CLASAMENT PORUMBEI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

IANCA

[2018-04-29]

BRAILA

[2018-05-06]

TULCEA 1

[2018-05-13]

TARACLIA 1

[2018-05-21]

TARACLIA 2

[2018-05-27]

TULCEA 2

[2018-06-02]

NIKOLAEV 1

[2018-06-02]

CAPLANI 1

[2018-06-10]

VILNE 1

[2018-06-16]

NIKOLAEV 2

[2018-06-16]

TULCEA 3

[2018-06-16]

CAPLANI 2

[2018-06-24]

NOVA KAHOVKA 1

[2018-07-02]

ROZIVKA (PROVIZORIU)

[2018-07-02]

CAPLANI 3

[2018-07-02]

ROZIVKA

[2018-07-02]

CAPLANI 4

[2018-07-07]

CAPLANI 5

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K ZONA 1

[2018-07-15]

NOVA KAHOVKA 2

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

CAPLANI 6

[2018-07-22]

TARTU

[2018-07-28]

TARTU UCP

[2018-07-28]

DERBY TARTU (+ 1350)

[2018-07-28]

TARTU (PROVIZORIU)

[2018-07-28]

VILNE 2

[2018-07-29]

CAPLANI 7

[2018-07-29]

SEVERODONETS’K 2

[2018-08-05]

NIKOLAEV 3

[2018-08-05]

TULCEA 4

[2018-08-05]




 

Nume Concurs DERBY SEVERODONETS’K
Tip concurs
FOND
Data lansarii 2018-07-15
Ora de lansare 11:10:00
Ora rasarit 04:38:34
Tara de lansareUKRAINA
Coordonate GPS Lat :48:56:12.10 -- Long :38:30:43.60
Tara de lansareUKRAINA
Tip clasamentclub
Numar total de porumbei inscrisi 30
Numar total de porumbei clasificati 6
Numar columbofili participanti 10
Numar ceasuri inscrise 10
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Status validare concurs INVALID
Cluburi participante : A.C. BUFTEA , A.C.C. PLOIESTI , A.C.S.C. INTERSECTIE BRATASANCA , A.C.S.C. OLIMPIC MARATON 2018 , A.C.S.C. VOIAJORUL SUTA SEACA , A.S. OLIMPICII ULMI , A.S.C. GRIVITA , ANINOASA 2004 , ARIPI VALEA MARE , ATLETIK FIENI , AVANTUL FLORESTI , BASARABII BREBU , BRANESTI , C.S. TITU , C.S.C. BALTESTI , C.S.C. BORDENI , C.S.C. CANDESTI , C.S.C. DRAJNA , C.S.C. GAESTI , C.S.C. PUCHENII MARI , C.S.C. SIRNA , C.S.C. STEFESTI , C.S.C. STEJARUL COCORASTII MISLII , C.S.C. STOENESTI , C.S.C. TOMSANI , COBIA , COLUMBOFILUL MALU SPART , DALLES BUCSANI , DOVE CAMPINA , FINTA , FLACARA MORENI , FOND RAZVAD , G.O. OCNITA , GHIRDOVENI , GLODENI , HEXAGON MATASARU , LASTUNUL BREAZA , LEVIN HAUS COCOSESTI , LIDER TARGOVISTE , MARATON 2015 PRODULESTI , MARATON PASTARNACU , NAE MIHAILESCU , OLIMPIA MARCESTI , PAULESTI , PLOIESTI 2011 , S.C.C.B. POTLOGI , SLANIC PRAHOVA , SOIMII FLORESTI , SOIMUL ALUNIS , SPERANTA DRAGOMIRESTI , STANCA NICOLAE PETRESTI , STANUCA VASILE , STREJNICU , VALEA DAMBOVITEI , VALEA DOFTANEI , VALEA LUNGA , VALEA PRAHOVEI , VICTORIA 2010 COMISANI , VICTORIA FLORESTI , VIITORUL BAICOI , VIITORUL DARMANESTI , VIITORUL IEDERA , VIITORUL SACUENI , VIITORUL TIRGSORUL VECHI , VOIAJORUL BOLINTIN DEAL , VOIAJORUL GHIMPATI , VOIAJORUL MANECIU , VOIAJORUL PUCIOASA , VOIAJORUL VALCANESTI , VOIAJORUL VALEA CALUGAREASCA , VULCANA PANDELE , VULTURUL BRANCOVENESC ,
Primul porumbel sosit : Serie 736724-16-M
Data si ora sosire :2018-07-16 13:41:33
Columbofil : GRIGORESCU FLORIN
Licenta 117727 , GHINESTI
Ultimul porumbel sosit : Serie 4084733-17-M
Data si ora sosire :2018-07-22 10:31:52
Columbofil : FRATII JERCAN
Licenta 121292 , LIPANESTI, SAT SIPOT NR. 401
Nr.Nume columbofilClubJudetSERIEInelECTZi Ora sosireDistantaViteza Punctaj CLS
1BUCSE OVIDIU MIHAIL
[PNR: 05:14:12 PNA:21:31:40 ]
BASARABII BREBUPH861461-15-F FCPR -3221:58:241049.123656.061603
2VLAD BOGDAN
[PNR: 05:14:13 PNA:21:31:42 ]
BASARABII BREBUPH775363-13-F FCPR 0314:00:441049.370493.658603
3FRATII POPA
[PNR: 05:14:34 PNA:21:31:42 ]
BASARABII BREBUPH310663-16-M UCPR 10516:52:101054.919248.185107
4BARBU CATALIN NICUSOR
[PNR: 05:14:20 PNA:21:31:59 ]
BASARABII BREBUPH898858-16-M FCPR 11516:53:041051.636247.241106
5BIGIU IULIAN VASI
[PNR: 05:14:24 PNA:21:31:38 ]
BASARABII BREBUPH858703-15-F FCPR *3611:37:291052.096214.119203
6DRAGAN ADRIAN
[PNR: 05:14:15 PNA:21:31:37 ]
BASARABII BREBUPH899837-16-F FCPR 4718:28:251049.868166.578304