CLASAMENT PORUMBEI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

IANCA

[2018-04-29]

BRAILA

[2018-05-06]

TULCEA 1

[2018-05-13]

TARACLIA 1

[2018-05-21]

TARACLIA 2

[2018-05-27]

TULCEA 2

[2018-06-02]

NIKOLAEV 1

[2018-06-02]

CAPLANI 1

[2018-06-10]

VILNE 1

[2018-06-16]

NIKOLAEV 2

[2018-06-16]

TULCEA 3

[2018-06-16]

CAPLANI 2

[2018-06-24]

NOVA KAHOVKA 1

[2018-07-02]

ROZIVKA (PROVIZORIU)

[2018-07-02]

CAPLANI 3

[2018-07-02]

ROZIVKA

[2018-07-02]

CAPLANI 4

[2018-07-07]

CAPLANI 5

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K ZONA 1

[2018-07-15]

NOVA KAHOVKA 2

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

CAPLANI 6

[2018-07-22]

TARTU

[2018-07-28]

TARTU UCP

[2018-07-28]

DERBY TARTU (+ 1350)

[2018-07-28]

TARTU (PROVIZORIU)

[2018-07-28]

VILNE 2

[2018-07-29]

CAPLANI 7

[2018-07-29]

SEVERODONETS’K 2

[2018-08-05]

NIKOLAEV 3

[2018-08-05]

TULCEA 4

[2018-08-05]




 

Nume Concurs TARTU (PROVIZORIU)
Tip concurs
FOND
Data lansarii 2018-07-28
Ora de lansare 05:55:00
Ora rasarit 04:56:58
Tara de lansareESTONIA
Coordonate GPS Lat :58:20:59.80 -- Long :26:40:44.70
Tara de lansareESTONIA
Tip clasamentclub
Numar total de porumbei inscrisi 3
Numar total de porumbei clasificati 1
Numar columbofili participanti 1
Numar ceasuri inscrise 1
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Status validare concurs INVALID
Cluburi participante : 3/7 PITESTI , A.C.C. PLOIESTI , A.C.S.C. DUNAREA BRAILA , A.C.S.C. INTERSECTIE BRATASANCA , A.S.C. 10/1 BUZAU , A.S.C. TROTUSUL VRANCEA , A.S.C. VOIAJORUL TECUCI , AC STEFANESTI - ARGES , ANTON PANN - BABENI , ANTON PANN - CALIMANESTI , ANTON PANN - DEALUL NEGRU , ANTON PANN - PAUSESTI , ANTON PANN - RM.VALCEA , ATLETIK FIENI , BASARABII BREBU , C.S.C. CARBUNESTI , C.S.C. DRAJNA , C.S.C. MARACINENI , C.S.C. PUCHENII MARI , C.S.C. SIRNA , C.S.C. STEFESTI , C.S.C. STOENESTI , C.S.C. TOMSANI , C.S.C. ULMENI , C.S.C. URZICENI , C.S.C. VOIAJORUL MIZIL , CALINESTI - ARGES , CONSTANTIN BRANCUSI TG.JIU , DRAGASANI , LEVIN HAUS COCOSESTI , MARATON PASTARNACU , MUSCELUL CAMPULUNG , NAE MIHAILESCU , OLTETUL 2010 FALCOIU , PAULESTI , PLOIESTI 2011 , PROFESIONIST BOTENI , RUSE , SEGARCEA NR.8 , SLATINA OLT , SOIMUL ALUNIS , STREJNICU , TARTU , VASILE LUDU COSTESTI , VICTORIA FLORESTI , VIITORUL BAICOI , VIITORUL DARMANESTI , VIITORUL TIRGSORUL VECHI , VOIAJORUL GHIMPATI , VOIAJORUL MANECIU , VOIAJORUL PUCIOASA , VOIAJORUL VALEA CALUGAREASCA , VULCANA PANDELE ,
Primul porumbel sosit : Serie 22096-14-F
Data si ora sosire :2018-07-29 11:45:03
Columbofil : ASMARANDEI FLORIN
Licenta 124231 , PASCANI
Ultimul porumbel sosit : Serie 3015055-17-F
Data si ora sosire :2018-08-03 05:32:04
Columbofil : ASMARANDEI FLORIN
Licenta 124231 , PASCANI
Nr.Nume columbofilClubJudetSERIEInelECTZi Ora sosireDistantaViteza Punctaj CLS
1APOSTOLESCU NICOLAE
[PNR: 05:27:39 PNA:21:19:18 ]
BASARABII BREBUPH862111-15-F FCPR 0413:38:391463.907441.121904