PORUMBEI

  Clasamente

 Top Etape

 Norme

 Palmares

 Live !

CRESCATORI

  Clasamente

 Top Etape

 Norme

 Palmares

PREMII SPECIALE

 Crescator Laureat

 Crescator Profesionist

 Campionatul Cluburilor

 Derby Expo UCPR

IERARHII UCPR

 Expozitia UCPR

 Derby-uri UCPR

 Olimpic UCPR


UTILE

 PLAN DE ZBOR

 PROTOCOALE

 CALCUL DISTANTE

 LISTA DE START

 ID LIVE


Selectare filtru
Sezon :
Plan de zbor
1. DAMBOVITA NORD **** DAMBOVITA NORD
CLUBURI PARTICIPANTE
ANINOASA 2004
[ DAMBOVITA ]
C.S.C. STANCA NICOLAE-PETRESTI
[ DAMBOVITA ]
C.S.C. GLODENI
[ DAMBOVITA ]
C.S.C. VULCANA PANDELE
[ DAMBOVITA ]
A.S.C.M.C. NAE MIHAILESCU
[ DAMBOVITA ]
A.S.C. FOND RAZVAD
[ DAMBOVITA ]
LIDER TARGOVISTE
[ DAMBOVITA ]
A.C. FINTA
[ DAMBOVITA ]
DALLES BUCSANI
[ DAMBOVITA ]
ATLETIK FIENI
[ DAMBOVITA ]
C.S.C. OLIMPIA MARCESTI
[ DAMBOVITA ]
C.S. TITU
[ DAMBOVITA ]
A.S. OLIMPICII ULMI
[ DAMBOVITA ]
VIITORUL DARMANESTI
[ DAMBOVITA ]
A.C.S.C. VIITORUL IEDERA
[ DAMBOVITA ]
A.C.S. GURA-OCNITEI-VIITORUL SACUENI
[ DAMBOVITA ]
VULTURUL BRANCOVENESC
[ DAMBOVITA ]
VOIAJORUL PUCIOASA
[ DAMBOVITA ]
COBIA
[ DAMBOVITA ]
A.S.C. SOIMII FLORESTI
[ GIURGIU ]
C.S.C. ARIPI VALEA MARE
[ DAMBOVITA ]
AVANTUL FLORESTI
[ GIURGIU ]
C.S.C. GHIRDOVENI
[ DAMBOVITA ]
A.C.S.C. VICTORIA COMISANI
[ DAMBOVITA ]
HEXAGON MATASARU
[ DAMBOVITA ]
VOIAJORUL BOLINTIN DEAL
[ GIURGIU ]
A.S.C. VALEA DAMBOVITEI
[ DAMBOVITA ]
C.S.C. BRANESTI
[ DAMBOVITA ]
C.S.C. VALEA LUNGA
[ DAMBOVITA ]
A.C.S.C. VOIAJORUL SUTA SEACA
[ DAMBOVITA ]
ASOCIATIA VOIAJORUL GHIMPATI
[ DAMBOVITA ]
A.S.C. SPERANTA DRAGOMIRESTI
[ DAMBOVITA ]
COLUMBOFILUL MALU SPART
[ GIURGIU ]
A.S.C. VOINESTI
[ DAMBOVITA ]
C.S.C. GAESTI
[ DAMBOVITA ]
A.C. BUFTEA
[ ILFOV ]
A.C.S.C. ODOBESTI
[ DAMBOVITA ]
C.S.C. VIITORUL OCNITA
[ DAMBOVITA ]
CONCURSURI
IANCA 1
2021-08-22
BRAILA 1
2021-08-31
TULUCESTI 1
2021-09-05
ALBITA
2021-09-11
IANCA 2
2021-09-12
NIKOLAEV (GOLDEN RINGS)
2021-09-19
TULUCESTI 2
2021-09-17
