CLASAMENT PORUMBEI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

IANCA

[2018-04-29]

BRAILA

[2018-05-06]

TULCEA 1

[2018-05-13]

TARACLIA 1

[2018-05-21]

TARACLIA 2

[2018-05-27]

TULCEA 2

[2018-06-02]

NIKOLAEV 1

[2018-06-02]

CAPLANI 1

[2018-06-10]

NIKOLAEV 2

[2018-06-16]

VILNE 1

[2018-06-16]

TULCEA 3

[2018-06-16]

CHERKASY

[2018-06-24]

CAPLANI 2

[2018-06-24]

KRASNODON

[2018-06-29]

ROZIVKA (PROVIZORIU)

[2018-07-02]

CAPLANI 3

[2018-07-02]

ROZIVKA

[2018-07-02]

NOVA KAHOVKA 1

[2018-07-02]

CAPLANI 4

[2018-07-07]

DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

CAPLANI 5

[2018-07-15]

NOVA KAHOVKA 2

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K ZONA 2

[2018-07-15]

CAPLANI 6

[2018-07-22]

VILNE 2

[2018-07-29]

CAPLANI 7

[2018-07-29]

SEVERODONETS’K 2 (PROVIZORIU)

[2018-08-04]

SEVERODONETS’K 2

[2018-08-05]

NIKOLAEV 3

[2018-08-05]

TULCEA 4

[2018-08-05]




 

