CLASAMENT PORUMBEI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

IANCA

[2018-04-29]

BRAILA

[2018-05-06]

TULCEA 1

[2018-05-13]

TARACLIA 1

[2018-05-21]

TARACLIA 2

[2018-05-27]

NIKOLAEV 1

[2018-06-02]

TULCEA 2

[2018-06-02]

CAPLANI 1

[2018-06-10]

VILNE 1

[2018-06-16]

NIKOLAEV 2

[2018-06-16]

TULCEA 3

[2018-06-16]

CAPLANI 2

[2018-06-24]

KRASNODON

[2018-06-29]

ROZIVKA

[2018-07-02]

NOVA KAHOVKA 1

[2018-07-02]

CAPLANI 3

[2018-07-02]

ROZIVKA (PROVIZORIU)

[2018-07-02]

CAPLANI 4

[2018-07-07]

CAPLANI 5

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K ZONA 2

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

NOVA KAHOVKA 2

[2018-07-15]

CAPLANI 6

[2018-07-22]

CAPLANI 7

[2018-07-29]

VILNE 2

[2018-07-29]

SEVERODONETS’K 2 (PROVIZORIU)

[2018-08-04]

TULCEA 4

[2018-08-05]

SEVERODONETS’K 2

[2018-08-05]

NIKOLAEV 3

[2018-08-05]




 

Nume Concurs SEVERODONETS’K 2
Tip concurs
FOND
Data lansarii 2018-08-05
Ora de lansare 05:30:00
Ora rasarit 05:05:09
Tara de lansareUKRAINA
Coordonate GPS Lat :48:57:10.98 -- Long :38:26:19.08
Tara de lansareUKRAINA
Tip clasamentclub
Numar total de porumbei inscrisi 43
Numar total de porumbei clasificati 9
Numar columbofili participanti 7
Numar ceasuri inscrise 7
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Status validare concurs INVALID
Cluburi participante : 3/7 PITESTI , 3-2 LERESTI , 3-2 MARATON RUCAR , 3/2 C-LUNG BUGHEA DE SUS MUSCEL , A.C. BUFTEA , A.C.C. PLOIESTI , A.C.S. GURA-OCNITEI , A.C.S. GURA-OCNITEI-VIITORUL SACUENI , A.C.S.C. INTERSECTIE BRATASANCA , A.C.S.C. OLIMPIC MARATON 2018 , A.C.S.C. VALEA CALUGAREASCA , A.C.S.C. VICTORIA FLORESTI , A.C.S.C. VOIAJORUL SUTA SEACA , A.S. OLIMPICII ULMI , A.S.C. FOND RAZVAD , A.S.C. GRIVITA , A.S.C. SOIMII FLORESTI , A.S.C. SPERANTA DRAGOMIRESTI , A.S.C.M.C. NAE MIHAILESCU , ANINOASA 2004 , ARIPI VALEA MARE , ASOCIATIA SPERANTA HARSESTI , ATLETIK FIENI , AVANTUL FLORESTI , BASARABII BREBU , BASCOV , C.S. TITU , C.S.C. BORDENI , C.S.C. BRANESTI , C.S.C. GAESTI , C.S.C. GHIRDOVENI , C.S.C. GLODENI , C.S.C. MARATON PASTARNACU , C.S.C. OLIMPIA MARCESTI , C.S.C. POIANA LACULUI , C.S.C. PUCHENII MARI , C.S.C. SIRNA , C.S.C. STANCA NICOLAE-PETRESTI , C.S.C. STEFESTI , C.S.C. STEJARUL COCORASTII MISLII , C.S.C. STOENESTI , C.S.C. TOMSANI , C.S.C. VALEA LUNGA , C.S.C. VIITORUL BAICOI , C.S.C. VOINESTI , C.S.C. VULCANA PANDELE , CALINESTI - ARGES , COBIA , COLUMBOFILUL MALU SPART , DALLES BUCSANI , DOVE CAMPINA , FINTA , FLACARA MORENI , HEXAGON MATASARU , LASTUNUL BREAZA , LIDER TARGOVISTE , MARATON 2015 ODAIA TURCULUI , MESTERUL MANOLE , MUSCELUL CAMPULUNG , NEACSU MARIN SERBOIENI , PAULESTI , PLOIESTI 2011 , S.C.C.B. POTLOGI , SLANIC PRAHOVA , SOIMUL ALUNIS , STANUCA VASILE , VALEA DOFTANEI , VALEA PRAHOVEI , VASILE LUDU COSTESTI , VICTORIA 2010 COMISANI , VIITORUL DARMANESTI , VIITORUL IEDERA , VIITORUL TARGSORUL VECHI , VOIAJORUL BOLINTIN DEAL , VOIAJORUL GHIMPATI , VOIAJORUL PUCIOASA , VOIAJORUL VALCANESTI , VULTURUL BRANCOVENESC ,
Primul porumbel sosit : Serie 332081-16-F
Data si ora sosire :2018-08-06 09:44:05
Columbofil : RADU FLORIN
Licenta 116393 , PALANCA
Ultimul porumbel sosit : Serie 264708-16-M
Data si ora sosire :2018-08-09 08:20:15
Columbofil : IANCU MARIAN
Licenta 116382 , MALU SPART
Nr.Nume columbofilClubJudetSERIEInelECTZi Ora sosireDistantaViteza Punctaj CLS
1GRIGORESCU FLORIN 117727
[PNR: 05:38:48 PNA:21:08:45 ]
C.S. TITUDB820215-15-F UCPR *0214:41:241083.409731.366009
2SIMIONESCU VICTOR 111592
[PNR: 05:38:51 PNA:21:08:27 ]
C.S. TITUDB1264252-14-F UCPR *2215:38:011084.976705.637204
3GRIGORESCU FLORIN 117727
[PNR: 05:38:48 PNA:21:08:45 ]
C.S. TITUDB960078-16-F FCPR 0219:03:491083.409621.303903
4GRIGORESCU FLORIN 117727
[PNR: 05:38:48 PNA:21:08:45 ]
C.S. TITUDB441342-16-F UCPR *0310:10:401083.409506.131904
5TRICA TEAM 119392
[PNR: 05:38:51 PNA:21:08:28 ]
C.S. TITUDB344426-16-F UCPR *-5310:17:391084.850505.294303
6SIMIONESCU VICTOR 111592
[PNR: 05:38:51 PNA:21:08:27 ]
C.S. TITUDB1264641-14-M UCPR *2310:20:011084.976504.831806
7SIMIONESCU VICTOR 111592
[PNR: 05:38:51 PNA:21:08:27 ]
C.S. TITUDB1264626-14-F UCPR 2310:42:181084.976499.651204
8MAN TEAM 116799
[PNR: 05:38:39 PNA:21:08:33 ]
C.S. TITUDB1263992-14-F UCPR *-1310:44:341080.781497.051702
9GRIGORESCU FLORIN 117727
[PNR: 05:38:48 PNA:21:08:45 ]
C.S. TITUDB960160-16-F FCPR *0311:55:141083.409482.5589012