CLASAMENT PORUMBEI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

IANCA

[2018-04-29]

BRAILA

[2018-05-06]

TULCEA 1

[2018-05-13]

TARACLIA 1

[2018-05-21]

TARACLIA 2

[2018-05-27]

TULCEA 2

[2018-06-02]

NIKOLAEV 1

[2018-06-02]

CAPLANI 1

[2018-06-10]

NIKOLAEV 2

[2018-06-16]

VILNE 1

[2018-06-16]

TULCEA 3

[2018-06-16]

CHERKASY

[2018-06-24]

CAPLANI 2

[2018-06-24]

KRASNODON

[2018-06-29]

CAPLANI 3

[2018-07-02]

ROZIVKA

[2018-07-02]

NOVA KAHOVKA 1

[2018-07-02]

ROZIVKA (PROVIZORIU)

[2018-07-02]

CAPLANI 4

[2018-07-07]

NOVA KAHOVKA 2

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K ZONA 2

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

CAPLANI 5

[2018-07-15]

CAPLANI 6

[2018-07-22]

CAPLANI 7

[2018-07-29]

VILNE 2

[2018-07-29]

SEVERODONETS’K 2 (PROVIZORIU)

[2018-08-04]

NIKOLAEV 3

[2018-08-05]

TULCEA 4

[2018-08-05]

SEVERODONETS’K 2

[2018-08-05]




 

