ]
DALLES BUCSANIDB431511-17-F UCPR *0114:35:02541.4701031.305904
25FLOROIU FLORIN 104725
[PNR: 05:38:06 PNA:21:08:42 ]
DALLES BUCSANIDB9230-17-F UCPR 0114:36:01541.2821029.020605
26BOCIOACA FLORIN 104769
[PNR: 05:38:12 PNA:21:08:44 ]
DALLES BUCSANIDB9368-17-M UCPR *0114:39:06542.9881026.2483012
27STOICA CATALIN 104782
[PNR: 05:38:09 PNA:21:08:45 ]
DALLES BUCSANIDB1328823-14-F UCPR *0114:39:31542.1401023.8394013
28BOCIOACA MARIN 115549
[PNR: 05:38:12 PNA:21:08:44 ]
DALLES BUCSANIDB42470-16-M UCPR *-1114:41:25542.9871021.7406013
29ENACHE AUREL+FIUL 104721
[PNR: 05:38:05 PNA:21:08:40 ]
DALLES BUCSANIDB100144-16-F UCPR 0114:42:09541.0171016.662608
30STOICA CATALIN 104782
[PNR: 05:38:09 PNA:21:08:45 ]
DALLES BUCSANIDB74879-17-F UCPR 0114:43:56542.1401015.370205
31FLOROIU FLORIN 104725
[PNR: 05:38:06 PNA:21:08:42 ]
DALLES BUCSANIDB9232-17-M UCPR 0114:43:40541.2821014.269804
32CIMPOERU CORNEL 114122
[PNR: 05:38:13 PNA:21:08:33 ]
DALLES BUCSANIDB344902-17-F UCPR *2114:46:08543.5261013.851903