CLASAMENT PORUMBEI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

IANCA

[2018-04-29]

BRAILA

[2018-05-06]

TULCEA 1

[2018-05-13]

TARACLIA 1

[2018-05-21]

TARACLIA 2

[2018-05-27]

TULCEA 2

[2018-06-02]

NIKOLAEV 1

[2018-06-02]

CAPLANI 1

[2018-06-10]

VILNE 1

[2018-06-16]

NIKOLAEV 2

[2018-06-16]

TULCEA 3

[2018-06-16]

CAPLANI 2

[2018-06-24]

KRASNODON

[2018-06-29]

ROZIVKA

[2018-07-02]

ROZIVKA (PROVIZORIU)

[2018-07-02]

NOVA KAHOVKA 1

[2018-07-02]

CAPLANI 3

[2018-07-02]

CAPLANI 4

[2018-07-07]

NOVA KAHOVKA 2

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

CAPLANI 5

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K ZONA 2

[2018-07-15]

CAPLANI 6

[2018-07-22]

TARTU

[2018-07-28]

TARTU UCP

[2018-07-28]

TARTU (PROVIZORIU + 1350)

[2018-07-28]

TARTU (PROVIZORIU)

[2018-07-28]

CAPLANI 7

[2018-07-29]

VILNE 2

[2018-07-29]

SEVERODONETS’K 2

[2018-08-05]

TULCEA 4

[2018-08-05]

NIKOLAEV 3

[2018-08-05]




 

Nume Concurs NIKOLAEV 1
Tip concurs
DEMIFOND
Data lansarii 2018-06-02
Ora de lansare 05:15:00
Ora rasarit 04:59:38
Tara de lansareUKRAINA
Coordonate GPS Lat :47:2:53.32 -- Long :32:1:26.05
Tara de lansareUKRAINA
Tip clasamentlansare
Numar total de porumbei inscrisi 15386
Numar total de porumbei clasificati 3077
Numar columbofili participanti 1090
Numar ceasuri inscrise 1076
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Status validare concurs VALID
Cluburi participante : 3/7 PITESTI , 3/2 C-LUNG BUGHEA DE SUS MUSCEL , 3/2 LERESTI , 3/2 MARATON RUCAR , ANINOASA 2004 , ARIPI VALEA MARE , ATLETIK FIENI , BASARABII BREBU , BASCOV , BRANESTI , C.S.C. BORDENI , C.S.C. STEJARUL COCORASTII MISLII , CALINESTI - ARGES , COBIA , DOVE CAMPINA , FLACARA MORENI , FOND RAZVAD , G.O. OCNITA , GLODENI , HEXAGON MATASARU , LASTUNUL BREAZA , MARATON 2015 PRODULESTI , MESTERUL MANOLE , MUSCELUL CAMPULUNG , NEACSU MARIN SERBOIENI , POIANA LACULUI , SOIMUL ALUNIS , SPERANTA HARSESTI , STANCA NICOLAE PETRESTI , STANUCA VASILE , VALEA DOFTANEI , VALEA LUNGA , VALEA PRAHOVEI , VASILE LUDU COSTESTI , VIITORUL IEDERA , VIITORUL SACUENI , VOIAJORUL PUCIOASA , VULCANA PANDELE , VULTURUL BRANCOVENESC ,
Primul porumbel sosit : Serie 956673-13-F
Data si ora sosire :2018-06-02 11:55:39
Columbofil : MARICA CONSTANTIN
Licenta 123223 , LUNCA MARE
Ultimul porumbel sosit : Serie 83609-17-F
Data si ora sosire :2018-06-02 14:10:33
Columbofil : CIOBANU IONEL
Licenta 113629 , LERESTI
Nr.Nume columbofilClubJudetSERIEInelECTZi Ora sosireDistantaViteza Punctaj CLS
1BANICA DANIEL
[PNR: 05:04:03 PNA:21:28:29 ]
ANINOASA 2004DB293074-15-F UCPR 0112:57:14557.7151206.565918.13344
2BANICA DANIEL
[PNR: 05:04:03 PNA:21:28:29 ]
ANINOASA 2004DB7735-16-M UCPR 0113:01:39557.7151195.146325.93272
3BANICA DANIEL
[PNR: 05:04:03 PNA:21:28:29 ]
ANINOASA 2004DB1010002-14-F UCPR 0113:07:41557.7151179.891439.25653
4BANICA DANIEL
[PNR: 05:04:03 PNA:21:28:29 ]
ANINOASA 2004DB1010038-14-M UCPR 0113:07:43557.7151179.808239.32154
5BANICA DANIEL
[PNR: 05:04:03 PNA:21:28:29 ]
ANINOASA 2004DB293025-15-F UCPR 0113:13:06557.7151166.523755.11503
6BANICA DANIEL
[PNR: 05:04:03 PNA:21:28:29 ]
ANINOASA 2004DB7781-16-F UCPR *0113:36:47557.7151111.4658123.61894
7BANICA DANIEL
[PNR: 05:04:03 PNA:21:28:29 ]
ANINOASA 2004DB7724-16-F UCPR 0113:38:19557.7151108.0797127.51854
8BANICA DANIEL
[PNR: 05:04:03 PNA:21:28:29 ]
ANINOASA 2004DB7750-16-F UCPR 0113:45:38557.7151092.2025151.95634