CLASAMENT PORUMBEI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

IANCA

[2018-04-29]

BRAILA

[2018-05-06]

TULCEA 1

[2018-05-13]

TARACLIA 1

[2018-05-21]

TARACLIA 2

[2018-05-27]

NIKOLAEV 1

[2018-06-02]

TULCEA 2

[2018-06-02]

CAPLANI 1

[2018-06-10]

VILNE 1

[2018-06-16]

NIKOLAEV 2

[2018-06-16]

TULCEA 3

[2018-06-16]

CAPLANI 2

[2018-06-24]

KRASNODON

[2018-06-29]

ROZIVKA

[2018-07-02]

NOVA KAHOVKA 1

[2018-07-02]

CAPLANI 3

[2018-07-02]

ROZIVKA (PROVIZORIU)

[2018-07-02]

CAPLANI 4

[2018-07-07]

CAPLANI 5

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K ZONA 2

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

NOVA KAHOVKA 2

[2018-07-15]

CAPLANI 6

[2018-07-22]

CAPLANI 7

[2018-07-29]

VILNE 2

[2018-07-29]

SEVERODONETS’K 2 (PROVIZORIU)

[2018-08-04]

TULCEA 4

[2018-08-05]

SEVERODONETS’K 2

[2018-08-05]

NIKOLAEV 3

[2018-08-05]




 

