CLASAMENT PORUMBEI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

IANCA

[2018-04-29]

BRAILA

[2018-05-06]

TULCEA 1

[2018-05-13]

TARACLIA 1

[2018-05-21]

TARACLIA 2

[2018-05-27]

NIKOLAEV 1

[2018-06-02]

TULCEA 2

[2018-06-02]

CAPLANI 1

[2018-06-10]

TULCEA 3

[2018-06-16]

VILNE 1

[2018-06-16]

NIKOLAEV 2

[2018-06-16]

CAPLANI 2

[2018-06-24]

KRASNODON

[2018-06-29]

ROZIVKA

[2018-07-02]

ROZIVKA (PROVIZORIU)

[2018-07-02]

NOVA KAHOVKA 1

[2018-07-02]

CAPLANI 3

[2018-07-02]

CAPLANI 4

[2018-07-07]

NOVA KAHOVKA 2

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

CAPLANI 5

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K ZONA 2

[2018-07-15]

CAPLANI 6

[2018-07-22]

TARTU (PROVIZORIU)

[2018-07-28]

TARTU

[2018-07-28]

TARTU UCP

[2018-07-28]

TARTU (PROVIZORIU + 1350)

[2018-07-28]

VILNE 2

[2018-07-29]

CAPLANI 7

[2018-07-29]

SEVERODONETS’K 2

[2018-08-05]

TULCEA 4

[2018-08-05]

NIKOLAEV 3

[2018-08-05]




 

Nume Concurs NIKOLAEV 1
Tip concurs
DEMIFOND
Data lansarii 2018-06-02
Ora de lansare 05:15:00
Ora rasarit 04:59:38
Tara de lansareUKRAINA
Coordonate GPS Lat :47:2:53.32 -- Long :32:1:26.05
Tara de lansareUKRAINA
Tip clasamentclub
Numar total de porumbei inscrisi 943
Numar total de porumbei clasificati 189
Numar columbofili participanti 43
Numar ceasuri inscrise 43
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Status validare concurs VALID
Cluburi participante : 3/7 PITESTI , 3/2 C-LUNG BUGHEA DE SUS MUSCEL , 3/2 LERESTI , 3/2 MARATON RUCAR , ANINOASA 2004 , ARIPI VALEA MARE , ATLETIK FIENI , BASARABII BREBU , BASCOV , BRANESTI , C.S.C. BORDENI , C.S.C. STEJARUL COCORASTII MISLII , CALINESTI - ARGES , COBIA , DOVE CAMPINA , FLACARA MORENI , FOND RAZVAD , G.O. OCNITA , GLODENI , HEXAGON MATASARU , LASTUNUL BREAZA , MARATON 2015 PRODULESTI , MESTERUL MANOLE , MUSCELUL CAMPULUNG , NEACSU MARIN SERBOIENI , POIANA LACULUI , SOIMUL ALUNIS , SPERANTA HARSESTI , STANCA NICOLAE PETRESTI , STANUCA VASILE , VALEA DOFTANEI , VALEA LUNGA , VALEA PRAHOVEI , VASILE LUDU COSTESTI , VIITORUL IEDERA , VIITORUL SACUENI , VOIAJORUL PUCIOASA , VULCANA PANDELE , VULTURUL BRANCOVENESC ,
Primul porumbel sosit : Serie 956673-13-F
Data si ora sosire :2018-06-02 11:55:39
Columbofil : MARICA CONSTANTIN
Licenta 123223 , LUNCA MARE
Ultimul porumbel sosit : Serie 73522-16-F
Data si ora sosire :2018-06-02 16:55:30
Columbofil : DUMITRACHE ROBIN
Licenta 112068 , DOMNESTI
Nr.Nume columbofilClubJudetSERIEInelECTZi Ora sosireDistantaViteza Punctaj CLS
1GLODEANU ANTON
[PNR: 05:04:01 PNA:21:28:53 ]
VULCANA PANDELEDB90077-16-M UCPR -1112:50:33557.8361224.488230.75293
2GLODEANU ANTON
[PNR: 05:04:01 PNA:21:28:53 ]
VULCANA PANDELEDB90081-16-F UCPR -1113:04:35557.8361187.896196.50052
3GLODEANU ANTON
[PNR: 05:04:01 PNA:21:28:53 ]
VULCANA PANDELEDB90079-16-M UCPR *-1113:05:15557.8361186.2121103.92362
4GLODEANU ANTON
[PNR: 05:04:01 PNA:21:28:53 ]
VULCANA PANDELEDB23401-15-F UCPR -1113:05:41557.8361185.1200104.98413
5GLODEANU ANTON
[PNR: 05:04:01 PNA:21:28:53 ]
VULCANA PANDELEDB90042-16-F UCPR -1113:08:34557.8361177.9046118.76992
6GLODEANU ANTON
[PNR: 05:04:01 PNA:21:28:53 ]
VULCANA PANDELEDB90051-16-F UCPR -1113:08:59557.8361176.8692120.89082
7GLODEANU ANTON
[PNR: 05:04:01 PNA:21:28:53 ]
VULCANA PANDELEDB90089-16-F UCPR *-1113:09:27557.8361175.7117125.13264
8GLODEANU ANTON
[PNR: 05:04:01 PNA:21:28:53 ]
VULCANA PANDELEDB90035-16-M UCPR -1113:11:39557.8361170.2853138.91833
9GLODEANU ANTON
[PNR: 05:04:01 PNA:21:28:53 ]
VULCANA PANDELEDB90057-16-M UCPR -1113:14:34557.8361163.1680161.18772
10GLODEANU ANTON
[PNR: 05:04:01 PNA:21:28:53 ]
VULCANA PANDELEDB90037-16-F UCPR -1113:15:38557.8361160.5867166.48991
11GLODEANU ANTON
[PNR: 05:04:01 PNA:21:28:53 ]
VULCANA PANDELEDB1030063-13-F UCPR -1113:16:13557.8361159.1799168.61083
12GLODEANU ANTON
[PNR: 05:04:01 PNA:21:28:53 ]
VULCANA PANDELEDB14047-17-M UCPR -1113:17:06557.8361157.0560171.79222
13GLODEANU ANTON
[PNR: 05:04:01 PNA:21:28:53 ]
VULCANA PANDELEDB90087-16-M UCPR -1113:19:01557.8361152.4743182.39663