Nume Concurs KRASNODON
Tip concurs
FOND
Data lansarii 2018-06-29
Ora de lansare 04:35:00
Ora rasarit 04:21:59
Tara de lansareUKRAINA
Coordonate GPS Lat :49:17:4.25 -- Long :38:52:59.58
Tara de lansareUKRAINA
Tip clasamentprotocol_2
Numar total de porumbei inscrisi 174
Numar total de porumbei clasificati 35
Numar columbofili participanti 40
Numar ceasuri inscrise 40
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Status validare concurs INVALID
Cluburi participante : A.C.C. PLOIESTI , A.C.S. GURA-OCNITEI , A.C.S. GURA-OCNITEI-VIITORUL SACUENI , A.C.S.C. INTERSECTIE BRATASANCA , A.C.S.C. VICTORIA FLORESTI , A.C.S.C. VOIAJORUL SUTA SEACA , A.S. OLIMPICII ULMI , A.S.C. FOND RAZVAD , A.S.C. SOIMII FLORESTI , A.S.C. SPERANTA DRAGOMIRESTI , A.S.C. VALEA DAMBOVITEI , A.S.C.M.C. NAE MIHAILESCU , ANINOASA 2004 , ATLETIK FIENI , C.S. TITU , C.S.C. BRANESTI , C.S.C. GAESTI , C.S.C. GLODENI , C.S.C. OLIMPIA MARCESTI , C.S.C. SIRNA , C.S.C. STANCA NICOLAE-PETRESTI , C.S.C. TOMSANI , C.S.C. VALEA LUNGA , C.S.C. VOINESTI , C.S.C. VULCANA PANDELE , COBIA , DALLES BUCSANI , FINTA , FLACARA MORENI , HEXAGON MATASARU , LASTUNUL BREAZA , LIDER TARGOVISTE , MUSCELUL CAMPULUNG , PAULESTI , PLOIESTI 2011 , STREJNICU , VICTORIA 2010 COMISANI , VIITORUL IEDERA , VIITORUL TARGSORUL VECHI , VOIAJORUL BOLINTIN DEAL , VOIAJORUL GHIMPATI , VULTURUL BRANCOVENESC ,
Primul porumbel sosit : Serie 96934-17-M
Data si ora sosire :2018-06-30 09:45:35
Columbofil : MITROI L + POPA D
Licenta 111860 , RACOVITA
Ultimul porumbel sosit : Serie 1426465-13-F
Data si ora sosire :2018-07-02 11:09:57
Columbofil : MAZILU DUMITRU
Licenta 104739 , BUCSANI
Nr.Nume columbofilClubJudetSERIEInelECTZi Ora sosireDistantaViteza Punctaj CLS
1MITROI L + POPA D 111860
[PNR: 05:04:23 PNA:21:37:41 ]
VICTORIA 2010 COMISANIDB96934-17-M UCPR *-1209:45:351116.491856.270401
2IONESCU DRAGOS 102414
[PNR: 05:04:35 PNA:21:38:19 ]
A.S. OLIMPICII ULMI DB46952-15-F UCPR *-2214:07:091120.379715.478002
3MARIA IONUT 119398
[PNR: 05:04:19 PNA:21:37:47 ]
DALLES BUCSANIDB337719-16-F UCPR 1215:21:091115.419680.299501
4GRIGORE IONUT 111864
[PNR: 05:04:28 PNA:21:38:01 ]
VICTORIA 2010 COMISANIDB2308543-12-F FCPR *2216:08:511118.071662.612902
5IOSIF CRISTIAN 109759
[PNR: 05:04:21 PNA:21:37:57 ]
VICTORIA 2010 COMISANIDB1014496-13-M UCPR *-3217:58:331116.149621.048905
6STOICA GHEORGHE 102436
[PNR: 05:04:44 PNA:21:38:11 ]
A.S. OLIMPICII ULMI DB180432-15-F UCPR *0218:13:491122.581619.434801
7STOICA GHEORGHE 102436
[PNR: 05:04:44 PNA:21:38:11 ]
A.S. OLIMPICII ULMI DB1440867-14-F UCPR *0218:16:281122.581618.530301
8VISAN SAMIR 113037
[PNR: 05:04:17 PNA:21:37:43 ]
DALLES BUCSANIDB1403706-14-M UCPR *-1218:15:191114.903614.689302
9IONESCU DRAGOS 102414
[PNR: 05:04:35 PNA:21:38:19 ]
A.S. OLIMPICII ULMI DB46951-15-F UCPR *-2218:54:381120.379604.499303
10CIMPOERU CORNEL 114122
[PNR: 05:04:22 PNA:21:37:31 ]
DALLES BUCSANIDB100905-15-M UCPR *3219:00:511115.919600.295305
11STOICA CATALIN 104782
[PNR: 05:04:14 PNA:21:37:48 ]
DALLES BUCSANIDB354839-15-M UCPR 0219:19:171114.262593.371104
12BINCIU MIRCEA+DOREL 114128
[PNR: 05:04:10 PNA:21:37:42 ]
DALLES BUCSANIDB144035-15-M UCPR *0219:24:291113.181591.169003
13RISTOIU VIOREL 104753
[PNR: 05:04:11 PNA:21:37:42 ]
DALLES BUCSANIDB180455-15-M UCPR -2219:35:121113.184587.819902
14MAZILU DUMITRU 104739
[PNR: 05:04:12 PNA:21:37:42 ]
DALLES BUCSANIDB1329619-14-F UCPR *-1306:07:341113.561535.473101
15CIMPOERU CORNEL 114122
[PNR: 05:04:22 PNA:21:37:31 ]
DALLES BUCSANIDB180721-15-F UCPR *3306:56:201115.919524.500703
16PARVU AUREL 121833
[PNR: 05:04:18 PNA:21:37:42 ]
DALLES BUCSANIDB366743-16-M UCPR *-2307:16:071115.024519.110801
17DELU MARIUS 109022
[PNR: 05:04:40 PNA:21:38:32 ]
A.S. OLIMPICII ULMI DB47351-15-F UCPR *1307:45:141121.935515.133504
18IONESCU DRAGOS 102414
[PNR: 05:04:35 PNA:21:38:19 ]
A.S. OLIMPICII ULMI DB46936-15-M UCPR -2307:58:041120.379511.456203
19IOSIF CRISTIAN 109759
[PNR: 05:04:21 PNA:21:37:57 ]
VICTORIA 2010 COMISANIDB131848-15-F UCPR *-3308:32:591116.149501.587406
20DUMITRU MIHAI 102403
[PNR: 05:04:57 PNA:21:37:44 ]
A.S. OLIMPICII ULMI DB1202203-14-F UCPR *0311:25:151125.445469.754203
21CIMPOERU CORNEL 114122
[PNR: 05:04:22 PNA:21:37:31 ]
DALLES BUCSANIDB338936-16-M UCPR 3311:10:251115.919468.545403
22JIMBLARU MARIAN 104734
[PNR: 05:04:20 PNA:21:37:27 ]
DALLES BUCSANIDB360621-16-F UCPR *-2311:55:061115.508459.744202
23STANCIU DANIEL 110846
[PNR: 05:04:16 PNA:21:37:43 ]
DALLES BUCSANIDB354677-15-M UCPR *-1313:50:031114.582438.472303
24VISAN SAMIR 113037
[PNR: 05:04:17 PNA:21:37:43 ]
DALLES BUCSANIDB120265-15-F UCPR -1314:16:281114.903434.093101
25VISAN FLORIN LEONARDO 115425
[PNR: 05:04:54 PNA:21:37:38 ]
A.S. OLIMPICII ULMI DB46521-15-F UCPR *-1315:50:061124.487422.646802
26VENETE AUREL&ALEX 104767
[PNR: 05:04:10 PNA:21:37:42 ]
DALLES BUCSANIDB100475-15-M UCPR 2315:23:591113.179422.295904
27CONSTANTIN IONUT 109785
[PNR: 05:04:24 PNA:21:37:41 ]
VICTORIA 2010 COMISANIDB2338260-11-M UCPR *-2317:14:461116.793406.643802
28DUMITRU MIHAI 102403
[PNR: 05:04:57 PNA:21:37:44 ]
A.S. OLIMPICII ULMI DB1202219-14-F UCPR *0318:05:351125.445402.498101
29IONESCU DRAGOS 102414
[PNR: 05:04:35 PNA:21:38:19 ]
A.S. OLIMPICII ULMI DB350950-16-M UCPR -2317:52:171120.379402.321802
30DUMITRASCU IULIAN 102401
[PNR: 05:04:40 PNA:21:38:24 ]
A.S. OLIMPICII ULMI DB22682-17-F UCPR 0319:19:421121.703390.542401
31NEAGU NICOLAE 104744
[PNR: 05:04:10 PNA:21:37:41 ]
DALLES BUCSANIDB354409-15-F UCPR *0319:28:241113.001386.400501
32DELU MARIUS 109022
[PNR: 05:04:40 PNA:21:38:32 ]
A.S. OLIMPICII ULMI DB47335-15-M UCPR *1408:29:471121.935348.820603
33NEAGA SORIN+FLORINA 124083
[PNR: 05:04:18 PNA:21:37:44 ]
DALLES BUCSANIDB75423-17-F UCPR *-1408:39:561115.261345.790601
34NEAGU NICOLAE 104744
[PNR: 05:04:10 PNA:21:37:41 ]
DALLES BUCSANIDB74321-17-F UCPR *0409:31:081113.001339.673001
35MAZILU DUMITRU 104739
[PNR: 05:04:12 PNA:21:37:42 ]
DALLES BUCSANIDB1426465-13-F Alte tari *-1411:09:571113.561329.898400