IANCA 3
2021-09-26
NIKOLAEV
2021-09-26
BRAILA 2
2021-10-03
BRAILA 3
2021-10-10
2. DAMBOVITA SUD **** DAMBOVITA SUD
CLUBURI PARTICIPANTE
ANINOASA 2004
[ DAMBOVITA ]
C.S.C. STANCA NICOLAE-PETRESTI
[ DAMBOVITA ]
C.S.C. GLODENI
[ DAMBOVITA ]
C.S.C. VULCANA PANDELE
[ DAMBOVITA ]
A.S.C.M.C. NAE MIHAILESCU
[ DAMBOVITA ]
A.S.C. FOND RAZVAD
[ DAMBOVITA ]
LIDER TARGOVISTE
[ DAMBOVITA ]
A.C. FINTA
[ DAMBOVITA ]
DALLES BUCSANI
[ DAMBOVITA ]
ATLETIK FIENI
[ DAMBOVITA ]
C.S.C. OLIMPIA MARCESTI
[ DAMBOVITA ]
C.S. TITU
[ DAMBOVITA ]
A.S. OLIMPICII ULMI
[ DAMBOVITA ]
VIITORUL DARMANESTI
[ DAMBOVITA ]
A.C.S.C. VIITORUL IEDERA
[ DAMBOVITA ]
A.C.S. GURA-OCNITEI-VIITORUL SACUENI
[ DAMBOVITA ]
VULTURUL BRANCOVENESC
[ DAMBOVITA ]
VOIAJORUL PUCIOASA
[ DAMBOVITA ]
COBIA
[ DAMBOVITA ]
A.S.C. SOIMII FLORESTI
[ GIURGIU ]
C.S.C. ARIPI VALEA MARE
[ DAMBOVITA ]
AVANTUL FLORESTI
[ GIURGIU ]
C.S.C. GHIRDOVENI
[ DAMBOVITA ]
A.C.S.C. VICTORIA COMISANI
[ DAMBOVITA ]
HEXAGON MATASARU
[ DAMBOVITA ]
VOIAJORUL BOLINTIN DEAL
[ GIURGIU ]
A.S.C. VALEA DAMBOVITEI
[ DAMBOVITA ]
C.S.C. BRANESTI
[ DAMBOVITA ]
C.S.C. VALEA LUNGA
[ DAMBOVITA ]
A.C.S.C. VOIAJORUL SUTA SEACA
[ DAMBOVITA ]
ASOCIATIA VOIAJORUL GHIMPATI
[ DAMBOVITA ]
A.S.C. SPERANTA DRAGOMIRESTI
[ DAMBOVITA ]
COLUMBOFILUL MALU SPART
[ GIURGIU ]
A.S.C. VOINESTI
[ DAMBOVITA ]
C.S.C. GAESTI
[ DAMBOVITA ]
A.C. BUFTEA
[ ILFOV ]
A.C.S.C. ODOBESTI
[ DAMBOVITA ]
C.S.C. VIITORUL OCNITA
[ DAMBOVITA ]
CONCURSURI
NIKOLAEV (GOLDEN RINGS)
2021-09-19
NIKOLAEV
2021-09-26
IANCA 1
2021-08-22
BRAILA 1
2021-08-31
TULUCESTI 1
2021-09-05
ALBITA
2021-09-11
IANCA 2
2021-09-12
TULUCESTI 2
2021-09-17
IANCA 3
2021-09-26
BRAILA 2
2021-10-03
BRAILA 3
2021-10-10
3. GIURGIU + ILFOV **** GIURGIU + ILFOV
CLUBURI PARTICIPANTE
ANINOASA 2004
[ DAMBOVITA ]
C.S.C. STANCA NICOLAE-PETRESTI
[ DAMBOVITA ]
C.S.C. GLODENI
[ DAMBOVITA ]
C.S.C. VULCANA PANDELE
[ DAMBOVITA ]
A.S.C.M.C. NAE MIHAILESCU
[ DAMBOVITA ]
A.S.C. FOND RAZVAD
