CLASAMENT PORUMBEI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

IANCA

[2018-04-29]

BRAILA

[2018-05-06]

TULCEA 1

[2018-05-13]

TARACLIA 1

[2018-05-21]

TARACLIA 2

[2018-05-27]

TULCEA 2

[2018-06-02]

NIKOLAEV 1

[2018-06-02]

CAPLANI 1

[2018-06-10]

NIKOLAEV 2

[2018-06-16]

TULCEA 3

[2018-06-16]

VILNE 1

[2018-06-16]

CAPLANI 2

[2018-06-24]

KRASNODON

[2018-06-29]

ROZIVKA (PROVIZORIU)

[2018-07-02]

ROZIVKA

[2018-07-02]

NOVA KAHOVKA 1

[2018-07-02]

CAPLANI 3

[2018-07-02]

CAPLANI 4

[2018-07-07]

DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

NOVA KAHOVKA 2

[2018-07-15]

CAPLANI 5

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K ZONA 2

[2018-07-15]

CAPLANI 6

[2018-07-22]

VILNE 2

[2018-07-29]

CAPLANI 7

[2018-07-29]

SEVERODONETS’K 2 (PROVIZORIU)

[2018-08-04]

SEVERODONETS’K 2

[2018-08-05]

NIKOLAEV 3

[2018-08-05]

TULCEA 4

[2018-08-05]




 