Nume Concurs SEVERODONETS’K 2
Tip concurs
FOND
Data lansarii 2018-08-05
Ora de lansare 05:30:00
Ora rasarit 05:05:09
Tara de lansareUKRAINA
Coordonate GPS Lat :48:57:10.98 -- Long :38:26:19.08
Tara de lansareUKRAINA
Tip clasamentprotocol_2
Numar total de porumbei inscrisi 211
Numar total de porumbei clasificati 42
Numar columbofili participanti 55
Numar ceasuri inscrise 55
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Status validare concurs INVALID
Cluburi participante : 3/7 PITESTI , 3-2 LERESTI , 3-2 MARATON RUCAR , 3/2 C-LUNG BUGHEA DE SUS MUSCEL , A.C. BUFTEA , A.C.C. PLOIESTI , A.C.S. GURA-OCNITEI , A.C.S. GURA-OCNITEI-VIITORUL SACUENI , A.C.S.C. INTERSECTIE BRATASANCA , A.C.S.C. OLIMPIC MARATON 2018 , A.C.S.C. VALEA CALUGAREASCA , A.C.S.C. VICTORIA FLORESTI , A.C.S.C. VOIAJORUL SUTA SEACA , A.S. OLIMPICII ULMI , A.S.C. FOND RAZVAD , A.S.C. GRIVITA , A.S.C. SOIMII FLORESTI , A.S.C. SPERANTA DRAGOMIRESTI , A.S.C.M.C. NAE MIHAILESCU , ANINOASA 2004 , ARIPI VALEA MARE , ASOCIATIA SPERANTA HARSESTI , ATLETIK FIENI , AVANTUL FLORESTI , BASARABII BREBU , BASCOV , C.S. TITU , C.S.C. BORDENI , C.S.C. BRANESTI , C.S.C. GAESTI , C.S.C. GHIRDOVENI , C.S.C. GLODENI , C.S.C. MARATON PASTARNACU , C.S.C. OLIMPIA MARCESTI , C.S.C. POIANA LACULUI , C.S.C. PUCHENII MARI , C.S.C. SIRNA , C.S.C. STANCA NICOLAE-PETRESTI , C.S.C. STEFESTI , C.S.C. STEJARUL COCORASTII MISLII , C.S.C. STOENESTI , C.S.C. TOMSANI , C.S.C. VALEA LUNGA , C.S.C. VIITORUL BAICOI , C.S.C. VOINESTI , C.S.C. VULCANA PANDELE , CALINESTI - ARGES , COBIA , COLUMBOFILUL MALU SPART , DALLES BUCSANI , DOVE CAMPINA , FINTA , FLACARA MORENI , HEXAGON MATASARU , LASTUNUL BREAZA , LIDER TARGOVISTE , MARATON 2015 ODAIA TURCULUI , MESTERUL MANOLE , MUSCELUL CAMPULUNG , NEACSU MARIN SERBOIENI , PAULESTI , PLOIESTI 2011 , S.C.C.B. POTLOGI , SLANIC PRAHOVA , SOIMUL ALUNIS , STANUCA VASILE , VALEA DOFTANEI , VALEA PRAHOVEI , VASILE LUDU COSTESTI , VICTORIA 2010 COMISANI , VIITORUL DARMANESTI , VIITORUL IEDERA , VIITORUL TARGSORUL VECHI , VOIAJORUL BOLINTIN DEAL , VOIAJORUL GHIMPATI , VOIAJORUL PUCIOASA , VOIAJORUL VALCANESTI , VULTURUL BRANCOVENESC ,
Primul porumbel sosit : Serie --
Data si ora sosire :2018-08-06 14:05:10
Columbofil :
Licenta ,
Ultimul porumbel sosit : Serie 150044-16-M
Data si ora sosire :2018-08-07 14:43:39
Columbofil : STOICA GHEORGHE
Licenta 102436 , BRATESTI
Nr.Nume columbofilClubJudetSERIEInelECTZi Ora sosireDistantaViteza Punctaj CLS
1BINCIU MIRCEA+DOREL 114128
[PNR: 05:38:05 PNA:21:08:40 ]
DALLES BUCSANIDB100375-15-M UCPR *-1214:05:101069.904740.025404
2DRAGAN MIRCEA 114123
[PNR: 05:38:09 PNA:21:08:28 ]
DALLES BUCSANIDB81917-16-M UCPR *-3214:11:041071.403738.168907
3ISPAS + COSTY 121959
[PNR: 05:38:57 PNA:21:09:24 ]
A.S. OLIMPICII ULMI DB222985-15-F UCPR *-1214:37:041084.875734.247406
4GHINEA GHEORGHE 102409
[PNR: 05:38:38 PNA:21:09:28 ]
A.S. OLIMPICII ULMI DB46701-15-F UCPR *2214:45:441078.775725.6985010
5GHINEA GHEORGHE 102409
[PNR: 05:38:38 PNA:21:09:28 ]
A.S. OLIMPICII ULMI DB6139-16-F UCPR *2214:54:211078.775721.516205
6L.M.D. 120457
[PNR: 05:38:59 PNA:21:09:37 ]
A.S. OLIMPICII ULMI DB275369-16-F UCPR 0215:13:431085.134716.5675010
7PANAIT DUMITRU 117290
[PNR: 05:38:43 PNA:21:09:08 ]
A.S. OLIMPICII ULMI DB148035-15-F UCPR *0215:56:561081.102694.193303
8ISPAS + COSTY 121959
[PNR: 05:38:57 PNA:21:09:24 ]
A.S. OLIMPICII ULMI DB671838-16-F FCPR *-1216:56:071084.875671.091305
9RISTOIU VIOREL 104753
[PNR: 05:38:05 PNA:21:08:40 ]
DALLES BUCSANIDB100516-15-M UCPR -2217:09:261069.907656.3645010
10PAVEL FLORICA 102430
[PNR: 05:38:37 PNA:21:09:26 ]
A.S. OLIMPICII ULMI DB1030908-14-F UCPR *1218:52:441078.469622.121905
11BRATESCU FLORIN 102442
[PNR: 05:38:37 PNA:21:09:25 ]
A.S. OLIMPICII ULMI DB391843-15-F UCPR 0219:26:541078.641610.194605
