CLASAMENT PORUMBEI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

IANCA

[2018-04-29]

BRAILA

[2018-05-06]

TULCEA 1

[2018-05-13]

TARACLIA 1

[2018-05-21]

TARACLIA 2

[2018-05-27]

NIKOLAEV 1

[2018-06-02]

TULCEA 2

[2018-06-02]

CAPLANI 1

[2018-06-10]

VILNE 1

[2018-06-16]

NIKOLAEV 2

[2018-06-16]

TULCEA 3

[2018-06-16]

CAPLANI 2

[2018-06-24]

KRASNODON

[2018-06-29]

CAPLANI 3

[2018-07-02]

ROZIVKA

[2018-07-02]

ROZIVKA (PROVIZORIU)

[2018-07-02]

NOVA KAHOVKA 1

[2018-07-02]

CAPLANI 4

[2018-07-07]

DERBY SEVERODONETS’K ZONA 2

[2018-07-15]

NOVA KAHOVKA 2

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

CAPLANI 5

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K

[2018-07-15]

CAPLANI 6

[2018-07-22]

DERBY TARTU (+ 1350)

[2018-07-28]

TARTU (PROVIZORIU)

[2018-07-28]

TARTU

[2018-07-28]

TARTU UCP

[2018-07-28]

CAPLANI 7

[2018-07-29]

VILNE 2

[2018-07-29]

SEVERODONETS’K 2

[2018-08-05]

TULCEA 4

[2018-08-05]

NIKOLAEV 3

[2018-08-05]




 

Nume Concurs DERBY TARTU (+ 1350)
Tip concurs
FOND
Data lansarii 2018-07-28
Ora de lansare 05:55:00
Ora rasarit 04:56:58
Tara de lansareESTONIA
Coordonate GPS Lat :58:20:59.80 -- Long :26:40:44.70
Tara de lansareESTONIA
Tip clasamentprotocol_1
Numar total de porumbei inscrisi 3
Numar total de porumbei clasificati 1
Numar columbofili participanti 2
Numar ceasuri inscrise 2
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Status validare concurs INVALID
Cluburi participante : 3/7 PITESTI , A.C.C. PLOIESTI , A.C.S.C. DUNAREA BRAILA , A.C.S.C. INTERSECTIE BRATASANCA , A.C.S.C. VALEA CALUGAREASCA , A.C.S.C. VICTORIA FLORESTI , A.S.C. 10/1 BUZAU , A.S.C. TROTUSUL VRANCEA , A.S.C. VOIAJORUL TECUCI , A.S.C.M.C. NAE MIHAILESCU , AC STEFANESTI - ARGES , ANTON PANN - BABENI , ANTON PANN - CALIMANESTI , ANTON PANN - DEALUL NEGRU , ANTON PANN - PAUSESTI , ANTON PANN - RM.VALCEA , ATLETIK FIENI , BASARABII BREBU , C.S.C. CARBUNESTI , C.S.C. DRAJNA , C.S.C. MARACINENI , C.S.C. MARATON PASTARNACU , C.S.C. PUCHENII MARI , C.S.C. SIRNA , C.S.C. STEFESTI , C.S.C. STOENESTI , C.S.C. TOMSANI , C.S.C. ULMENI , C.S.C. URZICENI , C.S.C. VIITORUL BAICOI , C.S.C. VOIAJORUL MIZIL , C.S.C. VULCANA PANDELE , CALINESTI - ARGES , CONSTANTIN BRANCUSI TG.JIU , DRAGASANI , LEVIN HAUS COCOSESTI , MARATON SUD SLATINA OLT , MUSCELUL CAMPULUNG , OLTETUL 2010 FALCOIU , PAULESTI , PLOIESTI 2011 , PROFESIONIST BOTENI , RUSE , SEGARCEA NR.8 , SOIMUL ALUNIS , STREJNICU , TARTU , VASILE LUDU COSTESTI , VIITORUL DARMANESTI , VIITORUL TARGSORUL VECHI , VOIAJORUL GHIMPATI , VOIAJORUL MANECIU , VOIAJORUL PUCIOASA ,
Primul porumbel sosit : Serie --
Data si ora sosire :2018-07-27
Columbofil :
Licenta ,
Ultimul porumbel sosit : Serie --
Data si ora sosire :2018-07-27
Columbofil :
Licenta ,
Nr.Nume columbofilClubJudetSERIEInelECTZi Ora sosireDistantaViteza Punctaj CLS