CLASAMENT PORUMBEI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

IANCA

[2018-04-29]

BRAILA

[2018-05-06]

TULCEA 1

[2018-05-13]

TARACLIA 1

[2018-05-21]

TARACLIA 2

[2018-05-27]

NIKOLAEV 1

[2018-06-02]

TULCEA 2

[2018-06-02]

CAPLANI 1

[2018-06-10]

NIKOLAEV 2

[2018-06-16]

TULCEA 3

[2018-06-16]

VILNE 1

[2018-06-16]

CAPLANI 2

[2018-06-24]

KRASNODON

[2018-06-29]

ROZIVKA

[2018-07-02]

ROZIVKA (PROVIZORIU)

[2018-07-02]

NOVA KAHOVKA 1

[2018-07-02]

CAPLANI 3

[2018-07-02]

CAPLANI 4

[2018-07-07]

NOVA KAHOVKA 2

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

CAPLANI 5

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K ZONA 2

[2018-07-15]

CAPLANI 6

[2018-07-22]

TARTU (PROVIZORIU + 1350)

[2018-07-28]

TARTU (PROVIZORIU)

[2018-07-28]

TARTU

[2018-07-28]

TARTU UCP

[2018-07-28]

CAPLANI 7

[2018-07-29]

VILNE 2

[2018-07-29]

SEVERODONETS’K 2

[2018-08-05]

TULCEA 4

[2018-08-05]

NIKOLAEV 3

[2018-08-05]




 

Nume Concurs NIKOLAEV 1
Tip concurs
DEMIFOND
Data lansarii 2018-06-02
Ora de lansare 05:15:00
Ora rasarit 04:59:38
Tara de lansareUKRAINA
Coordonate GPS Lat :47:2:53.32 -- Long :32:1:26.05
Tara de lansareUKRAINA
Tip clasamentlansare
Numar total de porumbei inscrisi 15386
Numar total de porumbei clasificati 3077
Numar columbofili participanti 1090
Numar ceasuri inscrise 1076
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Status validare concurs VALID
Cluburi participante : 3/7 PITESTI , 3/2 C-LUNG BUGHEA DE SUS MUSCEL , 3/2 LERESTI , 3/2 MARATON RUCAR , ANINOASA 2004 , ARIPI VALEA MARE , ATLETIK FIENI , BASARABII BREBU , BASCOV , BRANESTI , C.S.C. BORDENI , C.S.C. STEJARUL COCORASTII MISLII , CALINESTI - ARGES , COBIA , DOVE CAMPINA , FLACARA MORENI , FOND RAZVAD , G.O. OCNITA , GLODENI , HEXAGON MATASARU , LASTUNUL BREAZA , MARATON 2015 PRODULESTI , MESTERUL MANOLE , MUSCELUL CAMPULUNG , NEACSU MARIN SERBOIENI , POIANA LACULUI , SOIMUL ALUNIS , SPERANTA HARSESTI , STANCA NICOLAE PETRESTI , STANUCA VASILE , VALEA DOFTANEI , VALEA LUNGA , VALEA PRAHOVEI , VASILE LUDU COSTESTI , VIITORUL IEDERA , VIITORUL SACUENI , VOIAJORUL PUCIOASA , VULCANA PANDELE , VULTURUL BRANCOVENESC ,
Primul porumbel sosit : Serie 956673-13-F
Data si ora sosire :2018-06-02 11:55:39
Columbofil : MARICA CONSTANTIN
Licenta 123223 , LUNCA MARE
Ultimul porumbel sosit : Serie 83609-17-F
Data si ora sosire :2018-06-02 14:10:33
Columbofil : CIOBANU IONEL
Licenta 113629 , LERESTI
Nr.Nume columbofilClubJudetSERIEInelECTZi Ora sosireDistantaViteza Punctaj CLS
1CARSTEA SORIN
[PNR: 05:03:47 PNA:21:28:33 ]
GLODENIDB834471-15-M FCPR *-1112:26:48553.5541281.91900.19506
2CARSTEA SORIN
[PNR: 05:03:47 PNA:21:28:33 ]
GLODENIDB56944-15-F UCPR -1112:32:49553.5541264.30300.84496
3CARSTEA SORIN
[PNR: 05:03:47 PNA:21:28:33 ]
GLODENIDB56274-15-F FCPR -1112:34:11553.5541260.36891.16995
4CARSTEA SORIN
[PNR: 05:03:47 PNA:21:28:33 ]
GLODENIDB869836-16-F FCPR *-1112:39:37553.5541244.96743.76975
5CARSTEA SORIN
[PNR: 05:03:47 PNA:21:28:33 ]
GLODENIDB869860-16-F FCPR -1112:48:04553.5541221.748810.20415
6CARSTEA SORIN
[PNR: 05:03:47 PNA:21:28:33 ]
GLODENIDB871119-13-F FCPR -1113:09:47553.5541165.867755.76505
7CARSTEA SORIN
[PNR: 05:03:47 PNA:21:28:33 ]
GLODENIDB1231114-14-F UCPR -1113:10:43553.5541163.580459.01476
8CARSTEA SORIN
[PNR: 05:03:47 PNA:21:28:33 ]
GLODENIDB2240736-11-F UCPR -1113:30:12553.5541117.8016114.77975