CLASAMENT PORUMBEI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

IANCA

[2018-04-29]

BRAILA

[2018-05-06]

TULCEA 1

[2018-05-13]

TARACLIA 1

[2018-05-21]

TARACLIA 2

[2018-05-27]

TULCEA 2

[2018-06-02]

NIKOLAEV 1

[2018-06-02]

CAPLANI 1

[2018-06-10]

TULCEA 3

[2018-06-16]

VILNE 1

[2018-06-16]

NIKOLAEV 2

[2018-06-16]

CAPLANI 2

[2018-06-24]

KRASNODON

[2018-06-29]

ROZIVKA (PROVIZORIU)

[2018-07-02]

ROZIVKA

[2018-07-02]

NOVA KAHOVKA 1

[2018-07-02]

CAPLANI 3

[2018-07-02]

CAPLANI 4

[2018-07-07]

NOVA KAHOVKA 2

[2018-07-15]

CAPLANI 5

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K ZONA 2

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

CAPLANI 6

[2018-07-22]

CAPLANI 7

[2018-07-29]

VILNE 2

[2018-07-29]

SEVERODONETS’K 2 (PROVIZORIU)

[2018-08-04]

NIKOLAEV 3

[2018-08-05]

TULCEA 4

[2018-08-05]

SEVERODONETS’K 2

[2018-08-05]




 

Nume Concurs DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)
Tip concurs
FOND
Data lansarii 2018-07-15
Ora de lansare 11:10:00
Ora rasarit 04:38:34
Tara de lansareUKRAINA
Coordonate GPS Lat :48:56:12.10 -- Long :38:30:43.60
Tara de lansareUKRAINA
Tip clasamentclub
Numar total de porumbei inscrisi 30
Numar total de porumbei clasificati 6
Numar columbofili participanti 3
Numar ceasuri inscrise 3
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Status validare concurs INVALID
Cluburi participante : A.C. BUFTEA , A.C.C. PLOIESTI , A.C.S. GURA-OCNITEI , A.C.S. GURA-OCNITEI-VIITORUL SACUENI , A.C.S.C. INTERSECTIE BRATASANCA , A.C.S.C. OLIMPIC MARATON 2018 , A.C.S.C. VALEA CALUGAREASCA , A.C.S.C. VICTORIA FLORESTI , A.C.S.C. VOIAJORUL SUTA SEACA , A.S. OLIMPICII ULMI , A.S.C. FOND RAZVAD , A.S.C. GRIVITA , A.S.C. SOIMII FLORESTI , A.S.C. SPERANTA DRAGOMIRESTI , A.S.C.M.C. NAE MIHAILESCU , ANINOASA 2004 , ARIPI VALEA MARE , ATLETIK FIENI , AVANTUL FLORESTI , BASARABII BREBU , C.S. TITU , C.S.C. BALTESTI , C.S.C. BORDENI , C.S.C. BRANESTI , C.S.C. DRAJNA , C.S.C. GAESTI , C.S.C. GHIRDOVENI , C.S.C. GLODENI , C.S.C. MARATON PASTARNACU , C.S.C. OLIMPIA MARCESTI , C.S.C. PUCHENII MARI , C.S.C. SIRNA , C.S.C. STANCA NICOLAE-PETRESTI , C.S.C. STEFESTI , C.S.C. STEJARUL COCORASTII MISLII , C.S.C. STOENESTI , C.S.C. TOMSANI , C.S.C. VALEA LUNGA , C.S.C. VIITORUL BAICOI , C.S.C. VOINESTI , C.S.C. VULCANA PANDELE , COBIA , COLUMBOFILUL MALU SPART , DALLES BUCSANI , DOVE CAMPINA , FINTA , FLACARA MORENI , HEXAGON MATASARU , LASTUNUL BREAZA , LEVIN HAUS COCOSESTI , LIDER TARGOVISTE , MARATON 2015 ODAIA TURCULUI , PAULESTI , PLOIESTI 2011 , S.C.C.B. POTLOGI , SLANIC PRAHOVA , SOIMUL ALUNIS , STANUCA VASILE , STREJNICU , VALEA DOFTANEI , VALEA PRAHOVEI , VICTORIA 2010 COMISANI , VIITORUL DARMANESTI , VIITORUL IEDERA , VIITORUL TARGSORUL VECHI , VOIAJORUL BOLINTIN DEAL , VOIAJORUL GHIMPATI , VOIAJORUL MANECIU , VOIAJORUL PUCIOASA , VOIAJORUL VALCANESTI , VULTURUL BRANCOVENESC ,
Primul porumbel sosit : Serie 736724-16-M
Data si ora sosire :2018-07-16 13:41:33
Columbofil : GRIGORESCU FLORIN
Licenta 117727 , GHINESTI
Ultimul porumbel sosit : Serie 4084733-17-M
Data si ora sosire :2018-07-22 10:31:52
Columbofil : FRATII JERCAN
Licenta 121292 , LIPANESTI, SAT SIPOT NR. 401
Nr.Nume columbofilClubJudetSERIEInelECTZi Ora sosireDistantaViteza Punctaj CLS
1GRIGORESCU FLORIN 117727
[PNR: 05:16:38 PNA:21:31:00 ]
C.S. TITUDB736724-16-M FCPR 0213:41:331087.791966.138108
2STOICA ADRIAN 120584
[PNR: 05:16:45 PNA:21:30:39 ]
C.S. TITUDB173328-15-M UCPR 0216:59:021089.361823.443606
3GRIGORESCU FLORIN 117727
[PNR: 05:16:38 PNA:21:31:00 ]
C.S. TITUDB960160-16-F FCPR 0217:06:451087.791817.2018011
4GRIGORESCU FLORIN 117727
[PNR: 05:16:38 PNA:21:31:00 ]
C.S. TITUDB960065-16-F FCPR 0219:20:191087.791742.6800012
5AMUZA MIRCEA 107092
[PNR: 05:16:44 PNA:21:30:39 ]
C.S. TITUDB1060317-14-M UCPR 0219:29:471089.169739.071008
6AMUZA MIRCEA 107092
[PNR: 05:16:44 PNA:21:30:39 ]
C.S. TITUDB2383970-11-F UCPR 0220:10:001089.169719.437906