CLASAMENT PORUMBEI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

IANCA

[2018-04-29]

BRAILA

[2018-05-06]

TULCEA 1

[2018-05-13]

TARACLIA 1

[2018-05-21]

TARACLIA 2

[2018-05-27]

TULCEA 2

[2018-06-02]

NIKOLAEV 1

[2018-06-02]

CAPLANI 1

[2018-06-10]

VILNE 1

[2018-06-16]

NIKOLAEV 2

[2018-06-16]

TULCEA 3

[2018-06-16]

CAPLANI 2

[2018-06-24]

KRASNODON

[2018-06-29]

ROZIVKA (PROVIZORIU)

[2018-07-02]

ROZIVKA

[2018-07-02]

NOVA KAHOVKA 1

[2018-07-02]

CAPLANI 3

[2018-07-02]

CAPLANI 4

[2018-07-07]

CAPLANI 5

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K ZONA 2

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

NOVA KAHOVKA 2

[2018-07-15]

CAPLANI 6

[2018-07-22]

CAPLANI 7

[2018-07-29]

VILNE 2

[2018-07-29]

SEVERODONETS’K 2 (PROVIZORIU)

[2018-08-04]

NIKOLAEV 3

[2018-08-05]

TULCEA 4

[2018-08-05]

SEVERODONETS’K 2

[2018-08-05]




 

Nume Concurs KRASNODON
Tip concurs
MARATON
Data lansarii 2018-06-29
Ora de lansare 04:35:00
Ora rasarit 04:21:59
Tara de lansareUKRAINA
Coordonate GPS Lat :49:17:4.25 -- Long :38:52:59.58
Tara de lansareUKRAINA
Tip clasamentclub
Numar total de porumbei inscrisi 70
Numar total de porumbei clasificati 14
Numar columbofili participanti 8
Numar ceasuri inscrise 8
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Status validare concurs INVALID
Cluburi participante : A.C.C. PLOIESTI , A.C.S.C. INTERSECTIE BRATASANCA , A.C.S.C. VOIAJORUL SUTA SEACA , A.S. OLIMPICII ULMI , ANINOASA 2004 , ATLETIK FIENI , BRANESTI , C.S. TITU , C.S.C. CANDESTI , C.S.C. GAESTI , C.S.C. SIRNA , C.S.C. TOMSANI , COBIA , DALLES BUCSANI , FINTA , FLACARA MORENI , FOND RAZVAD , G.O. OCNITA , GLODENI , HEXAGON MATASARU , LASTUNUL BREAZA , LIDER TARGOVISTE , MUSCELUL CAMPULUNG , NAE MIHAILESCU , OLIMPIA MARCESTI , PAULESTI , PLOIESTI 2011 , SOIMII FLORESTI , SPERANTA DRAGOMIRESTI , STANCA NICOLAE PETRESTI , STREJNICU , VALEA DAMBOVITEI , VALEA LUNGA , VICTORIA 2010 COMISANI , VICTORIA FLORESTI , VIITORUL IEDERA , VIITORUL SACUENI , VIITORUL TIRGSORUL VECHI , VOIAJORUL BOLINTIN DEAL , VOIAJORUL GHIMPATI , VULCANA PANDELE , VULTURUL BRANCOVENESC ,
Primul porumbel sosit : Serie 890051-15-M
Data si ora sosire :2018-06-30 07:30:06
Columbofil : GAVRILA SERGIU
Licenta 114367 , PAULESTI
Ultimul porumbel sosit : Serie 3001013-15-M
Data si ora sosire :2018-07-03 08:06:32
Columbofil : CIUBOTARU ADRIAN
Licenta 104848 , TARGOVISTE
Nr.Nume columbofilClubJudetSERIEInelECTZi Ora sosireDistantaViteza Punctaj CLS
1STOICA ADRIAN - A
[PNR: 05:05:11 PNA:21:37:16 ]
C.S. TITUDB173328-15-M UCPR *-2210:45:521128.583828.024103
2VOICU CRISTIAN
[PNR: 05:05:13 PNA:21:37:15 ]
C.S. TITUDB1342965-14-F UCPR *-2212:27:331129.298771.053606
3MAN TEAM
[PNR: 05:04:54 PNA:21:37:25 ]
C.S. TITUDB222466-16-M UCPR -1215:16:171124.264688.121303
4AMUZA MIRCEA
[PNR: 05:05:10 PNA:21:37:16 ]
C.S. TITUDB1060317-14-M UCPR *0216:36:561128.391658.325005
5GRIGORESCU FLORIN
[PNR: 05:05:03 PNA:21:37:38 ]
C.S. TITUDB441338-16-F UCPR *0307:18:021126.840524.550804
6MICU VALENTINA
[PNR: 05:05:07 PNA:21:36:40 ]
C.S. TITUDB440254-16-M UCPR *0310:30:381127.002481.885606
7AMUZA MIRCEA
[PNR: 05:05:10 PNA:21:37:16 ]
C.S. TITUDB2383970-11-F UCPR *0313:53:481128.391443.724303
8GRIGORESCU FLORIN
[PNR: 05:05:03 PNA:21:37:38 ]
C.S. TITUDB820215-15-F UCPR *0317:20:391126.840409.638305
9SIMIONESCU VICTOR
[PNR: 05:05:11 PNA:21:37:15 ]
C.S. TITUDB43703-16-M UCPR *4317:34:471128.561408.329306
10SIMIONESCU VICTOR
[PNR: 05:05:11 PNA:21:37:15 ]
C.S. TITUDB1264641-14-M UCPR *4318:39:461128.561398.949303
11LISCA NICOLAE
[PNR: 05:05:03 PNA:21:37:38 ]
C.S. TITUDB181479-15-F UCPR 0319:44:411126.790389.239504
12LISCA NICOLAE
[PNR: 05:05:03 PNA:21:37:38 ]
C.S. TITUDB43059-16-M UCPR 0406:09:411126.790366.741905
13GRIGORESCU FLORIN
[PNR: 05:05:03 PNA:21:37:38 ]
C.S. TITUDB960070-16-F UCPR 0407:02:181126.840360.583006
14VOICU CRISTIAN
[PNR: 05:05:13 PNA:21:37:15 ]
C.S. TITUDB160890-15-M UCPR *-2408:34:461129.298351.160801