CLASAMENT PORUMBEI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

TEPES VODA

[2018-04-29]

BRAILA 1

[2018-05-06]

ALBITA

[2018-05-12]

HANESTI 1

[2018-05-19]

UMAN 1

[2018-05-27]

BRAILA 2

[2018-05-27]

CAPLANI 1

[2018-06-02]

KREMENCIUG 1

[2018-06-09]

BRAILA 3

[2018-06-09]

UMAN 2

[2018-06-09]

CAPLANI 2

[2018-06-16]

CAPLANI 3

[2018-06-24]

CHERKASY

[2018-06-24]

HARKOV

[2018-06-25]

KRASNODON

[2018-06-29]

CAPLANI 4

[2018-07-02]

BRAILA 4

[2018-07-07]

CAPLANI 5

[2018-07-15]

DERBY MALTA (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

KREMENCIUG 2

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K ZONA 1

[2018-07-15]

CAPLANI 6

[2018-07-22]

DERBY TARTU (+ 1350)

[2018-07-28]

TARTU (PROVIZORIU)

[2018-07-28]

TARTU UCP

[2018-07-28]

TARTU

[2018-07-28]

CAPLANI 7

[2018-07-29]

SEVERODONETS’K 2 (PROVIZORIU)

[2018-08-04]

SEVERODONETS’K 2

[2018-08-05]

UMAN 3

[2018-08-05]

BRAILA 5

[2018-08-05]




 

Nume Concurs TARTU UCP
Tip concurs
FOND
Data lansarii 2018-07-28
Ora de lansare 05:55:00
Ora rasarit 04:56:58
Tara de lansareESTONIA
Coordonate GPS Lat :58:20:59.80 -- Long :26:40:44.70
Tara de lansareESTONIA
Tip clasamentprotocol_2
Numar total de porumbei inscrisi 32
Numar total de porumbei clasificati 6
Numar columbofili participanti 10
Numar ceasuri inscrise 9
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Status validare concurs INVALID
Cluburi participante : 3/7 PITESTI , A.C.C. PLOIESTI , A.C.S.C. DUNAREA BRAILA , A.C.S.C. INTERSECTIE BRATASANCA , A.C.S.C. OLIMPIC MARATON 2018 , A.C.S.C. VALEA CALUGAREASCA , A.C.S.C. VICTORIA FLORESTI , A.S.C. 10/1 BUZAU , A.S.C. 10/3 RAMNICU SARAT , A.S.C. TROTUSUL VRANCEA , A.S.C. VOIAJORUL TECUCI , A.S.C.M.C. NAE MIHAILESCU , ANTON PANN - BABENI , ANTON PANN - CALIMANESTI , ANTON PANN - DEALUL NEGRU , ANTON PANN - PAUSESTI , ANTON PANN - RM.VALCEA , ATLETIK FIENI , BASARABII BREBU , C.S.C. BALTESTI , C.S.C. CARBUNESTI , C.S.C. GORNET , C.S.C. MARACINENI , C.S.C. MARATON PASTARNACU , C.S.C. PUCHENII MARI , C.S.C. SIRNA , C.S.C. STEFESTI , C.S.C. STEJARUL ONESTI , C.S.C. STOENESTI , C.S.C. TOMSANI , C.S.C. ULMENI , C.S.C. URZICENI , C.S.C. VIITORUL BAICOI , C.S.C. VIITORUL DRAJNA , C.S.C. VOIAJORUL MIZIL , C.S.C. VOIAJORUL MOINESTI , C.S.C. VULCANA PANDELE , CALINESTI - ARGES , CONSTANTIN BRANCUSI TG.JIU , CORABIA , DRAGASANI , LEVIN HAUS COCOSESTI , MARATON BOTOSANI , MARATON SUD SLATINA OLT , MUSCELUL CAMPULUNG , OLTETUL 2010 FALCOIU , PAULESTI , PLOIESTI 2011 , PROFESIONIST BOTENI , RUSE , SEGARCEA NR.8 , SLANIC PRAHOVA , SOIMUL ALUNIS , SPORTING RADAUTI , STREJNICU , TRAIAN NITESCU , VASILE LUDU COSTESTI , VIITORUL DARMANESTI , VIITORUL TIRGSORUL VECHI , VOIAJORUL GHIMPATI , VOIAJORUL MANECIU , VOIAJORUL PUCIOASA , VOIAJORUL VALCANESTI ,
Primul porumbel sosit : Serie 11006-15-F
Data si ora sosire :2018-07-30 09:03:40
Columbofil : ANDREI EMIL
Licenta 122778 , TOMSANI
Ultimul porumbel sosit : Serie 235920-13-M
Data si ora sosire :2018-08-02 09:07:27
Columbofil : BADEA ALEXANDRU
Licenta 122583 , TOMSANI
Nr.Nume columbofilClubJudetSERIEInelECTZi Ora sosireDistantaViteza Punctaj CLS
1ANDREI EMIL
[PNR: 05:26:15 PNA:21:16:24 ]
C.S.C. TOMSANIPH11006-15-F FRSC 0309:03:401490.629713.572408
2NEDELCU ION
[PNR: 05:26:15 PNA:21:16:19 ]
C.S.C. TOMSANIPH12735-15-M FRSC 0421:35:481491.905395.571608
3BUNEA MARIAN
[PNR: 05:26:24 PNA:21:16:21 ]
C.S.C. TOMSANIPH822604-13-M Alte tari 0514:11:391494.241347.785005
4CERNAT ION
[PNR: 05:26:17 PNA:21:16:22 ]
C.S.C. TOMSANIPH234393-13-F FCPR 0520:39:521491.435318.329005
5BADEA ALEXANDRU
[PNR: 05:26:12 PNA:21:16:32 ]
C.S.C. TOMSANIPH235920-13-M FRSC 0609:07:271486.980300.757508