CLASAMENT PORUMBEI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

IANCA

[2018-04-29]

BRAILA

[2018-05-06]

TULCEA 1

[2018-05-13]

TARACLIA 1

[2018-05-21]

TARACLIA 2

[2018-05-27]

TULCEA 2

[2018-06-02]

NIKOLAEV 1

[2018-06-02]

CAPLANI 1

[2018-06-10]

TULCEA 3

[2018-06-16]

VILNE 1

[2018-06-16]

NIKOLAEV 2

[2018-06-16]

CAPLANI 2

[2018-06-24]

KRASNODON

[2018-06-29]

ROZIVKA (PROVIZORIU)

[2018-07-02]

ROZIVKA

[2018-07-02]

NOVA KAHOVKA 1

[2018-07-02]

CAPLANI 3

[2018-07-02]

CAPLANI 4

[2018-07-07]

DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

NOVA KAHOVKA 2

[2018-07-15]

CAPLANI 5

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K ZONA 2

[2018-07-15]

CAPLANI 6

[2018-07-22]

VILNE 2

[2018-07-29]

CAPLANI 7

[2018-07-29]

SEVERODONETS’K 2 (PROVIZORIU)

[2018-08-04]

NIKOLAEV 3

[2018-08-05]

TULCEA 4

[2018-08-05]

SEVERODONETS’K 2

[2018-08-05]




 