Nume Concurs SEVERODONETS’K 2 (PROVIZORIU)
Tip concurs
FOND
Data lansarii 2018-08-04
Ora de lansare 05:30:00
Ora rasarit 05:03:47
Tara de lansareUKRAINA
Coordonate GPS Lat :48:57:13.30 -- Long :38:26:15.40
Tara de lansareUKRAINA
Tip clasamentjudet
Numar total de porumbei inscrisi 380
Numar total de porumbei clasificati 76
Numar columbofili participanti 26
Numar ceasuri inscrise 212
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Status validare concurs VALID
Cluburi participante : A.C. BUFTEA , A.C.S. GURA-OCNITEI , A.C.S. GURA-OCNITEI-VIITORUL SACUENI , A.S. OLIMPICII ULMI , A.S.C. FOND RAZVAD , A.S.C. SOIMII FLORESTI , ARIPI VALEA MARE , AVANTUL FLORESTI , C.S. TITU , C.S.C. GAESTI , C.S.C. MARATON PASTARNACU , C.S.C. TOMSANI , COLUMBOFILUL MALU SPART , DALLES BUCSANI , FINTA , LIDER TARGOVISTE , S.C.C.B. POTLOGI , VICTORIA 2010 COMISANI , VOIAJORUL BOLINTIN DEAL , VOIAJORUL GHIMPATI ,
Primul porumbel sosit : Serie 332081-16-F
Data si ora sosire :2018-08-05 09:44:05
Columbofil : RADU FLORIN
Licenta 116393 , PALANCA
Ultimul porumbel sosit : Serie 35688-16-M
Data si ora sosire :2018-08-05 21:36:35
Columbofil : RADU DANIEL
Licenta 123031 , FLORESTI
Nr.Nume columbofilClubJudetSERIEInelECTZi Ora sosireDistantaViteza Punctaj CLS
1TIMOFTE R.D.M. 117217
[PNR: 05:37:47 PNA:21:11:08 ]
LIDER TARGOVISTEDB280004-15-F UCPR 0210:06:151083.977896.14502.63166
2TIMOFTE R.D.M. 117217
[PNR: 05:37:47 PNA:21:11:08 ]
LIDER TARGOVISTEDB63732-15-M UCPR 0210:23:041083.977883.85705.26323
3MITROIU EUGEN 104864
[PNR: 05:38:08 PNA:21:11:38 ]
LIDER TARGOVISTEDB441813-16-M UCPR 0210:49:151089.650869.80647.89476
4IONITA MARIAN DANIEL 105130
[PNR: 05:37:44 PNA:21:09:49 ]
C.S.C. GAESTIDB43853-16-F UCPR 0211:46:231085.467829.571810.52635
5SARBU MIRCEA 116598
[PNR: 05:38:42 PNA:21:11:35 ]
ARIPI VALEA MAREDB89945-16-F UCPR 0212:09:161100.283825.945313.15794
6DINU MARIUS 115295
[PNR: 05:37:02 PNA:21:09:03 ]
VOIAJORUL GHIMPATIDB36157-15-F UCPR 0212:10:131073.624805.882915.78959
7OPREA MADALIN+VASILE 121171
[PNR: 05:37:07 PNA:21:10:27 ]
A.C.S. GURA-OCNITEI-VIITORUL SACUENIDB120724-15-F UCPR 0212:19:321072.518798.678018.421110
8MITROIU EUGEN 104864
[PNR: 05:38:08 PNA:21:11:38 ]
LIDER TARGOVISTEDB333687-16-F UCPR 0213:36:531089.650767.152121.05261
9GRINDEI MARIAN 122944
[PNR: 05:38:54 PNA:21:10:31 ]
C.S.C. GAESTIDB1015731-16-F FCPR 0214:26:131106.241753.655723.68426
10DINU NICOLAE-CRAPU 115297
[PNR: 05:37:03 PNA:21:09:04 ]
VOIAJORUL GHIMPATIDB36321-15-F Alte tari 0213:47:321074.043751.315426.31581
11FLOREA IULIAN 114693
[PNR: 05:38:42 PNA:21:10:43 ]
C.S.C. GAESTIDB47220-16-M UCPR 0214:28:441101.940749.236828.94745
12MITROIU EUGEN 104864
[PNR: 05:38:08 PNA:21:11:38 ]
LIDER TARGOVISTEDB464167-14-F UCPR 0214:12:421089.650748.283231.57893
13NICU IONUT 117334
[PNR: 05:36:59 PNA:21:10:40 ]
A.C.S. GURA-OCNITEIDB179723-16-F UCPR 0213:48:041069.698747.126234.21059
14DINU NICOLAE-CRAPU 115297
[PNR: 05:37:03 PNA:21:09:04 ]
VOIAJORUL GHIMPATIDB155335-16-F FCPR 0214:23:331074.043732.851736.84213
15GRIGORESCU FLORIN 117727
[PNR: 05:37:39 PNA:21:10:06 ]
C.S. TITUDB820215-15-F UCPR 0214:41:241083.365730.104139.47378
16DINU MARIUS 115295
[PNR: 05:37:02 PNA:21:09:03 ]
VOIAJORUL GHIMPATIDB36148-15-M UCPR 0214:37:101073.624725.822142.10536
17BALAN NICOLAE 104978
[PNR: 05:36:28 PNA:21:09:08 ]
FINTADB71532-16-F FCPR 0214:22:001062.618725.501644.73685
18GHINEA GHEORGHE 102409
[PNR: 05:37:29 PNA:21:10:49 ]
A.S. OLIMPICII ULMI DB46701-15-F UCPR 0214:45:441078.729724.433047.36849
19DASCALU GHEORGHE 104990
[PNR: 05:36:34 PNA:21:09:15 ]
FINTADB70944-16-F UCPR 0214:39:261064.377718.146650.00005
20DASCALU GHEORGHE 104990
[PNR: 05:36:34 PNA:21:09:15 ]
FINTADB70976-16-F UCPR 0214:51:021064.377712.569552.63162
21STANCIU ILIE 113081
[PNR: 05:37:07 PNA:21:10:27 ]
A.C.S. GURA-OCNITEI-VIITORUL SACUENIDB125035-16-M UCPR 0215:15:001072.491706.360755.26326
22SIMIONESCU VICTOR 111592
[PNR: 05:37:43 PNA:21:09:48 ]
C.S. TITUDB1264252-14-F UCPR 0215:38:011084.933704.456257.89473
23T&T 123707
[PNR: 05:36:56 PNA:21:08:53 ]
VOIAJORUL GHIMPATIDB43058-16-F UCPR 0215:24:161072.251702.554960.52631
24OPREA FLORENTIN 105012
[PNR: 05:36:30 PNA:21:09:11 ]
FINTADB1042-16-F FRSC 0215:11:001063.264702.434963.15793
25BALAN NICOLAE 104978
[PNR: 05:36:28 PNA:21:09:08 ]
FINTADB820600-15-F FCPR 0215:30:001062.618693.313265.78958
26OPREA FLORENTIN 105012
[PNR: 05:36:30 PNA:21:09:11 ]
FINTADB288853-16-M UCPR 0215:48:001063.264685.674568.42114
27FLOREA IULIAN 114693
[PNR: 05:38:42 PNA:21:10:43 ]
C.S.C. GAESTIDB320659-15-F UCPR 0216:55:191101.940681.331471.05265
28GRINDEI MARIAN 122944
[PNR: 05:38:54 PNA:21:10:31 ]
C.S.C. GAESTIDB321910-15-M UCPR 0217:37:421106.241666.684773.68425
29STEFAN FLORIN 105026
[PNR: 05:36:33 PNA:21:09:14 ]
FINTADB288119-16-F UCPR 0216:48:101064.036660.543276.31589
30IANCU ADRIAN FLORIN 123692
[PNR: 05:37:58 PNA:21:09:42 ]
S.C.C.B. POTLOGIDB392266-16-F UCPR 0217:30:191090.058659.821478.94741
31NENCESCU CORNEL 119852
[PNR: 05:38:41 PNA:21:11:36 ]
C.S.C. GAESTIDB258831-16-F UCPR 0217:44:321100.163659.787781.57895
32RISTOIU VIOREL 104753
[PNR: 05:36:56 PNA:21:10:01 ]
DALLES BUCSANIDB100516-15-M UCPR 0217:09:451069.862655.218184.21059
33TUDORACHE GEORGE 120041
[PNR: 05:38:11 PNA:21:09:51 ]
S.C.C.B. POTLOGIDB285167-15-M UCPR 0218:26:191094.039640.544386.84215
34IONITA GEORGE 117550
[PNR: 05:36:43 PNA:21:09:27 ]
FINTADB70747-16-F UCPR 0217:47:101066.906638.904189.473713
35NICOLAE GABRIEL 115308
[PNR: 05:36:56 PNA:21:08:53 ]
VOIAJORUL GHIMPATIDB249007-16-M UCPR 0218:03:341072.213636.133192.10534
36GRIGORESCU FLORIN 117727
[PNR: 05:37:39 PNA:21:10:06 ]
C.S. TITUDB960078-16-F FCPR 0219:03:491083.365620.389294.73682
37STOICA IONUT 114426
[PNR: 05:38:02 PNA:21:09:29 ]
S.C.C.B. POTLOGIDB132998-15-M UCPR 0220:05:421091.801604.156397.36848