CLASAMENT PORUMBEI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

IANCA

[2018-04-29]

BRAILA

[2018-05-06]

TULCEA 1

[2018-05-13]

TARACLIA 1

[2018-05-21]

TARACLIA 2

[2018-05-27]

TULCEA 2

[2018-06-02]

NIKOLAEV 1

[2018-06-02]

CAPLANI 1

[2018-06-10]

NIKOLAEV 2

[2018-06-16]

VILNE 1

[2018-06-16]

TULCEA 3

[2018-06-16]

CHERKASY

[2018-06-24]

CAPLANI 2

[2018-06-24]

KRASNODON

[2018-06-29]

CAPLANI 3

[2018-07-02]

ROZIVKA

[2018-07-02]

NOVA KAHOVKA 1

[2018-07-02]

ROZIVKA (PROVIZORIU)

[2018-07-02]

CAPLANI 4

[2018-07-07]

NOVA KAHOVKA 2

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K ZONA 2

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

CAPLANI 5

[2018-07-15]

CAPLANI 6

[2018-07-22]

CAPLANI 7

[2018-07-29]

VILNE 2

[2018-07-29]

SEVERODONETS’K 2 (PROVIZORIU)

[2018-08-04]

NIKOLAEV 3

[2018-08-05]

TULCEA 4

[2018-08-05]

SEVERODONETS’K 2

[2018-08-05]




 

