CLASAMENT PORUMBEI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

IANCA

[2018-04-29]

BRAILA

[2018-05-06]

TULCEA 1

[2018-05-13]

TARACLIA 1

[2018-05-21]

UMAN 1

[2018-05-27]

TARACLIA 2

[2018-05-27]

TULCEA 2

[2018-06-02]

NIKOLAEV 1

[2018-06-02]

KREMENCIUG 1

[2018-06-09]

CAPLANI 1

[2018-06-10]

TULCEA 3

[2018-06-16]

VILNE 1

[2018-06-16]

NIKOLAEV 2

[2018-06-16]

CAPLANI 2

[2018-06-24]

HARKOV

[2018-06-25]

ROZIVKA

[2018-07-02]

NOVA KAHOVKA 1

[2018-07-02]

CAPLANI 3

[2018-07-02]

ROZIVKA (PROVIZORIU)

[2018-07-02]

CAPLANI 4

[2018-07-07]

NOVA KAHOVKA 2

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K ZONA 1

[2018-07-15]

CAPLANI 5

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

CAPLANI 6

[2018-07-22]

TARTU UCP

[2018-07-28]

TARTU

[2018-07-28]

DERBY TARTU (+ 1350)

[2018-07-28]

TARTU (PROVIZORIU)

[2018-07-28]

CAPLANI 7

[2018-07-29]

VILNE 2

[2018-07-29]

SEVERODONETS’K 2

[2018-08-05]

NIKOLAEV 3

[2018-08-05]

TULCEA 4

[2018-08-05]




 

