CLASAMENT PORUMBEI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

IANCA

[2018-04-29]

BRAILA

[2018-05-06]

TULCEA 1

[2018-05-13]

TARACLIA 1

[2018-05-21]

TARACLIA 2

[2018-05-27]

NIKOLAEV 1

[2018-06-02]

TULCEA 2

[2018-06-02]

CAPLANI 1

[2018-06-10]

VILNE 1

[2018-06-16]

NIKOLAEV 2

[2018-06-16]

TULCEA 3

[2018-06-16]

CAPLANI 2

[2018-06-24]

KRASNODON

[2018-06-29]

ROZIVKA

[2018-07-02]

NOVA KAHOVKA 1

[2018-07-02]

CAPLANI 3

[2018-07-02]

ROZIVKA (PROVIZORIU)

[2018-07-02]

CAPLANI 4

[2018-07-07]

CAPLANI 5

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K ZONA 2

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

NOVA KAHOVKA 2

[2018-07-15]

CAPLANI 6

[2018-07-22]

CAPLANI 7

[2018-07-29]

VILNE 2

[2018-07-29]

SEVERODONETS’K 2 (PROVIZORIU)

[2018-08-04]

TULCEA 4

[2018-08-05]

SEVERODONETS’K 2

[2018-08-05]

NIKOLAEV 3

[2018-08-05]




 