[ DAMBOVITA ]
LIDER TARGOVISTE
[ DAMBOVITA ]
A.C. FINTA
[ DAMBOVITA ]
DALLES BUCSANI
[ DAMBOVITA ]
ATLETIK FIENI
[ DAMBOVITA ]
C.S.C. OLIMPIA MARCESTI
[ DAMBOVITA ]
C.S. TITU
[ DAMBOVITA ]
A.S. OLIMPICII ULMI
[ DAMBOVITA ]
VIITORUL DARMANESTI
[ DAMBOVITA ]
A.C.S.C. VIITORUL IEDERA
[ DAMBOVITA ]
A.C.S. GURA-OCNITEI-VIITORUL SACUENI
[ DAMBOVITA ]
VULTURUL BRANCOVENESC
[ DAMBOVITA ]
VOIAJORUL PUCIOASA
[ DAMBOVITA ]
COBIA
[ DAMBOVITA ]
A.S.C. SOIMII FLORESTI
[ GIURGIU ]
C.S.C. ARIPI VALEA MARE
[ DAMBOVITA ]
AVANTUL FLORESTI
[ GIURGIU ]
C.S.C. GHIRDOVENI
[ DAMBOVITA ]
A.C.S.C. VICTORIA COMISANI
[ DAMBOVITA ]
HEXAGON MATASARU
[ DAMBOVITA ]
VOIAJORUL BOLINTIN DEAL
[ GIURGIU ]
A.S.C. VALEA DAMBOVITEI
[ DAMBOVITA ]
C.S.C. BRANESTI
[ DAMBOVITA ]
C.S.C. VALEA LUNGA
[ DAMBOVITA ]
A.C.S.C. VOIAJORUL SUTA SEACA
[ DAMBOVITA ]
ASOCIATIA VOIAJORUL GHIMPATI
[ DAMBOVITA ]
A.S.C. SPERANTA DRAGOMIRESTI
[ DAMBOVITA ]
COLUMBOFILUL MALU SPART
[ GIURGIU ]
A.S.C. VOINESTI
[ DAMBOVITA ]
C.S.C. GAESTI
[ DAMBOVITA ]
A.C. BUFTEA
[ ILFOV ]
A.C.S.C. ODOBESTI
[ DAMBOVITA ]
C.S.C. VIITORUL OCNITA
[ DAMBOVITA ]
CONCURSURI
NIKOLAEV
2021-09-26
DUMBRAVENI
2021-08-22
TARGU BUJOR 1
2021-08-28
TARGU BUJOR 2
2021-09-05
BEREZENI 1
2021-09-12
RADUCANENI 1
2021-09-17
RADUCANENI 2
2021-09-19
BEREZENI 2
2021-09-25
RADUCANENI 3
2021-10-03
RADUCANENI 4
2021-10-10
4. ANTON PANN VALCEA **** ANTON PANN VALCEA
CLUBURI PARTICIPANTE
VASILE LUDU COSTESTI
[ ARGES ]
ANTON PANN - RM.VALCEA
[ VALCEA ]
ANTON PANN - BABENI
[ VALCEA ]
ANTON PANN - CALIMANESTI
[ VALCEA ]
ANTON PANN - DEALUL NEGRU
[ VALCEA ]
ANTON PANN - PAUSESTI
[ VALCEA ]
CONCURSURI
VINATORII MICI
2021-08-10
BUCURESTI
2021-08-15
LUHLIU
2021-08-22
DRAGALINA
2021-08-31
HORIA
2021-09-05
SARAIU
2021-09-12
RAHMAN
2021-09-20
CALFA
2021-09-26
TOPOLOG
2021-10-03
MURIGHIOL
2021-10-10
5. PRAHOVA 2 **** PRAHOVA 2
CLUBURI PARTICIPANTE
A.C.C. PLOIESTI
[ PRAHOVA ]
A.C.S.C. VALEA CALUGAREASCA
[ PRAHOVA ]