Nume Concurs KRASNODON
Tip concurs
MARATON
Data lansarii 2018-06-29
Ora de lansare 04:35:00
Ora rasarit 04:21:59
Tara de lansareUKRAINA
Coordonate GPS Lat :49:17:4.25 -- Long :38:52:59.58
Tara de lansareUKRAINA
Tip clasamentprotocol_1
Numar total de porumbei inscrisi 136
Numar total de porumbei clasificati 27
Numar columbofili participanti 24
Numar ceasuri inscrise 24
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Status validare concurs INVALID
Cluburi participante : A.C.C. PLOIESTI , A.C.S. GURA-OCNITEI , A.C.S. GURA-OCNITEI-VIITORUL SACUENI , A.C.S.C. INTERSECTIE BRATASANCA , A.C.S.C. VICTORIA FLORESTI , A.C.S.C. VOIAJORUL SUTA SEACA , A.S. OLIMPICII ULMI , A.S.C. FOND RAZVAD , A.S.C. SOIMII FLORESTI , A.S.C. SPERANTA DRAGOMIRESTI , A.S.C. VALEA DAMBOVITEI , A.S.C.M.C. NAE MIHAILESCU , ANINOASA 2004 , ATLETIK FIENI , C.S. TITU , C.S.C. BRANESTI , C.S.C. GAESTI , C.S.C. GLODENI , C.S.C. OLIMPIA MARCESTI , C.S.C. SIRNA , C.S.C. STANCA NICOLAE-PETRESTI , C.S.C. TOMSANI , C.S.C. VALEA LUNGA , C.S.C. VOINESTI , C.S.C. VULCANA PANDELE , COBIA , DALLES BUCSANI , FINTA , FLACARA MORENI , HEXAGON MATASARU , LASTUNUL BREAZA , LIDER TARGOVISTE , MUSCELUL CAMPULUNG , PAULESTI , PLOIESTI 2011 , STREJNICU , VICTORIA 2010 COMISANI , VIITORUL IEDERA , VIITORUL TARGSORUL VECHI , VOIAJORUL BOLINTIN DEAL , VOIAJORUL GHIMPATI , VULTURUL BRANCOVENESC ,
Primul porumbel sosit : Serie 173328-15-M
Data si ora sosire :2018-06-30 10:45:52
Columbofil : STOICA ADRIAN
Licenta 120584 , BRANISTEA
Ultimul porumbel sosit : Serie 16638-15-F
Data si ora sosire :2018-07-01 20:07:01
Columbofil : ANDRONACHE NICOLAE
Licenta 117551 , GHEBOAIA
Nr.Nume columbofilClubJudetSERIEInelECTZi Ora sosireDistantaViteza Punctaj CLS
1STOICA ADRIAN 120584
[PNR: 05:05:11 PNA:21:37:16 ]
C.S. TITUDB173328-15-M UCPR *-2210:45:521128.583828.024103
2VOICU CRISTIAN 115987
[PNR: 05:05:13 PNA:21:37:15 ]
C.S. TITUDB1342965-14-F UCPR *-2212:27:331129.298771.053606
3MAN TEAM 116799
[PNR: 05:04:54 PNA:21:37:25 ]
C.S. TITUDB222466-16-M UCPR -1215:16:171124.264688.121303
4TANASE VIOREL 117725
[PNR: 05:05:21 PNA:21:37:41 ]
C.S.C. GAESTIDB176513-15-F UCPR *0215:56:361131.763676.110002
5AMUZA MIRCEA 107092
[PNR: 05:05:10 PNA:21:37:16 ]
C.S. TITUDB1060317-14-M UCPR *0216:36:561128.391658.325005
6STOICA CRISTIAN 109619
[PNR: 05:04:02 PNA:21:37:02 ]
FINTADB43855-15-M UCPR *-1216:33:531110.225648.533803
7STEFAN FLORIN 105026
[PNR: 05:03:53 PNA:21:36:49 ]
FINTADB1279304-14-M UCPR *-2216:41:181107.631644.246201
8BALAN NICOLAE 104978
[PNR: 05:03:48 PNA:21:36:43 ]
FINTADB820600-15-F FCPR *0218:03:451106.235614.006504
9BALAN NICOLAE 104978
[PNR: 05:03:48 PNA:21:36:43 ]
FINTADB71508-16-F FCPR *0218:27:431106.235605.945904
10OPREA FLORENTIN 105012
[PNR: 05:03:50 PNA:21:36:47 ]
FINTADB122155-15-F UCPR *4218:36:111106.866603.503706
11GRIGORESCU FLORIN 117727
[PNR: 05:05:03 PNA:21:37:38 ]
C.S. TITUDB441338-16-F UCPR *0307:18:021126.840524.550804
12IONITA GEORGE 117550
[PNR: 05:04:03 PNA:21:37:03 ]
FINTADB70796-16-F UCPR *0306:51:061110.441523.274604
13IONITA GEORGE 117550
[PNR: 05:04:03 PNA:21:37:03 ]
FINTADB16153-15-M UCPR *0307:00:311110.441520.962901
14STEFAN FLORIN 105026
[PNR: 05:03:53 PNA:21:36:49 ]
FINTADB1279310-14-F UCPR *-2307:20:561107.631514.738302
15MIINEA DUMITRU 118655
[PNR: 05:04:01 PNA:21:37:05 ]
FINTADB435581-15-M FCPR *0309:25:361110.123487.594701
16MIINEA DUMITRU 118655
[PNR: 05:04:01 PNA:21:37:05 ]
FINTADB16544-15-F UCPR *0309:40:031110.123484.519505
17MICU VALENTINA 116800
[PNR: 05:05:07 PNA:21:36:40 ]
C.S. TITUDB440254-16-M UCPR *0310:30:381127.002481.885606
18AMUZA MIRCEA 107092
[PNR: 05:05:10 PNA:21:37:16 ]
C.S. TITUDB2383970-11-F UCPR *0313:53:481128.391443.724303
19OPREA FLORENTIN 105012
[PNR: 05:03:50 PNA:21:36:47 ]
FINTADB2219091-12-F UCPR *4314:55:241106.866424.699506
20NAE STELIAN SORIN 105803
[PNR: 05:03:47 PNA:21:36:43 ]
FINTADB820550-15-F FCPR *0314:55:501106.003424.292403
21DUMITRU CONSTANTIN 122219
[PNR: 05:04:04 PNA:21:37:06 ]
FINTADB71606-16-F FCPR 0315:07:451110.861424.184303
22TANASE VIOREL 117725
[PNR: 05:05:21 PNA:21:37:41 ]
C.S.C. GAESTIDB176544-15-M UCPR 0316:38:411131.763417.879203
23GRIGORESCU FLORIN 117727
[PNR: 05:05:03 PNA:21:37:38 ]
C.S. TITUDB820215-15-F UCPR *0317:20:391126.840409.638305
24SIMIONESCU VICTOR 111592
[PNR: 05:05:11 PNA:21:37:15 ]
C.S. TITUDB43703-16-M UCPR *4317:34:471128.561408.329306
25SIMIONESCU VICTOR 111592
[PNR: 05:05:11 PNA:21:37:15 ]
C.S. TITUDB1264641-14-M UCPR *4318:39:461128.561398.949303
26LISCA NICOLAE 113946
[PNR: 05:05:03 PNA:21:37:38 ]
C.S. TITUDB181479-15-F UCPR 0319:44:411126.790389.239504
27ANDRONACHE NICOLAE 117551
[PNR: 05:04:01 PNA:21:37:04 ]
FINTADB16638-15-F UCPR *0320:07:011109.983380.376503