PORUMBEI

  Clasamente

 Top Etape

 Norme

 Palmares

 Live !

CRESCATORI

  Clasamente

 Top Etape

 Norme

 Palmares

PREMII SPECIALE

 Crescator Laureat

 Crescator Profesionist

 Campionatul Cluburilor

 Derby Expo UCPR

IERARHII UCPR

 Expozitia UCPR

 Derby-uri UCPR

 Olimpic UCPR

 TOP 100 Norme


UTILE

 PLAN DE ZBOR

 PROTOCOALE

 CALCUL DISTANTE

 LISTA DE START

 ID LIVE

 FISE CONCURS


CLASAMENT COLUMBOFILI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

TEPES VODA 1

[2021-08-14]

BRAILA 1

[2021-08-22]

BRAILA 2

[2021-08-27]

OANCEA 1

[2021-09-05]

ALBITA

[2021-09-12]

NIKOLAEV (DERBY INELE)

[2021-09-12]

TEPES VODA 2

[2021-09-19]

BRAILA 3

[2021-09-25]

CAPLANI

[2021-09-27]

CAPLANI (TOTAL LANSARE)

[2021-09-27]

OANCEA 2

[2021-10-03]

BRAILA 4

[2021-10-10]




 
Nume Concurs CAPLANI [ id concurs 3351 ]
Tip concurs
VITEZA
Data lansarii 2021-09-27
Ora de lansare 07:15:00
Ora rasarit 06:54:07
Tara de lansareMOLDOVA
Coordonate GPS Lat :46:29:1.30 -- Long :29:51:43.20
Primul porumbel sosit : Serie --
Data si ora sosire :2021-09-26
Columbofil :
Licenta ,
Ultimul porumbel sosit : Serie --
Data si ora sosire :2021-09-26
Columbofil :
Licenta ,
Numar total de porumbei inscrisi 557
Numar total de porumbei clasificati 139
Numar columbofili participanti 38
Numar ceasuri inscrise
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Nr.NUME PRENUMEClubJudetLICENTAANGAJATICLASATIDISTANTA Punctaj
1BUZILA ANDREI [ 125338 ] C.S.C. BORDENIPH 125338 167346.33091.5619
2DUTA CRISTIN [ 124108 ] C.S.C. BORDENIPH 124108 337346.200145.4219
3DUMA CRISTIAN [ 126681 ] VOIAJORUL VALCANESTIPH 126681 255343.390202.8725
4PETRE FLORIN [ 123772 ] C.C. VOINTA GORNETPH 123772 132329.430253.1418
5GAGEANU VASILE [ 126940 ] C.S.C. BORDENIPH 126940 122346.290285.4578
6COJOCARU IONUT BOGDAN [ 120842 ] VOIAJORUL VALCANESTIPH 120842 164340.010301.6158
7SERBAN IONUT [ 123528 ] C.S.C. BORDENIPH 123528 267350.260307.0018
8NEAGU GEORGIAN [ 124035 ] VOIAJORUL VALCANESTIPH 124035 164342.350335.7271
9ANTONESCU PETRE [ 123564 ] C.S.C. BORDENIPH 123564 51346.4100
10BADEA IULIAN [ 126939 ] C.S.C. BORDENIPH 126939 299346.0400
11BAICU DANIEL [ 126932 ] VOIAJORUL VALCANESTIPH 126932 50341.4200
12BALAN FLORIN [ 123601 ] C.C. VOINTA GORNETPH 123601 91336.1800
13BANU CONSTANTIN [ 123602 ] C.C. VOINTA GORNETPH 123602 82330.2900
14CALOTA IOAN + ADITA [ 124412 ] VOIAJORUL VALCANESTIPH 124412 212340.0200
15CHIOTOROIU MIHAI [ 113888 ] C.S.C. BORDENIPH 113888 140349.6900
16CIUFU CRISTI [ 127646 ] C.S.C. BORDENIPH 127646 172350.2400
17COMAN ALEXANDRU [ 123605 ] C.C. VOINTA GORNETPH 123605 130336.6000
18COMAN CRISTIAN [ 123606 ] C.C. VOINTA GORNETPH 123606 122336.5800
19DITOIU NICOLAE [ 127124 ] C.S.C. BORDENIPH 127124 3010341.6100
20DRAGOMIR SILVIU VODA [ 123758 ] C.C. VOINTA GORNETPH 123758 100329.1200
21DUMITRACHE [ 118544 ] VOIAJORUL VALCANESTIPH 118544 10339.3100
22DUMITRESCU MARIAN [ 123759 ] C.C. VOINTA GORNETPH 123759 21329.9700
23ENE ROBERT [ 123487 ] C.S.C. BORDENIPH 123487 183341.3500
24GRIGORESCU GEORGES [ 123761 ] C.C. VOINTA GORNETPH 123761 10330.0900
25IORDAN TOMA [ 123762 ] C.C. VOINTA GORNETPH 123762 51330.0800
26MARGARIT GABRIEL [ 125851 ] C.S.C. BORDENIPH 125851 153346.8900
27NEACSU AUREL [ 123494 ] C.S.C. BORDENIPH 123494 200342.8400
28NEAGU MARIUS [ 120857 ] VOIAJORUL VALCANESTIPH 120857 165339.4500
29NICOLAE IONUT [ 127131 ] VOIAJORUL VALCANESTIPH 127131 329337.6300
30PANA ROMICA [ 121316 ] C.C. VOINTA GORNETPH 121316 216329.5100
31PETRE CATALIN [ 125646 ] VOIAJORUL VALCANESTIPH 125646 51339.3800
32PUIU NICOLAE CRISTINEL [ 118551 ] VOIAJORUL VALCANESTIPH 118551 71339.8600
33RADU MARIAN [ 126187 ] VOIAJORUL VALCANESTIPH 126187 152336.0000
34SAVU MARIAN [ 127532 ] VOIAJORUL VALCANESTIPH 127532 100340.0200
35SIMION COSTIN [ 126596 ] C.S.C. BORDENIPH 126596 206343.2600
36STANCU ADRIAN [ 120852 ] C.S.C. BORDENIPH 120852 143342.9000
37STOICESCU IULIANA [ 123778 ] C.C. VOINTA GORNETPH 123778 113330.7600
38VASILE RARES [ 121326 ] C.C. VOINTA GORNETPH 121326 140329.6800