12FLOROIU FLORIN 104725
[PNR: 05:38:06 PNA:21:08:42 ]
DALLES BUCSANIDB1329519-14-F UCPR *-1220:06:051070.175592.336905
13DRAGAN MIRCEA 114123
[PNR: 05:38:09 PNA:21:08:28 ]
DALLES BUCSANIDB1383944-13-F UCPR *-3307:07:541071.403547.029606
14DRAGAN MIRCEA 114123
[PNR: 05:38:09 PNA:21:08:28 ]
DALLES BUCSANIDB1403913-14-F UCPR -3307:45:581071.403536.600302
15FLOREA ALEXANDRU 110798
[PNR: 05:38:22 PNA:21:08:57 ]
VICTORIA 2010 COMISANIDB112888-16-M UCPR *0307:52:251074.549536.313603
16FLOREA VICTOR 109753
[PNR: 05:38:22 PNA:21:08:57 ]
VICTORIA 2010 COMISANIDB1028075-14-M UCPR 0308:15:571074.548530.086904
17NEAGA SORIN+FLORINA 124083
[PNR: 05:38:12 PNA:21:08:43 ]
DALLES BUCSANIDB75423-17-F UCPR *-1308:20:561071.981527.554004
18ANDREI NICOLAE 114126
[PNR: 05:38:06 PNA:21:08:42 ]
DALLES BUCSANIDB81109-16-F UCPR -1308:25:041070.145525.538403
19ANDREI NICOLAE 114126
[PNR: 05:38:06 PNA:21:08:42 ]
DALLES BUCSANIDB1176180-14-M UCPR *-1308:32:131070.145523.699507
20FLOREA ALEXANDRU 110798
[PNR: 05:38:22 PNA:21:08:57 ]
VICTORIA 2010 COMISANIDB42549-16-M UCPR 0308:56:441074.549519.633003
21ISPAS + COSTY 121959
[PNR: 05:38:57 PNA:21:09:24 ]
A.S. OLIMPICII ULMI DB43514-15-M UCPR -1309:24:401084.875517.695907
22STOICA GHEORGHE 102436
[PNR: 05:38:38 PNA:21:09:10 ]
A.S. OLIMPICII ULMI DB59267-15-F UCPR 0309:15:081079.395517.397702
23PAUN MARIAN 104750
[PNR: 05:38:00 PNA:21:08:28 ]
DALLES BUCSANIDB1329714-14-M UCPR 1308:57:241068.545516.625405
24BOCIOACA MARIN 115549
[PNR: 05:38:12 PNA:21:08:44 ]
DALLES BUCSANIDB74071-17-F UCPR *-1309:08:351071.891515.414804
25NEAGU NICOLAE 104744
[PNR: 05:38:05 PNA:21:08:39 ]
DALLES BUCSANIDB354438-15-F UCPR 0309:07:151069.725514.690902
26MIRITA FLORIN 104740
[PNR: 05:38:08 PNA:21:08:43 ]
DALLES BUCSANIDB9168-17-M UCPR *-1309:17:061070.626512.682305
27FLOREA ALEXANDRU 110798
[PNR: 05:38:22 PNA:21:08:57 ]
VICTORIA 2010 COMISANIDB42551-16-M UCPR 0309:26:431074.549512.206303
28SORA FLORIN 118363
[PNR: 05:38:34 PNA:21:09:19 ]
VICTORIA 2010 COMISANIDB219062-15-M UCPR 0309:47:481077.922508.621704
29ANDREESCU IULIAN 102385
[PNR: 05:38:37 PNA:21:09:20 ]
A.S. OLIMPICII ULMI DB1031710-14-M UCPR 0310:19:311078.617501.460704
30STANCIU DANIEL 110846
[PNR: 05:38:10 PNA:21:08:41 ]
DALLES BUCSANIDB337772-16-M UCPR *-1310:14:191071.297499.353803
31MAZILU DUMITRU 104739
[PNR: 05:38:06 PNA:21:08:40 ]
DALLES BUCSANIDB1329619-14-F UCPR *-1310:16:031070.280498.453805
32PAVEL FLORICA 102430
[PNR: 05:38:37 PNA:21:09:26 ]
A.S. OLIMPICII ULMI DB1030936-14-F UCPR *1310:41:101078.469496.353703
33FLOREA ALEXANDRU 110798
[PNR: 05:38:22 PNA:21:08:57 ]
VICTORIA 2010 COMISANIDB112566-16-M UCPR 0310:44:041074.549493.992508
34ENACHE AUREL+FIUL 104721
[PNR: 05:38:05 PNA:21:08:40 ]
DALLES BUCSANIDB1273035-13-F UCPR *0311:16:341069.923484.625102
35CIMPOERU STEFAN 114121
[PNR: 05:38:13 PNA:21:08:33 ]
DALLES BUCSANIDB180723-15-M UCPR 2312:17:341072.549472.863503
36BONDILA EMIL + NIKY 115419
[PNR: 05:38:44 PNA:21:09:09 ]
A.S. OLIMPICII ULMI DB1030578-14-F UCPR *-1312:47:561081.261470.362305
37VENETE AUREL&ALEX 104767
[PNR: 05:38:05 PNA:21:08:40 ]
DALLES BUCSANIDB100475-15-M UCPR 1312:39:311069.902467.070106
38PAVEL FLORICA 102430
[PNR: 05:38:37 PNA:21:09:26 ]
A.S. OLIMPICII ULMI DB47648-15-F UCPR 1313:34:431078.469459.640104
39ISPAS + COSTY 121959
[PNR: 05:38:57 PNA:21:09:24 ]
A.S. OLIMPICII ULMI DB671858-16-F UCPR -1314:00:031084.875457.566506
40NEAGA SORIN+FLORINA 124083
[PNR: 05:38:12 PNA:21:08:43 ]
DALLES BUCSANIDB177078-15-F UCPR *-1313:34:381071.981457.001604
41DELU MARIUS 109022
[PNR: 05:38:38 PNA:21:09:27 ]
A.S. OLIMPICII ULMI DB47317-15-M UCPR *2313:51:441078.889456.511602
42STOICA GHEORGHE 102436
[PNR: 05:38:38 PNA:21:09:10 ]
A.S. OLIMPICII ULMI DB150044-16-M UCPR *0314:43:391079.395447.006903