C.S.C. PUCHENII MARI
[ PRAHOVA ]
C.S.C. SIRNA
[ PRAHOVA ]
C.S.C. TOMSANI
[ PRAHOVA ]
C.S.C. MARATON PASTARNACU
[ DAMBOVITA ]
C.S.C. TARGSORUL VECHI
[ PRAHOVA ]
CONCURSURI
TEPES VODA
2021-08-22
BRAILA 1
2021-08-30
BRAILA 2
2021-09-04
GALATI
2021-09-12
OANCEA
2021-09-19
ALBITA
2021-09-26
CAPLANI
2021-10-03
NIKOLAEV
2021-10-10
6. PRAHOVA 3 **** PRAHOVA 3
CLUBURI PARTICIPANTE
VALEA PRAHOVEI - COMARNIC
[ PRAHOVA ]
LASTUNUL BREAZA
[ PRAHOVA ]
SOIMUL ALUNIS
[ PRAHOVA ]
BASARABII BREBU
[ PRAHOVA ]
C.S.C. STEFESTI
[ PRAHOVA ]
VOIAJORUL MANECIU
[ PRAHOVA ]
VALEA DOFTANEI
[ PRAHOVA ]
C.S.C. VARBILAU
[ PRAHOVA ]
C.S.C. PORUMBEL EXPRES
[ PRAHOVA ]
A.C. PROVITA DE JOS
[ PRAHOVA ]
CONCURSURI
MAICANESTI
2021-08-15
SIVITA 1
2021-08-21
SIVITA 2
2021-08-27
OANCEA 1
2021-09-04
OANCEA 2
2021-09-12
BASARABEANCA
2021-09-20
MAICANESTI
2021-09-26
SIVITA 3
2021-10-03
7. ARGES NORD 2 **** ARGES NORD 2
CLUBURI PARTICIPANTE
BUGHEA DE JOS
[ ARGES ]
3-2 MARATON RUCAR
[ ARGES ]
DACIA MIOVENI
[ ARGES ]
MARATON HARTIESTI
[ ARGES ]
CONCURSURI
MIZIL 1
2021-08-07
BUZAU 1
2021-08-14
RAMNICU SARAT 1
2021-08-21
RAMNICU SARAT 2
2021-08-28
MAICANESTI 1
2021-09-04
TECUCI
2021-09-11
MIZIL 2
2021-09-18
BUZAU 2
2021-09-25
RAMNICU SARAT 3
2021-10-02
MAICANESTI 2
2021-10-09
8. ARGES NORD 3 **** ARGES NORD 3
CLUBURI PARTICIPANTE
3-2 CAMPULUNG
[ ARGES ]
3-2 LERESTI
[ ARGES ]
3/2 C-LUNG BUGHEA DE SUS MUSCEL
[ ARGES ]
CONCURSURI
BUZAU 1
2021-08-08
BUZAU 2
2021-08-15
IANCA 1
2021-08-22
IANCA 2
2021-08-29
BRAILA 1
2021-09-05
BRAILA 2
2021-09-12
MAHMUDIA
2021-09-19
BUZAU 3
2021-09-26
IANCA 3
2021-10-03
9. BRAILA + BUZAU **** BRAILA + BUZAU
CLUBURI PARTICIPANTE
A.C.S.C. DUNAREA BRAILA
[ BRAILA ]
C.S.C. STILPU
[ BUZAU ]
A.S.C. 10/3 RAMNICU SARAT
[ BUZAU ]
A.C.S.C. PORUMBELUL VOIAJOR COSTESTI
[ BUZAU ]
CONCURSURI
SASCUT
2021-08-15
BACAU 1
2021-08-22
PASCANI
2021-08-29
SUCEAVA
2021-09-05
RADAUTI PRUT 1
2021-09-12
MEDYKA
2021-09-19
RADAUTI PRUT 2
2021-09-19
