PORUMBEI

  Clasamente

 Top Etape

 Norme

 Palmares

 Live !

CRESCATORI

  Clasamente

 Top Etape

 Norme

 Palmares

PREMII SPECIALE

 Crescator Laureat

 Crescator Profesionist

 Campionatul Cluburilor

 Derby Expo UCPR

IERARHII UCPR

 Expozitia UCPR

 Derby-uri UCPR

 Olimpic UCPR

 TOP 100 Norme


UTILE

 PLAN DE ZBOR

 PROTOCOALE

 CALCUL DISTANTE

 LISTA DE START

 ID LIVE

 FISE CONCURS


CLASAMENT COLUMBOFILI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

TEPES VODA 1

[2021-08-14]

BRAILA 1

[2021-08-22]

BRAILA 2

[2021-08-27]

OANCEA 1

[2021-09-05]

NIKOLAEV (DERBY INELE)

[2021-09-12]

NIKOLAEV

[2021-09-12]

ALBITA

[2021-09-12]

TEPES VODA 2

[2021-09-19]

BRAILA 3

[2021-09-25]

CAPLANI (TOTAL LANSARE)

[2021-09-27]

CAPLANI

[2021-09-27]

OANCEA 2

[2021-10-03]

BRAILA 4

[2021-10-10]