Nume Concurs DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)
Tip concurs
FOND
Data lansarii 2018-07-15
Ora de lansare 11:10:00
Ora rasarit 04:38:34
Tara de lansareUKRAINA
Coordonate GPS Lat :48:56:12.10 -- Long :38:30:43.60
Tara de lansareUKRAINA
Tip clasamentprotocol_2
Numar total de porumbei inscrisi 130
Numar total de porumbei clasificati 26
Numar columbofili participanti 13
Numar ceasuri inscrise 13
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Status validare concurs INVALID
Cluburi participante : A.C. BUFTEA , A.C.C. PLOIESTI , A.C.S. GURA-OCNITEI , A.C.S. GURA-OCNITEI-VIITORUL SACUENI , A.C.S.C. INTERSECTIE BRATASANCA , A.C.S.C. OLIMPIC MARATON 2018 , A.C.S.C. VALEA CALUGAREASCA , A.C.S.C. VICTORIA FLORESTI , A.C.S.C. VOIAJORUL SUTA SEACA , A.S. OLIMPICII ULMI , A.S.C. FOND RAZVAD , A.S.C. GRIVITA , A.S.C. SOIMII FLORESTI , A.S.C. SPERANTA DRAGOMIRESTI , A.S.C.M.C. NAE MIHAILESCU , ANINOASA 2004 , ARIPI VALEA MARE , ATLETIK FIENI , AVANTUL FLORESTI , BASARABII BREBU , C.S. TITU , C.S.C. BALTESTI , C.S.C. BORDENI , C.S.C. BRANESTI , C.S.C. DRAJNA , C.S.C. GAESTI , C.S.C. GHIRDOVENI , C.S.C. GLODENI , C.S.C. MARATON PASTARNACU , C.S.C. OLIMPIA MARCESTI , C.S.C. PUCHENII MARI , C.S.C. SIRNA , C.S.C. STANCA NICOLAE-PETRESTI , C.S.C. STEFESTI , C.S.C. STEJARUL COCORASTII MISLII , C.S.C. STOENESTI , C.S.C. TOMSANI , C.S.C. VALEA LUNGA , C.S.C. VIITORUL BAICOI , C.S.C. VOINESTI , C.S.C. VULCANA PANDELE , COBIA , COLUMBOFILUL MALU SPART , DALLES BUCSANI , DOVE CAMPINA , FINTA , FLACARA MORENI , HEXAGON MATASARU , LASTUNUL BREAZA , LEVIN HAUS COCOSESTI , LIDER TARGOVISTE , MARATON 2015 ODAIA TURCULUI , PAULESTI , PLOIESTI 2011 , S.C.C.B. POTLOGI , SLANIC PRAHOVA , SOIMUL ALUNIS , STANUCA VASILE , STREJNICU , VALEA DOFTANEI , VALEA PRAHOVEI , VICTORIA 2010 COMISANI , VIITORUL DARMANESTI , VIITORUL IEDERA , VIITORUL TARGSORUL VECHI , VOIAJORUL BOLINTIN DEAL , VOIAJORUL GHIMPATI , VOIAJORUL MANECIU , VOIAJORUL PUCIOASA , VOIAJORUL VALCANESTI , VULTURUL BRANCOVENESC ,
Primul porumbel sosit : Serie 9168-17-M
Data si ora sosire :2018-07-16 17:10:49
Columbofil : MIRITA FLORIN
Licenta 104740 , BUCSANI
Ultimul porumbel sosit : Serie 228951-17-F
Data si ora sosire :2018-07-16 20:54:40
Columbofil : DAVID SERGIU
Licenta 117023 , LAZURI
Nr.Nume columbofilClubJudetSERIEInelECTZi Ora sosireDistantaViteza Punctaj CLS
1MIRITA FLORIN 104740
[PNR: 05:15:51 PNA:21:31:04 ]
DALLES BUCSANIDB9168-17-M UCPR 0217:10:491075.035804.646804
2ISPAS + COSTY 121959
[PNR: 05:16:42 PNA:21:31:43 ]
A.S. OLIMPICII ULMI DB671858-16-F UCPR 0218:14:181089.300778.451406
3BONDILA EMIL + NIKY 115419
[PNR: 05:16:29 PNA:21:31:29 ]
A.S. OLIMPICII ULMI DB1030578-14-F UCPR 0218:19:471085.677772.843005
4VISAN FLORIN LEONARDO 115425
[PNR: 05:16:30 PNA:21:31:00 ]
A.S. OLIMPICII ULMI DB46521-15-F UCPR 0218:50:001085.467756.686705
5MITROI L + POPA D 111860
[PNR: 05:16:01 PNA:21:31:01 ]
VICTORIA 2010 COMISANIDB96934-17-M UCPR 0219:00:351077.580745.429204
6GHINEA GHEORGHE 102409
[PNR: 05:16:19 PNA:21:31:51 ]
A.S. OLIMPICII ULMI DB46701-15-F UCPR 0219:14:231083.219741.973208
7IONESCU DRAGOS 102414
[PNR: 05:16:14 PNA:21:31:38 ]
A.S. OLIMPICII ULMI DB350950-16-M UCPR 0219:13:001081.699741.702605
8IONESCU DRAGOS 102414
[PNR: 05:16:14 PNA:21:31:38 ]
A.S. OLIMPICII ULMI DB350966-16-F UCPR 0219:24:021081.699736.133406
9MAZILU DUMITRU 104739
[PNR: 05:15:50 PNA:21:31:01 ]
DALLES BUCSANIDB1329619-14-F UCPR 0219:49:131074.686719.142104
10RISTOIU VIOREL 104753
[PNR: 05:15:49 PNA:21:31:01 ]
DALLES BUCSANIDB100516-15-M UCPR 0219:54:001074.314716.591508
11FLOREA ALEXANDRU 110798
[PNR: 05:16:05 PNA:21:31:19 ]
VICTORIA 2010 COMISANIDB112509-16-F UCPR 0220:29:321078.967703.017003
12SORA FLORIN 118363
[PNR: 05:16:16 PNA:21:31:42 ]
VICTORIA 2010 COMISANIDB219062-15-M UCPR 0220:45:001082.358698.100303
13GRIGORE IONUT 111864
[PNR: 05:16:06 PNA:21:31:20 ]
VICTORIA 2010 COMISANIDB2308543-12-F FCPR 0220:42:161079.284697.437205
14DAVID SERGIU 117023
[PNR: 05:16:09 PNA:21:31:27 ]
VICTORIA 2010 COMISANIDB228951-17-F UCPR 0220:54:401080.298692.513508