RADAUTI PRUT 3
2021-09-26
RADAUTI PRUT 4
2021-10-03
BACAU 2
2021-10-10
10. DAMBOVITA NORD - VOINESTI **** DAMBOVITA NORD - VOINESTI
CLUBURI PARTICIPANTE
ANINOASA 2004
[ DAMBOVITA ]
C.S.C. STANCA NICOLAE-PETRESTI
[ DAMBOVITA ]
C.S.C. GLODENI
[ DAMBOVITA ]
C.S.C. VULCANA PANDELE
[ DAMBOVITA ]
A.S.C.M.C. NAE MIHAILESCU
[ DAMBOVITA ]
A.S.C. FOND RAZVAD
[ DAMBOVITA ]
LIDER TARGOVISTE
[ DAMBOVITA ]
A.C. FINTA
[ DAMBOVITA ]
DALLES BUCSANI
[ DAMBOVITA ]
ATLETIK FIENI
[ DAMBOVITA ]
C.S.C. OLIMPIA MARCESTI
[ DAMBOVITA ]
C.S. TITU
[ DAMBOVITA ]
A.S. OLIMPICII ULMI
[ DAMBOVITA ]
VIITORUL DARMANESTI
[ DAMBOVITA ]
A.C.S.C. VIITORUL IEDERA
[ DAMBOVITA ]
A.C.S. GURA-OCNITEI-VIITORUL SACUENI
[ DAMBOVITA ]
VULTURUL BRANCOVENESC
[ DAMBOVITA ]
VOIAJORUL PUCIOASA
[ DAMBOVITA ]
COBIA
[ DAMBOVITA ]
A.S.C. SOIMII FLORESTI
[ GIURGIU ]
C.S.C. ARIPI VALEA MARE
[ DAMBOVITA ]
AVANTUL FLORESTI
[ GIURGIU ]
C.S.C. GHIRDOVENI
[ DAMBOVITA ]
A.C.S.C. VICTORIA COMISANI
[ DAMBOVITA ]
HEXAGON MATASARU
[ DAMBOVITA ]
VOIAJORUL BOLINTIN DEAL
[ GIURGIU ]
A.S.C. VALEA DAMBOVITEI
[ DAMBOVITA ]
C.S.C. BRANESTI
[ DAMBOVITA ]
C.S.C. VALEA LUNGA
[ DAMBOVITA ]
A.C.S.C. VOIAJORUL SUTA SEACA
[ DAMBOVITA ]
ASOCIATIA VOIAJORUL GHIMPATI
[ DAMBOVITA ]
A.S.C. SPERANTA DRAGOMIRESTI
[ DAMBOVITA ]
COLUMBOFILUL MALU SPART
[ GIURGIU ]
A.S.C. VOINESTI
[ DAMBOVITA ]
C.S.C. GAESTI
[ DAMBOVITA ]
A.C. BUFTEA
[ ILFOV ]
A.C.S.C. ODOBESTI
[ DAMBOVITA ]
C.S.C. VIITORUL OCNITA
[ DAMBOVITA ]
CONCURSURI
NIKOLAEV
2021-09-26
LEHLIU 1
2021-08-15
FETESTI 1
2021-08-22
TOPOLOG
2021-08-27
MURIGHIOL 1
2021-09-05
MURIGHIOL 2
2021-09-12
LEHLIU 2
2021-09-19
FETESTI 2
2021-09-26
MURIGHIOL 3
2021-10-03
MURIGHIOL 4 - CUPA GEORGESCU
2021-10-10
MURIGHIOL 5
2021-10-17
11. PRAHOVA 1 **** PRAHOVA 1
CLUBURI PARTICIPANTE
DOVE CAMPINA
[ PRAHOVA ]
VALEA PRAHOVEI - COMARNIC
[ PRAHOVA ]
SOIMUL ALUNIS
[ PRAHOVA ]
STREJNICU
[ PRAHOVA ]
A.C.S.C. VICTORIA FLORESTI
[ PRAHOVA ]
BASARABII BREBU