 
Nume Concurs NIKOLAEV [ id concurs 3350 ]
Tip concurs
DEMIFOND
Data lansarii 2021-09-12
Ora de lansare 07:15:00
Ora rasarit 06:24:57
Tara de lansareUKRAINA
Coordonate GPS Lat :47:2:5.60 -- Long :32:14:46.30
Primul porumbel sosit : Serie 171320-21-P
Data si ora sosire :2021-09-12 14:00:17
Columbofil : COLUMBODROM PRIETENIA
Licenta 126846 , Belciug
Ultimul porumbel sosit : Serie 1221145-21-P
Data si ora sosire :2021-09-13 09:23:07
Columbofil : SUN SEBASTIAN RACE
Licenta 126930 , PLOPU
Numar total de porumbei inscrisi 708
Numar total de porumbei clasificati 177
Numar columbofili participanti 83
Numar ceasuri inscrise
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Nr.NUME PRENUMEClubJudetLICENTAANGAJATICLASATIDISTANTA Punctaj
1COLUMBODROM PRIETENIA [ 126846 ] A.C.S.C. VALEA CALUGAREASCAPH 126846 6432524.27043.7853
2GHITA GHEORGHE [ 127059 ] C.S.C. TOMSANIPH 127059 22514.51048.0226
3PIRVAN BOGDAN DRAGOMIR [ 124438 ] DOVE CAMPINAPH 124438 92549.330120.0565
4UNGUREANU ALEXANDRU [ 122875 ] C.S.C. TARGSORUL VECHIPH 122875 333546.070144.0678
5MIRICA MARIAN [ 126573 ] C.C. PRAHOVA-SUDPH 126573 136513.610161.0169
6BURIAC MARIUS [ 112986 ] C.S.C. SIRNAPH 112986 82540.220168.0791
7BORS MIREL [ 119495 ] C.S.C. CARBUNESTIPH 119495 93506.810182.2034
8MOCANU LAURENTIU [ 122820 ] A.C.S.C. VALEA CALUGAREASCAPH 122820 82525.500194.9152
9BANCILA ION CONSTANTIN [ 122843 ] A.C.C. PLOIESTIPH 122843 42531.580196.3276
10DAFINESCU ION [ 121379 ] C.S.C. PROFESIONISTII BALTESTIPH 121379 288517.650204.8022
11PATARLAGEANU DUMITRU [ 119242 ] C.S.C. VIITORUL DRAJNA PH 119242 119504.150209.0395
12CHIRITA RAZVAN [ 113015 ] C.S.C. SIRNAPH 113015 106545.260221.7514
13STANCIU ADRIAN GABRIEL [ 120977 ] SOIMUL ALUNISPH 120977 52530.460227.4011
14ARDELEANU GHEORGHE [ 126905 ] C.S.C. VIITORUL DRAJNA PH 126905 42503.820238.7006
15NEAGU CIPRIAN [ 125451 ] A.C.S.C. VICTORIA FLORESTIPH 125451 178549.660242.9379
16TEAM N [ 126877 ] PLOIESTI 2011PH 126877 184532.400313.5593
17ALDEA VALENTIN BOGDAN [ 114933 ] A.C.S.C. VICTORIA FLORESTIPH 114933 130549.1400
18ANDREIU SERGHE [ 119095 ] A.C.S.C. VICTORIA FLORESTIPH 119095 10545.2200
19ANGHEL MARIN [ 115169 ] MARATON BERTEA 2021PH 115169 41527.4800
20APETROAE DARIUS [ 119920 ] C.S.C. VIITORUL BAICOIPH 119920 20541.5800
21APOSTOL ION [ 127061 ] C.S.C. TOMSANIPH 127061 10516.8700
22BOLOS IONEL [ 102719 ] STREJNICUPH 102719 30539.6200
23BORCEA BOGDAN [ 114376 ] PLOIESTI 2011PH 114376 90532.8000
24BRATU NICOLAE [ 118679 ] C.S.C. PUCHENII MARIPH 118679 61537.4800
25BRATU RALUCA [ 113574 ] C.S.C. VARBILAUPH 113574 20527.7000
26BRUTARU NICOLAE [ 114115 ] A.C.S.C. VICTORIA FLORESTIPH 114115 50546.4800
27BUCUR CLAUDIU TICA [ 114825 ] MARATON BERTEA 2021PH 114825 80529.9600
28BUCUR DAN [ 120475 ] MARATON BERTEA 2021PH 120475 50529.3700
29BUCUR GEORGIANA [ 119991 ] C.S.C. CARBUNESTIPH 119991 90508.8000
30CIOBLEA NARCIS [ 102618 ] A.C.S.C. VICTORIA FLORESTIPH 102618 170546.6800
31COJOCAREL DRAGOS MAKI [ 114819 ] MARATON BERTEA 2021PH 114819 21529.5000
32COMSA CONSTANTIN [ 121146 ] A.C.S.C. VICTORIA FLORESTIPH 121146 131548.0400
33CONSTANTINOIU AURAS [ 102546 ] SOIMUL ALUNISPH 102546 30531.3600
34CORBU DORIN EVA [ 126661 ] MARATON BERTEA 2021PH 126661 239530.0500
35CRACIUN GHEORGHE STEFAN [ 113803 ] C.S.C. PUCHENII MARIPH 113803 30537.5200
