CLASAMENT PORUMBEI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

TEPES VODA

[2018-04-29]

BRAILA 1

[2018-05-06]

ALBITA

[2018-05-12]

HANESTI 1

[2018-05-19]

UMAN 1

[2018-05-27]

BRAILA 2

[2018-05-27]

CAPLANI 1

[2018-06-02]

UMAN 2

[2018-06-09]

KREMENCIUG 1

[2018-06-09]

BRAILA 3

[2018-06-09]

CAPLANI 2

[2018-06-16]

CAPLANI 3

[2018-06-24]

CHERKASY

[2018-06-24]

HARKOV

[2018-06-25]

KRASNODON

[2018-06-29]

CAPLANI 4

[2018-07-02]

BRAILA 4

[2018-07-07]

CAPLANI 5

[2018-07-15]

DERBY MALTA (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

KREMENCIUG 2

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K ZONA 1

[2018-07-15]

CAPLANI 6

[2018-07-22]

TARTU (PROVIZORIU)

[2018-07-28]

TARTU UCP

[2018-07-28]

TARTU

[2018-07-28]

DERBY TARTU (+ 1350)

[2018-07-28]

CAPLANI 7

[2018-07-29]

SEVERODONETS’K 2 (PROVIZORIU)

[2018-08-04]

UMAN 3

[2018-08-05]

BRAILA 5

[2018-08-05]

SEVERODONETS’K 2

[2018-08-05]




 