Nume Concurs ROZIVKA (PROVIZORIU)
Tip concurs
FOND
Data lansarii 2018-07-02
Ora de lansare 05:00:00
Ora rasarit 04:44:09
Tara de lansareUKRAINA
Coordonate GPS Lat :47:21:17.24 -- Long :36:0:50.75
Tara de lansareUKRAINA
Tip clasamentclub
Numar total de porumbei inscrisi 125
Numar total de porumbei clasificati 25
Numar columbofili participanti 5
Numar ceasuri inscrise 5
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Status validare concurs INVALID
Cluburi participante : 3/7 PITESTI , 3-2 LERESTI , 3-2 MARATON RUCAR , 3/2 C-LUNG BUGHEA DE SUS MUSCEL , A.C. BUFTEA , A.C.S. GURA-OCNITEI , A.C.S. GURA-OCNITEI-VIITORUL SACUENI , A.C.S.C. VOIAJORUL SUTA SEACA , A.S. OLIMPICII ULMI , A.S.C. FOND RAZVAD , A.S.C. SOIMII FLORESTI , A.S.C. SPERANTA DRAGOMIRESTI , A.S.C.M.C. NAE MIHAILESCU , ANINOASA 2004 , ARIPI VALEA MARE , ASOCIATIA SPERANTA HARSESTI , ATLETIK FIENI , AVANTUL FLORESTI , BASARABII BREBU , BASCOV , C.S. TITU , C.S.C. BORDENI , C.S.C. BRANESTI , C.S.C. GAESTI , C.S.C. GHIRDOVENI , C.S.C. GLODENI , C.S.C. OLIMPIA MARCESTI , C.S.C. POIANA LACULUI , C.S.C. SIRNA , C.S.C. STANCA NICOLAE-PETRESTI , C.S.C. STEJARUL COCORASTII MISLII , C.S.C. VALEA LUNGA , C.S.C. VULCANA PANDELE , CALINESTI - ARGES , COBIA , COLUMBOFILUL MALU SPART , DALLES BUCSANI , FINTA , FLACARA MORENI , HEXAGON MATASARU , LASTUNUL BREAZA , LIDER TARGOVISTE , MARATON 2015 ODAIA TURCULUI , MESTERUL MANOLE , MUSCELUL CAMPULUNG , NEACSU MARIN SERBOIENI , S.C.C.B. POTLOGI , SOIMUL ALUNIS , STANUCA VASILE , VALEA DOFTANEI , VALEA PRAHOVEI , VASILE LUDU COSTESTI , VICTORIA 2010 COMISANI , VIITORUL DARMANESTI , VIITORUL IEDERA , VOIAJORUL BOLINTIN DEAL , VOIAJORUL GHIMPATI , VOIAJORUL PUCIOASA , VULTURUL BRANCOVENESC ,
Primul porumbel sosit : Serie 200803-16-M
Data si ora sosire :2018-07-02 18:19:19
Columbofil : DELU MARIUS
Licenta 109022 , TARGOVISTE
Ultimul porumbel sosit : Serie 66618-16-F
Data si ora sosire :2018-07-03 06:00:25
Columbofil : TEAM DV
Licenta 120767 , SACUENI, CPT SULTANA, NR 62
Nr.Nume columbofilClubJudetSERIEInelECTZi Ora sosireDistantaViteza Punctaj CLS
1STANA IONUT 105138
[PNR: 05:06:48 PNA:21:36:45 ]
C.S. TITUDB354208-17-F UCPR 0118:45:07856.9291038.555005
2GRIGORESCU FLORIN 117727
[PNR: 05:06:42 PNA:21:37:09 ]
C.S. TITUDB114318-17-F UCPR 0118:51:04856.6121030.738006
3GRIGORESCU FLORIN 117727
[PNR: 05:06:42 PNA:21:37:09 ]
C.S. TITUDB960160-16-F FCPR 0118:58:59856.6121021.011908
4GRIGORESCU FLORIN 117727
[PNR: 05:06:42 PNA:21:37:09 ]
C.S. TITUDB9607-17-M UCPR 0119:07:29856.6121010.771507
5STANA IONUT 105138
[PNR: 05:06:48 PNA:21:36:45 ]
C.S. TITUDB43331-16-F UCPR 0119:07:54856.9291010.648704
6STOICA ADRIAN 120584
[PNR: 05:06:49 PNA:21:36:47 ]
C.S. TITUDB609155-16-F FCPR 0119:09:17857.3571009.506407
7GRIGORESCU FLORIN 117727
[PNR: 05:06:42 PNA:21:37:09 ]
C.S. TITUDB960065-16-F FCPR 0119:09:26856.6121008.451109
8STANA IONUT 105138
[PNR: 05:06:48 PNA:21:36:45 ]
C.S. TITUDB43329-16-F UCPR 0119:10:58856.9291007.006504
9IONITA CRISTIAN 117717
[PNR: 05:07:05 PNA:21:36:48 ]
C.S. TITUDB149764-16-M UCPR 0119:16:07861.2671006.015907
10GRIGORESCU FLORIN 117727
[PNR: 05:06:42 PNA:21:37:09 ]
C.S. TITUDB114569-17-F UCPR 0119:12:36856.6121004.705603
11STOICA ADRIAN 120584
[PNR: 05:06:49 PNA:21:36:47 ]
C.S. TITUDB172224-16-F UCPR 0119:13:55857.3571004.028905
12GRIGORESCU FLORIN 117727
[PNR: 05:06:42 PNA:21:37:09 ]
C.S. TITUDB9590-17-M UCPR 0119:13:38856.6121003.489406
13GRIGORESCU FLORIN 117727
[PNR: 05:06:42 PNA:21:37:09 ]
C.S. TITUDB736722-16-M ASC 0119:31:31856.612982.898001
14GRIGORESCU FLORIN 117727
[PNR: 05:06:42 PNA:21:37:09 ]
C.S. TITUDB114303-17-M UCPR 0119:34:17856.612979.787605
15NITACHE RAZVAN 117728
[PNR: 05:06:58 PNA:21:36:37 ]
C.S. TITUDB151330-17-F UCPR 0119:38:08859.016978.229604
16GRIGORESCU FLORIN 117727
[PNR: 05:06:42 PNA:21:37:09 ]
C.S. TITUDB960157-16-F FCPR 0119:36:51856.612976.919709
17GRIGORESCU FLORIN 117727
[PNR: 05:06:42 PNA:21:37:09 ]
C.S. TITUDB736724-16-M FCPR 0119:41:12856.612972.097105
18GRIGORESCU FLORIN 117727
[PNR: 05:06:42 PNA:21:37:09 ]
C.S. TITUDB960151-16-M FCPR 0120:14:48856.612936.392706
19GRIGORESCU FLORIN 117727
[PNR: 05:06:42 PNA:21:37:09 ]
C.S. TITUDB960223-16-F FCPR 0120:19:48856.612931.302507
20NITACHE RAZVAN 117728
[PNR: 05:06:58 PNA:21:36:37 ]
C.S. TITUDB3404179-17-M Alte tari 0120:29:47859.016923.888403
21NITACHE RAZVAN 117728
[PNR: 05:06:58 PNA:21:36:37 ]
C.S. TITUDB256329-15-M UCPR 0120:30:26859.016923.242902
22GRIGORESCU FLORIN 117727
[PNR: 05:06:42 PNA:21:37:09 ]
C.S. TITUDB960073-17-M FCPR 0120:33:27856.612917.683901
23STANA IONUT 105138
[PNR: 05:06:48 PNA:21:36:45 ]
C.S. TITUDB441586-16-M UCPR 0120:34:47856.929916.7140010
24STANA IONUT 105138
[PNR: 05:06:48 PNA:21:36:45 ]
C.S. TITUDB114025-15-M UCPR 0120:41:13856.929910.448204
25STANA IONUT 105138
[PNR: 05:06:48 PNA:21:36:45 ]
C.S. TITUDB145444-16-F UCPR 0120:42:36856.929909.112003