36CURCUDEL MARIAN [ 127628 ] C.S.C. PUCHENII MARIPH 127628 70540.8900
37DINCA MARIAN [ 122880 ] C.S.C. TARGSORUL VECHIPH 122880 10544.0700
38DINCA PETRE [ 121254 ] C.S.C. STOENESTIPH 121254 50545.8700
39DITU CIPRIAN [ 121043 ] C.S.C. CARBUNESTIPH 121043 40506.5500
40DRAGAN LAURENTIU [ 114230 ] STREJNICUPH 114230 20539.4400
41DUMITRACHESCU SILVIU [ 121817 ] A.C.S.C. VALEA CALUGAREASCAPH 121817 30520.9700
42ENACHE MARIAN SORIN [ 119460 ] PLOIESTI 2011PH 119460 51524.5300
43ENESCU BOGDAN [ 102593 ] SOIMUL ALUNISPH 102593 10531.4500
44EPURESCU ALEXANDRU [ 116932 ] A.C.S.C. VICTORIA FLORESTIPH 116932 90552.2500
45FALCESCU SORIN [ 116826 ] MARATON BERTEA 2021PH 116826 200529.2900
46FRATII POPA [ 117389 ] DOVE CAMPINAPH 117389 10545.0500
47GAVRILA FLORIN [ 118936 ] C.S.C. STOENESTIPH 118936 100548.4500
48GHEORGHE GHEORGHE [ 121235 ] C.S.C. STOENESTIPH 121235 30546.0100
49ISPAS+CATUNEANU [ 121237 ] C.S.C. STOENESTIPH 121237 80546.3000
50LEPADATU LUCIAN [ 125145 ] C.S.C. PUCHENII MARIPH 125145 20537.5600
51MANOLE OVIDIU [ 102651 ] A.C.S.C. VICTORIA FLORESTIPH 102651 60546.8500
52MANTA GEORGEL [ 121236 ] C.S.C. STOENESTIPH 121236 30545.0500
53MANTA LAURENTIU [ 117655 ] A.C.C. PLOIESTIPH 117655 20535.1800
54MIGLAN EMILIAN [ 102588 ] SOIMUL ALUNISPH 102588 10534.0600
55MITRESCU IULIAN [ 102656 ] A.C.S.C. VICTORIA FLORESTIPH 102656 5818550.7800
56MOISE GHEORGHE [ 113997 ] C.S.C. STOENESTIPH 113997 30548.5400
57MORARU VASILE [ 115202 ] MARATON BERTEA 2021PH 115202 162529.2500
58NEDELESCU CIPRIAN [ 119507 ] C.S.C. CARBUNESTIPH 119507 21506.5800
59NEGOITA ION [ 119220 ] C.S.C. VIITORUL DRAJNA PH 119220 71521.6300
60NEGUT MARIAN [ 108367 ] SOIMUL ALUNISPH 108367 70530.6600
61NICA GHEORGHE [ 122878 ] C.S.C. TARGSORUL VECHIPH 122878 60544.1800
62OPREA VICTOR [ 122061 ] C.S.C. PUCHENII MARIPH 122061 41540.4000
63PAIU GABRIEL [ 117012 ] A.C.S.C. VICTORIA FLORESTIPH 117012 70552.3900
64PANAIT ION [ 103184 ] MARATON BERTEA 2021PH 103184 20532.4900
65PARVU GEORGE [ 119288 ] SOIMUL ALUNISPH 119288 100531.8400
66POP STEFAN MARIAN [ 121233 ] C.S.C. STOENESTIPH 121233 20546.1900
67PREDA FLORIN [ 119510 ] C.S.C. CARBUNESTIPH 119510 61510.8600
68RADU DANUT [ 119994 ] C.S.C. CARBUNESTIPH 119994 20506.5800
69RADU MARIUS [ 114474 ] C.C. PRAHOVA-SUDPH 114474 30525.4100
70ROTARU CATALIN [ 122877 ] C.S.C. TARGSORUL VECHIPH 122877 51546.0900
71SAVU ANDREI [ 113998 ] C.S.C. STOENESTIPH 113998 100549.0800
72STANCESCU IONUT [ 124085 ] C.S.C. PUCHENII MARIPH 124085 30540.5000
73STANESCU NICULAE [ 121223 ] C.S.C. STOENESTIPH 121223 70546.1800
74STEFANICA GABRIEL [ 119066 ] MARATON BERTEA 2021PH 119066 10527.7200
75SUN SEBASTIAN RACE [ 126930 ] A.C.S.C. VALEA CALUGAREASCAPH 126930 238521.9800
76TABAN GABRIEL [ 113790 ] C.S.C. SIRNAPH 113790 70540.2500
77TARNAUCEANU IULIAN [ 107977 ] A.C.S.C. VICTORIA FLORESTIPH 107977 20549.5400
78TOMA ADRIAN [ 118931 ] A.C.S.C. VICTORIA FLORESTIPH 118931 70549.9800
79TUDOR CONSTANTIN [ 111661 ] C.C. PRAHOVA-SUDPH 111661 10525.1600
80TUDOR MARIAN [ 102849 ] A.C.S.C. VICTORIA FLORESTIPH 102849 190548.2200
81UNGUREANU O. OVIDIU [ 112980 ] A.C.S.C. VICTORIA FLORESTIPH 112980 101546.9000
82VASILESCU ADRIAN [ 120037 ] VOIAJORUL MANECIUPH 120037 10517.4500
83ZIBILIANU SEBASTIAN [ 124305 ] C.S.C. TARGSORUL VECHIPH 124305 121543.9200