Nume Concurs TARTU (PROVIZORIU)
Tip concurs
FOND
Data lansarii 2018-07-28
Ora de lansare 05:55:00
Ora rasarit 04:56:58
Tara de lansareESTONIA
Coordonate GPS Lat :58:20:59.80 -- Long :26:40:44.70
Tara de lansareESTONIA
Tip clasamentjudet
Numar total de porumbei inscrisi 156
Numar total de porumbei clasificati 31
Numar columbofili participanti 58
Numar ceasuri inscrise 294
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Status validare concurs INVALID
Cluburi participante : 3/7 PITESTI , A.C.C. PLOIESTI , A.C.S.C. DUNAREA BRAILA , A.C.S.C. INTERSECTIE BRATASANCA , A.S.C. 10/1 BUZAU , A.S.C. TROTUSUL VRANCEA , A.S.C. VOIAJORUL TECUCI , AC STEFANESTI - ARGES , ANTON PANN - BABENI , ANTON PANN - CALIMANESTI , ANTON PANN - DEALUL NEGRU , ANTON PANN - PAUSESTI , ANTON PANN - RM.VALCEA , ATLETIK FIENI , BASARABII BREBU , C.S.C. CARBUNESTI , C.S.C. DRAJNA , C.S.C. MARACINENI , C.S.C. PUCHENII MARI , C.S.C. SIRNA , C.S.C. STEFESTI , C.S.C. STOENESTI , C.S.C. TOMSANI , C.S.C. ULMENI , C.S.C. URZICENI , C.S.C. VOIAJORUL MIZIL , CALINESTI - ARGES , CONSTANTIN BRANCUSI TG.JIU , DRAGASANI , LEVIN HAUS COCOSESTI , MARATON PASTARNACU , MUSCELUL CAMPULUNG , NAE MIHAILESCU , OLTETUL 2010 FALCOIU , PAULESTI , PLOIESTI 2011 , PROFESIONIST BOTENI , RUSE , SEGARCEA NR.8 , SLATINA OLT , SOIMUL ALUNIS , STREJNICU , TARTU , VASILE LUDU COSTESTI , VICTORIA FLORESTI , VIITORUL BAICOI , VIITORUL DARMANESTI , VIITORUL TIRGSORUL VECHI , VOIAJORUL GHIMPATI , VOIAJORUL MANECIU , VOIAJORUL PUCIOASA , VOIAJORUL VALEA CALUGAREASCA , VULCANA PANDELE ,
Primul porumbel sosit : Serie 22096-14-F
Data si ora sosire :2018-07-29 11:45:03
Columbofil : ASMARANDEI FLORIN
Licenta 124231 , PASCANI
Ultimul porumbel sosit : Serie 3015055-17-F
Data si ora sosire :2018-08-03 05:32:04
Columbofil : ASMARANDEI FLORIN
Licenta 124231 , PASCANI
Nr.Nume columbofilClubJudetSERIEInelECTZi Ora sosireDistantaViteza Punctaj CLS
1ANDREI EMIL
[PNR: 05:26:15 PNA:21:16:24 ]
C.S.C. TOMSANIPH11006-15-F FRSC 0309:03:401490.629713.572408
2SERBAN GABRIEL
[PNR: 05:28:03 PNA:21:17:24 ]
C.S.C. SIRNAPH1272379-14-M UCPR 0311:15:021505.720678.639509
3STOICA MARIUS
[PNR: 05:28:03 PNA:21:17:24 ]
C.S.C. SIRNAPH25013-12-M FCPR 0319:05:581505.759559.831109
4APOSTOLESCU NICOLAE
[PNR: 05:27:39 PNA:21:19:18 ]
BASARABII BREBUPH862111-15-F FCPR 0413:38:391463.907441.121904
5OPREA FLORIN
[PNR: 05:27:25 PNA:21:18:05 ]
PLOIESTI 2011PH298413-16-F UCPR *0415:53:321481.516429.358605
6BANCILA ION CONSTANTIN
[PNR: 05:27:13 PNA:21:17:22 ]
PLOIESTI 2011PH1137857-14-M UCPR *0419:04:561490.754409.5047011
7NEDELCU ION
[PNR: 05:26:15 PNA:21:16:19 ]
C.S.C. TOMSANIPH12735-15-M FRSC 0421:35:481491.905395.571608
8PISLARU REMUS
[PNR: 05:26:59 PNA:21:18:39 ]
SOIMUL ALUNISPH874234-11-M UCPR 0420:02:551463.407395.203904
9BERECHET GHEORGHE
[PNR: 05:27:39 PNA:21:17:39 ]
STREJNICUPH657787-12-M UCPR 0510:43:031493.551365.345604
10BUNEA MARIAN
[PNR: 05:26:24 PNA:21:16:21 ]
C.S.C. TOMSANIPH822604-13-M UCPR 0514:11:391494.241347.785005
11CERNAT ION
[PNR: 05:26:17 PNA:21:16:22 ]
C.S.C. TOMSANIPH234393-13-F Alte tari 0520:40:001491.435318.319905
12STEFAN IRINEL
[PNR: 05:26:54 PNA:21:18:55 ]
C.S.C. STEFESTIPH277773-16-M UCPR 0518:45:421456.948318.196604
13BADEA ALEXANDRU
[PNR: 05:26:12 PNA:21:16:32 ]
C.S.C. TOMSANIPH235920-13-M FRSC 0609:27:071486.980299.565908
14SANDU MARIAN
[PNR: 05:26:32 PNA:21:16:03 ]
EX UCPRPH447478-14-M UCPR 0614:21:271502.045285.884203
15STANILA MARIAN
[PNR: 05:27:41 PNA:21:17:41 ]
C.S.C. SIRNAPH1287804-14-F FRSC 0615:13:281493.840281.407108
16BERECHET GHEORGHE
[PNR: 05:27:39 PNA:21:17:39 ]
STREJNICUPH1288732-13-M UCPR 0615:32:491493.551280.330805
17NICOLAE GEORGE
[PNR: 05:27:54 PNA:21:17:41 ]
VIITORUL TIRGSORUL VECHIPH32914-15-M FRSC 0617:13:471497.712275.938606
18ZIBILIANU CATALIN
[PNR: 05:27:56 PNA:21:17:42 ]
VIITORUL TIRGSORUL VECHIPH20825-16-F UCPR 0617:26:011498.069275.387905
19STOICA MARIUS
[PNR: 05:28:03 PNA:21:17:24 ]
C.S.C. SIRNAPH2313029-11-M UCPR 0618:41:401505.759273.108107
20NICOLAE GEORGE
[PNR: 05:27:54 PNA:21:17:41 ]
VIITORUL TIRGSORUL VECHIPH1286895-13-M UCPR 0619:45:191497.712268.444106
21BRUTARU NICOLAE
[PNR: 05:28:04 PNA:21:18:25 ]
VICTORIA FLORESTIPH437506-16-F UCPR 0707:11:091487.589257.446305
22MATEESCU ADRIAN
[PNR: 05:26:12 PNA:21:18:12 ]
C.S.C. DRAJNAPH703826-14-M UCPR 0709:56:121456.922244.729204
23NICOLAE GEORGE
[PNR: 05:27:54 PNA:21:17:41 ]
VIITORUL TIRGSORUL VECHIPH272283-14-M UCPR 0713:56:381497.712242.335106
24DIACONU MARIN
[PNR: 05:27:00 PNA:21:17:19 ]
PLOIESTI 2011PH144697-15-M UCPR 0715:46:101487.493236.370106
25POTECA GHEORGHE
[PNR: 05:27:47 PNA:21:18:29 ]
VIITORUL BAICOIPH288767-17-M UCPR 0716:04:141481.026234.583304
26GARBEA CONSTANTIN
[PNR: 05:25:26 PNA:21:15:58 ]
C.S.C. VOIAJORUL MIZILPH722173-14-M FCPR 0719:25:391483.455227.738605
27TANASE MADALIN
[PNR: 05:27:58 PNA:21:18:40 ]
VICTORIA FLORESTIPH1390343-13-M UCPR 0719:45:261481.173226.665107