Nume Concurs TARTU UCP
Tip concurs
FOND
Data lansarii 2018-07-28
Ora de lansare 05:55:00
Ora rasarit 04:56:58
Tara de lansareESTONIA
Coordonate GPS Lat :58:20:59.80 -- Long :26:40:44.70
Tara de lansareESTONIA
Tip clasamentjudet
Numar total de porumbei inscrisi 147
Numar total de porumbei clasificati 29
Numar columbofili participanti 57
Numar ceasuri inscrise 285
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Status validare concurs INVALID
Cluburi participante : 3/7 PITESTI , A.C.C. PLOIESTI , A.C.S.C. DUNAREA BRAILA , A.C.S.C. INTERSECTIE BRATASANCA , A.C.S.C. OLIMPIC MARATON 2018 , A.S.C. 10/1 BUZAU , A.S.C. 10/3 RAMNICU SARAT , A.S.C. TROTUSUL VRANCEA , A.S.C. VOIAJORUL TECUCI , ANTON PANN - BABENI , ANTON PANN - CALIMANESTI , ANTON PANN - DEALUL NEGRU , ANTON PANN - PAUSESTI , ANTON PANN - RM.VALCEA , ATLETIK FIENI , BASARABII BREBU , C.S.C. BALTESTI , C.S.C. CARBUNESTI , C.S.C. DRAJNA , C.S.C. GORNET , C.S.C. MARACINENI , C.S.C. PUCHENII MARI , C.S.C. SIRNA , C.S.C. STEFESTI , C.S.C. STEJARUL ONESTI , C.S.C. STOENESTI , C.S.C. TOMSANI , C.S.C. ULMENI , C.S.C. URZICENI , C.S.C. VOIAJORUL MIZIL , C.S.C. VOIAJORUL MOINESTI , CALINESTI - ARGES , CONSTANTIN BRANCUSI TG.JIU , CORABIA , DRAGASANI , LEVIN HAUS COCOSESTI , MARATON BOTOSANI , MARATON PASTARNACU , MUSCELUL CAMPULUNG , NAE MIHAILESCU , OLTETUL 2010 FALCOIU , PAULESTI , PLOIESTI 2011 , PROFESIONIST BOTENI , RUSE , SEGARCEA NR.8 , SLANIC PRAHOVA , SLATINA OLT , SOIMUL ALUNIS , SPORTING RADAUTI , STREJNICU , TRAIAN NITESCU , VASILE LUDU COSTESTI , VICTORIA FLORESTI , VIITORUL BAICOI , VIITORUL DARMANESTI , VIITORUL TIRGSORUL VECHI , VOIAJORUL GHIMPATI , VOIAJORUL MANECIU , VOIAJORUL PUCIOASA , VOIAJORUL VALCANESTI , VOIAJORUL VALEA CALUGAREASCA , VULCANA PANDELE ,
Primul porumbel sosit : Serie 48339-15-F
Data si ora sosire :2018-07-30 07:16:12
Columbofil : GENADI GEORGIEV
Licenta 105593 , SILISTRA
Ultimul porumbel sosit : Serie 1390343-13-M
Data si ora sosire :2018-08-03 19:45:26
Columbofil : TANASE MADALIN
Licenta 102690 , FLORESTI
Nr.Nume columbofilClubJudetSERIEInelECTZi Ora sosireDistantaViteza Punctaj CLS
1ANDREI EMIL
[PNR: 05:26:15 PNA:21:16:24 ]
C.S.C. TOMSANIPH11006-15-F FRSC 0309:03:401490.629713.572408
2SERBAN GABRIEL
[PNR: 05:28:03 PNA:21:17:24 ]
C.S.C. SIRNAPH1272379-14-M UCPR 0311:15:021505.720678.639509
3STOICA MARIUS
[PNR: 05:28:03 PNA:21:17:24 ]
C.S.C. SIRNAPH25013-12-M FCPR *0319:05:581505.759559.831109
4APOSTOLESCU NICOLAE
[PNR: 05:27:39 PNA:21:19:18 ]
BASARABII BREBUPH862111-15-F FCPR -3413:38:391463.907441.115204
5OPREA FLORIN
[PNR: 05:27:25 PNA:21:18:05 ]
PLOIESTI 2011PH298413-16-F UCPR -4415:53:321481.516429.350305
6BANCILA ION CONSTANTIN
[PNR: 05:27:13 PNA:21:17:22 ]
PLOIESTI 2011PH1137857-14-M UCPR -2419:04:561490.754409.5009011
7NEDELCU ION
[PNR: 05:26:15 PNA:21:16:19 ]
C.S.C. TOMSANIPH12735-15-M FRSC 0421:35:481491.905395.571608
8PISLARU REMUS
[PNR: 05:26:59 PNA:21:18:39 ]
SOIMUL ALUNISPH874234-11-M UCPR 0420:02:551463.407395.203904
9BERECHET GHEORGHE
[PNR: 05:27:39 PNA:21:17:39 ]
STREJNICUPH657787-12-M UCPR *-1510:43:031493.551365.344104
10BUNEA MARIAN
[PNR: 05:26:24 PNA:21:16:21 ]
C.S.C. TOMSANIPH822604-13-M UCPR 0514:11:391494.241347.785005
11CERNAT ION
[PNR: 05:26:17 PNA:21:16:22 ]
C.S.C. TOMSANIPH234393-13-F Alte tari 0520:39:521491.435318.329005
12STEFAN IRINEL
[PNR: 05:26:54 PNA:21:18:55 ]
C.S.C. STEFESTIPH277773-16-M UCPR 0518:45:421456.948318.196604
13BADEA ALEXANDRU
[PNR: 05:26:12 PNA:21:16:32 ]
C.S.C. TOMSANIPH235920-13-M FRSC 0609:07:271486.980300.757508
14STANILA MARIAN
[PNR: 05:27:41 PNA:21:17:41 ]
C.S.C. SIRNAPH1287804-14-F FRSC 0615:13:281493.840281.407108
15BERECHET GHEORGHE
[PNR: 05:27:39 PNA:21:17:39 ]
STREJNICUPH1288732-13-M UCPR *-1615:32:491493.551280.329905
16NICOLAE GEORGE
[PNR: 05:27:54 PNA:21:17:41 ]
VIITORUL TIRGSORUL VECHIPH32914-15-M FRSC *-4617:13:471497.712275.935206
17ZIBILIANU CATALIN
[PNR: 05:27:56 PNA:21:17:42 ]
VIITORUL TIRGSORUL VECHIPH20825-16-F UCPR -5617:26:011498.069275.383705
18STOICA MARIUS
[PNR: 05:28:03 PNA:21:17:24 ]
C.S.C. SIRNAPH2313029-11-M UCPR *0618:41:401505.759273.108107
19NICOLAE GEORGE
[PNR: 05:27:54 PNA:21:17:41 ]
VIITORUL TIRGSORUL VECHIPH1286895-13-M UCPR *-4619:45:191497.712268.440806
20BRUTARU NICOLAE
[PNR: 05:28:04 PNA:21:18:25 ]
VICTORIA FLORESTIPH437506-16-F UCPR 0707:11:091487.589257.446305
21MATEESCU ADRIAN
[PNR: 05:26:12 PNA:21:18:12 ]
C.S.C. DRAJNAPH703826-14-M UCPR 0709:56:121456.922244.729204
22NICOLAE GEORGE
[PNR: 05:27:54 PNA:21:17:41 ]
VIITORUL TIRGSORUL VECHIPH272283-14-M UCPR -4713:56:381497.712242.332506
23DIACONU MARIN
[PNR: 05:27:00 PNA:21:17:19 ]
PLOIESTI 2011PH144697-15-M UCPR 0715:46:101487.493236.370106
24POTECA GHEORGHE
[PNR: 05:27:47 PNA:21:18:29 ]
VIITORUL BAICOIPH288767-17-M UCPR 0716:04:141481.026234.583304
25TANASE MADALIN
[PNR: 05:27:58 PNA:21:18:40 ]
VICTORIA FLORESTIPH1390343-13-M UCPR 0719:45:261481.173226.665107