CLASAMENT PORUMBEI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

IANCA

[2018-04-29]

BRAILA

[2018-05-06]

TULCEA 1

[2018-05-13]

TARACLIA 1

[2018-05-21]

TARACLIA 2

[2018-05-27]

NIKOLAEV 1

[2018-06-02]

TULCEA 2

[2018-06-02]

CAPLANI 1

[2018-06-10]

TULCEA 3

[2018-06-16]

VILNE 1

[2018-06-16]

NIKOLAEV 2

[2018-06-16]

CAPLANI 2

[2018-06-24]

KRASNODON

[2018-06-29]

ROZIVKA

[2018-07-02]

ROZIVKA (PROVIZORIU)

[2018-07-02]

NOVA KAHOVKA 1

[2018-07-02]

CAPLANI 3

[2018-07-02]

CAPLANI 4

[2018-07-07]

NOVA KAHOVKA 2

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

CAPLANI 5

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K ZONA 2

[2018-07-15]

CAPLANI 6

[2018-07-22]

DERBY TARTU (+ 1350)

[2018-07-28]

TARTU (PROVIZORIU)

[2018-07-28]

TARTU

[2018-07-28]

TARTU UCP

[2018-07-28]

CAPLANI 7

[2018-07-29]

VILNE 2

[2018-07-29]

SEVERODONETS’K 2

[2018-08-05]

TULCEA 4

[2018-08-05]

NIKOLAEV 3

[2018-08-05]




 

Nume Concurs NIKOLAEV 1
Tip concurs
DEMIFOND
Data lansarii 2018-06-02
Ora de lansare 05:15:00
Ora rasarit 04:59:38
Tara de lansareUKRAINA
Coordonate GPS Lat :47:2:53.32 -- Long :32:1:26.05
Tara de lansareUKRAINA
Tip clasamentlansare
Numar total de porumbei inscrisi 15386
Numar total de porumbei clasificati 3077
Numar columbofili participanti 1090
Numar ceasuri inscrise 1076
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Status validare concurs VALID
Cluburi participante : 3/7 PITESTI , 3/2 C-LUNG BUGHEA DE SUS MUSCEL , 3/2 LERESTI , 3/2 MARATON RUCAR , ANINOASA 2004 , ARIPI VALEA MARE , ATLETIK FIENI , BASARABII BREBU , BASCOV , BRANESTI , C.S.C. BORDENI , C.S.C. STEJARUL COCORASTII MISLII , CALINESTI - ARGES , COBIA , DOVE CAMPINA , FLACARA MORENI , FOND RAZVAD , G.O. OCNITA , GLODENI , HEXAGON MATASARU , LASTUNUL BREAZA , MARATON 2015 PRODULESTI , MESTERUL MANOLE , MUSCELUL CAMPULUNG , NEACSU MARIN SERBOIENI , POIANA LACULUI , SOIMUL ALUNIS , SPERANTA HARSESTI , STANCA NICOLAE PETRESTI , STANUCA VASILE , VALEA DOFTANEI , VALEA LUNGA , VALEA PRAHOVEI , VASILE LUDU COSTESTI , VIITORUL IEDERA , VIITORUL SACUENI , VOIAJORUL PUCIOASA , VULCANA PANDELE , VULTURUL BRANCOVENESC ,
Primul porumbel sosit : Serie 956673-13-F
Data si ora sosire :2018-06-02 11:55:39
Columbofil : MARICA CONSTANTIN
Licenta 123223 , LUNCA MARE
Ultimul porumbel sosit : Serie 83609-17-F
Data si ora sosire :2018-06-02 14:10:33
Columbofil : CIOBANU IONEL
Licenta 113629 , LERESTI
Nr.Nume columbofilClubJudetSERIEInelECTZi Ora sosireDistantaViteza Punctaj CLS
1PAUNA MARIAN
[PNR: 05:03:34 PNA:21:27:40 ]
VIITORUL SACUENIDB290017-16-F UCPR -3112:54:01548.5701194.968126.06275
2PAUNA MARIAN
[PNR: 05:03:34 PNA:21:27:40 ]
VIITORUL SACUENIDB1215030-14-F UCPR *-3112:58:39548.5701183.027835.94185
3PAUNA MARIAN
[PNR: 05:03:34 PNA:21:27:40 ]
VIITORUL SACUENIDB60286-17-F UCPR *-3113:03:21548.5701171.157149.26561
4PAUNA MARIAN
[PNR: 05:03:34 PNA:21:27:40 ]
VIITORUL SACUENIDB290003-16-F UCPR -3113:13:19548.5701146.756379.09795
5PAUNA MARIAN
[PNR: 05:03:34 PNA:21:27:40 ]
VIITORUL SACUENIDB1377128-13-M UCPR -3113:30:31548.5701106.9550129.53331
6PAUNA MARIAN
[PNR: 05:03:34 PNA:21:27:40 ]
VIITORUL SACUENIDB290001-16-M UCPR -3113:40:30548.5701085.0954163.26532
7PAUNA MARIAN
[PNR: 05:03:34 PNA:21:27:40 ]
VIITORUL SACUENIDB238887-16-F UCPR -3113:42:54548.5701079.9685170.41475
8PAUNA MARIAN
[PNR: 05:03:34 PNA:21:27:40 ]
VIITORUL SACUENIDB199044-16-M UCPR -3113:45:55548.5701073.5925179.57882