CLASAMENT PORUMBEI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

IANCA

[2018-04-29]

BRAILA

[2018-05-06]

TULCEA 1

[2018-05-13]

TARACLIA 1

[2018-05-21]

TARACLIA 2

[2018-05-27]

NIKOLAEV 1

[2018-06-02]

TULCEA 2

[2018-06-02]

CAPLANI 1

[2018-06-10]

VILNE 1

[2018-06-16]

NIKOLAEV 2

[2018-06-16]

TULCEA 3

[2018-06-16]

CAPLANI 2

[2018-06-24]

KRASNODON

[2018-06-29]

NOVA KAHOVKA 1

[2018-07-02]

CAPLANI 3

[2018-07-02]

ROZIVKA

[2018-07-02]

ROZIVKA (PROVIZORIU)

[2018-07-02]

CAPLANI 4

[2018-07-07]

DERBY SEVERODONETS’K

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K ZONA 2

[2018-07-15]

NOVA KAHOVKA 2

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

CAPLANI 5

[2018-07-15]

CAPLANI 6

[2018-07-22]

TARTU UCP

[2018-07-28]

TARTU (PROVIZORIU + 1350)

[2018-07-28]

TARTU (PROVIZORIU)

[2018-07-28]

TARTU

[2018-07-28]

CAPLANI 7

[2018-07-29]

VILNE 2

[2018-07-29]

SEVERODONETS’K 2

[2018-08-05]

TULCEA 4

[2018-08-05]

NIKOLAEV 3

[2018-08-05]




 

Nume Concurs KRASNODON
Tip concurs
FOND
Data lansarii 2018-06-29
Ora de lansare 04:35:00
Ora rasarit 04:21:59
Tara de lansareUKRAINA
Coordonate GPS Lat :49:17:4.25 -- Long :38:52:59.58
Tara de lansareUKRAINA
Tip clasamentclub
Numar total de porumbei inscrisi 20
Numar total de porumbei clasificati 4
Numar columbofili participanti 6
Numar ceasuri inscrise 6
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Status validare concurs INVALID
Cluburi participante : A.C.C. PLOIESTI , A.C.S.C. INTERSECTIE BRATASANCA , A.C.S.C. VOIAJORUL SUTA SEACA , A.S. OLIMPICII ULMI , ANINOASA 2004 , ATLETIK FIENI , BRANESTI , C.S.C. CANDESTI , C.S.C. GAESTI , C.S.C. SIRNA , C.S.C. TOMSANI , COBIA , DALLES BUCSANI , FINTA , FLACARA MORENI , FOND RAZVAD , G.O. OCNITA , GLODENI , HEXAGON MATASARU , LASTUNUL BREAZA , LIDER TARGOVISTE , MUSCELUL CAMPULUNG , NAE MIHAILESCU , OLIMPIA MARCESTI , PAULESTI , PLOIESTI 2011 , SOIMII FLORESTI , SPERANTA DRAGOMIRESTI , STANCA NICOLAE PETRESTI , STREJNICU , TITU , VALEA DAMBOVITEI , VALEA LUNGA , VICTORIA 2010 COMISANI , VICTORIA FLORESTI , VIITORUL IEDERA , VIITORUL SACUENI , VIITORUL TIRGSORUL VECHI , VOIAJORUL BOLINTIN DEAL , VOIAJORUL GHIMPATI , VULCANA PANDELE , VULTURUL BRANCOVENESC ,
Primul porumbel sosit : Serie 890051-15-M
Data si ora sosire :2018-06-30 07:30:06
Columbofil : GAVRILA SERGIU
Licenta 114367 , PAULESTI
Ultimul porumbel sosit : Serie 3001013-15-M
Data si ora sosire :2018-07-03 08:06:32
Columbofil : CIUBOTARU ADRIAN
Licenta 104848 , TARGOVISTE
Nr.Nume columbofilClubJudetSERIEInelECTZi Ora sosireDistantaViteza Punctaj CLS
1POMIRLEANU CRISTIAN
[PNR: 05:04:11 PNA:21:39:20 ]
VULCANA PANDELEDB1126004-14-F UCPR *-1216:19:441115.585656.265105
2POMIRLEANU CRISTIAN
[PNR: 05:04:11 PNA:21:39:20 ]
VULCANA PANDELEDB90151-16-F UCPR *-1218:29:021115.585609.875902
3POPESCU GHEORGHE
[PNR: 05:04:37 PNA:21:39:20 ]
VULCANA PANDELEDB240018-15-F UCPR *1219:55:131122.333586.100205
4SARU ION
[PNR: 05:04:26 PNA:21:39:35 ]
VULCANA PANDELEDB90840-16-M UCPR -2307:34:141119.836516.156501