[ PRAHOVA ]
A.C.S.C. VALEA CALUGAREASCA
[ PRAHOVA ]
PLOIESTI 2011
[ PRAHOVA ]
VOIAJORUL VALCANESTI
[ PRAHOVA ]
C.S.C. PUCHENII MARI
[ PRAHOVA ]
C.S.C. CARBUNESTI
[ PRAHOVA ]
C.S.C. STEFESTI
[ PRAHOVA ]
VOIAJORUL MANECIU
[ PRAHOVA ]
C.S.C. SIRNA
[ PRAHOVA ]
C.S.C. VIITORUL BAICOI
[ PRAHOVA ]
C.S.C. STOENESTI
[ PRAHOVA ]
C.S.C. PROFESIONISTII BALTESTI
[ PRAHOVA ]
C.S.C. TOMSANI
[ PRAHOVA ]
C.S.C. VOINTA GORNET
[ PRAHOVA ]
C.S.C. BORDENI
[ PRAHOVA ]
EX UCPR
[ PRAHOVA ]
C.S.C. VARBILAU
[ PRAHOVA ]
A.S.C. FAIR PLAY DRIDU
[ IALOMITA ]
C.S.C. VIITORUL DRAJNA
[ PRAHOVA ]
C.S.C. TARGSORUL VECHI
[ PRAHOVA ]
C.S.C. VIITORUL BRATASANCA
[ PRAHOVA ]
AVANTUL MAGURENI
[ PRAHOVA ]
CONCURSURI
TEPES VODA 1
2021-08-14
BRAILA 1
2021-08-22
BRAILA 2
2021-08-27
OANCEA 1
2021-09-05
ALBITA
2021-09-12
NIKOLAEV (DERBY INELE)
2021-09-12
TEPES VODA 2
2021-09-19
OANCEA 2
2021-09-26
CAPLANI
2021-09-25
BRAILA 3
2021-10-03
BRAILA 4
2021-10-10
NIKOLAEV
2021-09-12
12. BUZAU **** BUZAU
CLUBURI PARTICIPANTE
A.C.S.C. DUNAREA BRAILA
[ BRAILA ]
C.S.C. STILPU
[ BUZAU ]
A.S.C. 10/3 RAMNICU SARAT
[ BUZAU ]
A.C.S.C. PORUMBELUL VOIAJOR COSTESTI
[ BUZAU ]
CONCURSURI
MEDYKA
2021-09-19
ADJUD 1
2021-08-15
ADJUD 2
2021-08-20
BACAU
2021-08-25
PASCANI
2021-08-30
DOROHOI 1
2021-09-05
DOROHOI 2
2021-09-12
ADJUD 3
2021-09-19
DORPHOI 3
2021-09-26
DOROHOI 4
2021-10-03
BACAU 2
2021-10-10
13. MOLDOVA NORD **** MOLDOVA NORD
CLUBURI PARTICIPANTE
C.S.C. MARATON BOTOSANI
[ BOTOSANI ]
MARATHON RADAUTI
[ SUCEAVA ]
CONCURSURI
BACAU 1
2021-08-07
ADJUD 1
2021-08-14
BRAILA 1
2021-08-21
BACAU 2
2021-08-28
ADJUD 2
2021-09-04
BRAILA 2
2021-09-11
FETESTI
2021-09-17
14. PRAHOVA 4 **** PRAHOVA 4 - MIZIL
CLUBURI PARTICIPANTE
C.S.C. PORUMBELUL CALATOR
[ PRAHOVA ]
C.S.C. VOIAJORUL MIZIL
[ PRAHOVA ]
YANIS PIGEON
[ PRAHOVA ]
CONCURSURI
TARGU BUJOR 1
2021-08-23
TARGU BUJOR 2
2021-08-31
MURGENI 1
2021-09-05
MURGENI 2
2021-09-12
MURGENI 3
2021-09-19
HUSI
2021-09-26
BIVOLARI
2021-10-03