Nume Concurs VILNE 2
Tip concurs
FOND
Data lansarii 2018-07-29
Ora de lansare 05:45:00
Ora rasarit 05:16:53
Tara de lansareUKRAINA
Coordonate GPS Lat :46:46:3.63 -- Long :34:59:34.83
Tara de lansareUKRAINA
Tip clasamentclub
Numar total de porumbei inscrisi 89
Numar total de porumbei clasificati 18
Numar columbofili participanti 16
Numar ceasuri inscrise 16
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Status validare concurs INVALID
Cluburi participante : 3/7 PITESTI , 3-2 LERESTI , 3-2 MARATON RUCAR , 3/2 C-LUNG BUGHEA DE SUS MUSCEL , A.C. BUFTEA , A.C.S. GURA-OCNITEI , A.C.S. GURA-OCNITEI-VIITORUL SACUENI , A.C.S.C. VICTORIA FLORESTI , A.C.S.C. VOIAJORUL SUTA SEACA , A.S. OLIMPICII ULMI , A.S.C. FOND RAZVAD , A.S.C. GRIVITA , A.S.C. SOIMII FLORESTI , A.S.C. SPERANTA DRAGOMIRESTI , A.S.C.M.C. NAE MIHAILESCU , ANINOASA 2004 , ARIPI VALEA MARE , ASOCIATIA SPERANTA HARSESTI , ATLETIK FIENI , AVANTUL FLORESTI , BASARABII BREBU , BASCOV , C.S. TITU , C.S.C. BORDENI , C.S.C. BRANESTI , C.S.C. GAESTI , C.S.C. GHIRDOVENI , C.S.C. GLODENI , C.S.C. MARATON PASTARNACU , C.S.C. OLIMPIA MARCESTI , C.S.C. POIANA LACULUI , C.S.C. STANCA NICOLAE-PETRESTI , C.S.C. STEJARUL COCORASTII MISLII , C.S.C. VALEA LUNGA , C.S.C. VULCANA PANDELE , CALINESTI - ARGES , COBIA , COLUMBOFILUL MALU SPART , DALLES BUCSANI , DOVE CAMPINA , FINTA , FLACARA MORENI , HEXAGON MATASARU , LASTUNUL BREAZA , LIDER TARGOVISTE , MARATON 2015 ODAIA TURCULUI , MESTERUL MANOLE , MUSCELUL CAMPULUNG , NEACSU MARIN SERBOIENI , S.C.C.B. POTLOGI , SOIMUL ALUNIS , STANUCA VASILE , VALEA DOFTANEI , VALEA PRAHOVEI , VASILE LUDU COSTESTI , VICTORIA 2010 COMISANI , VIITORUL DARMANESTI , VIITORUL IEDERA , VOIAJORUL BOLINTIN DEAL , VOIAJORUL GHIMPATI , VOIAJORUL PUCIOASA , VULTURUL BRANCOVENESC ,
Primul porumbel sosit : Serie 2491-16-M
Data si ora sosire :2018-07-29 17:28:18
Columbofil : MARIUS ANDREI + MITU
Licenta 123620 , VULCANA PANDELE
Ultimul porumbel sosit : Serie 132730-16-M
Data si ora sosire :2018-07-30 14:03:12
Columbofil : DASCALU CATALIN
Licenta 113826 , LERESTI
Nr.Nume columbofilClubJudetSERIEInelECTZi Ora sosireDistantaViteza Punctaj CLS
1STANA IONUT 105138
[PNR: 05:30:57 PNA:21:17:19 ]
C.S. TITUDB354234-17-F UCPR 0118:31:28765.110998.230009
2GRIGORESCU FLORIN 117727
[PNR: 05:30:55 PNA:21:17:39 ]
C.S. TITUDB441323-16-F UCPR *0118:34:53765.204993.922009
3SIMIONESCU VICTOR 111592
[PNR: 05:30:59 PNA:21:17:20 ]
C.S. TITUDB151703-17-F UCPR 1118:40:06765.495987.629306
4AMUZA MIRCEA 107092
[PNR: 05:30:58 PNA:21:17:20 ]
C.S. TITUDB62292-17-F UCPR *0119:08:54765.369952.069904
5AMUZA MIRCEA 107092
[PNR: 05:30:58 PNA:21:17:20 ]
C.S. TITUDB145454-16-F UCPR *0206:46:52765.369759.118907
6STANA IONUT 105138
[PNR: 05:30:57 PNA:21:17:19 ]
C.S. TITUDB56929-16-M UCPR 0206:56:02765.110752.024803
7DOBRE STEFANUT 111584
[PNR: 05:31:02 PNA:21:17:21 ]
C.S. TITUDB151752-17-M UCPR *0207:02:48766.337748.290705
8VOICU CRISTIAN 115987
[PNR: 05:31:01 PNA:21:17:19 ]
C.S. TITUDB43676-16-F UCPR *-2207:07:33766.123744.616004
9STANA IONUT 105138
[PNR: 05:30:57 PNA:21:17:19 ]
C.S. TITUDB354203-17-M UCPR 0207:25:52765.110730.601308
10MOCANU&ELENA 119390
[PNR: 05:30:51 PNA:21:17:32 ]
C.S. TITUDB95708-16-F UCPR 0207:33:02763.869724.240902
11VOICU CRISTIAN 115987
[PNR: 05:31:01 PNA:21:17:19 ]
C.S. TITUDB43666-16-M UCPR *-2207:45:45766.123717.959903
12AMUZA MIRCEA 107092
[PNR: 05:30:58 PNA:21:17:20 ]
C.S. TITUDB145484-16-F UCPR 0207:53:14765.369712.236201
13GRIGORESCU FLORIN 117727
[PNR: 05:30:55 PNA:21:17:39 ]
C.S. TITUDB114318-17-F UCPR *0208:00:50765.204706.842408
14TRICA TEAM 119392
[PNR: 05:30:58 PNA:21:17:20 ]
C.S. TITUDB114438-17-F UCPR *-2208:11:50765.408700.132303
15NINI SANDU & CORNELIA 121884
[PNR: 05:30:59 PNA:21:17:20 ]
C.S. TITUDB10417-17-F UCPR 0209:53:39765.471640.561506
16DRAGANESCU CONSTANTIN 117731
[PNR: 05:30:44 PNA:21:17:25 ]
C.S. TITUDB1113837-14-F UCPR 0209:49:31761.869639.581104
17MAN TEAM 116799
[PNR: 05:30:45 PNA:21:17:27 ]
C.S. TITUDB151945-17-F UCPR *0210:03:02762.193632.665307
18DOBRE STEFANUT 111584
[PNR: 05:31:02 PNA:21:17:21 ]
C.S. TITUDB151799-17-F UCPR *0210:17:47766.337628.608804