CLASAMENT PORUMBEI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

IANCA

[2018-04-29]

BRAILA

[2018-05-06]

TULCEA 1

[2018-05-13]

TARACLIA 1

[2018-05-21]

TARACLIA 2

[2018-05-27]

NIKOLAEV 1

[2018-06-02]

TULCEA 2

[2018-06-02]

CAPLANI 1

[2018-06-10]

VILNE 1

[2018-06-16]

NIKOLAEV 2

[2018-06-16]

TULCEA 3

[2018-06-16]

CAPLANI 2

[2018-06-24]

KRASNODON

[2018-06-29]

CAPLANI 3

[2018-07-02]

ROZIVKA

[2018-07-02]

ROZIVKA (PROVIZORIU)

[2018-07-02]

NOVA KAHOVKA 1

[2018-07-02]

CAPLANI 4

[2018-07-07]

DERBY SEVERODONETS’K

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K ZONA 2

[2018-07-15]

NOVA KAHOVKA 2

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

CAPLANI 5

[2018-07-15]

CAPLANI 6

[2018-07-22]

TARTU (PROVIZORIU + 1350)

[2018-07-28]

TARTU (PROVIZORIU)

[2018-07-28]

TARTU

[2018-07-28]

TARTU UCP

[2018-07-28]

CAPLANI 7

[2018-07-29]

VILNE 2

[2018-07-29]

SEVERODONETS’K 2

[2018-08-05]

TULCEA 4

[2018-08-05]

NIKOLAEV 3

[2018-08-05]




 

Nume Concurs NIKOLAEV 1
Tip concurs
FOND
Data lansarii 2018-06-02
Ora de lansare 05:15:00
Ora rasarit 04:59:38
Tara de lansareUKRAINA
Coordonate GPS Lat :47:2:53.32 -- Long :32:1:26.05
Tara de lansareUKRAINA
Tip clasamentlansare
Numar total de porumbei inscrisi 19739
Numar total de porumbei clasificati 3948
Numar columbofili participanti 1326
Numar ceasuri inscrise 1312
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Status validare concurs VALID
Cluburi participante : 3/7 PITESTI , 3/2 C-LUNG BUGHEA DE SUS MUSCEL , 3/2 LERESTI , 3/2 MARATON RUCAR , ANINOASA 2004 , ARIPI VALEA MARE , ATLETIK FIENI , BASARABII BREBU , BASCOV , BRANESTI , C.S.C. BORDENI , C.S.C. STEJARUL COCORASTII MISLII , CALINESTI - ARGES , COBIA , DOVE CAMPINA , FLACARA MORENI , FOND RAZVAD , G.O. OCNITA , GLODENI , HEXAGON MATASARU , LASTUNUL BREAZA , MARATON 2015 PRODULESTI , MESTERUL MANOLE , MUSCELUL CAMPULUNG , NEACSU MARIN SERBOIENI , POIANA LACULUI , SOIMUL ALUNIS , SPERANTA HARSESTI , STANCA NICOLAE PETRESTI , STANUCA VASILE , VALEA DOFTANEI , VALEA LUNGA , VALEA PRAHOVEI , VASILE LUDU COSTESTI , VIITORUL IEDERA , VIITORUL SACUENI , VOIAJORUL PUCIOASA , VULCANA PANDELE , VULTURUL BRANCOVENESC ,
Primul porumbel sosit : Serie 956673-13-F
Data si ora sosire :2018-06-02 11:55:39
Columbofil : MARICA CONSTANTIN
Licenta 123223 , LUNCA MARE
Ultimul porumbel sosit : Serie 724266-15-M
Data si ora sosire :2018-06-02 13:30:52
Columbofil : GHEORGHE ADRIAN
Licenta 123485 , COCORASTII MISLII
Nr.Nume columbofilClubJudetSERIEInelECTZi Ora sosireDistantaViteza Punctaj CLS
1VASILE IULIAN
[PNR: 05:03:46 PNA:21:28:34 ]
GLODENIDB44249-16-F UCPR *1112:40:33553.5311242.40093.39435
2VASILE IULIAN
[PNR: 05:03:46 PNA:21:28:34 ]
GLODENIDB1231233-14-M UCPR *1112:46:17553.5311226.61625.97803
3VASILE IULIAN
[PNR: 05:03:46 PNA:21:28:34 ]
GLODENIDB1087767-13-M UCPR 1113:13:28553.5311156.925555.17005
4VASILE IULIAN
[PNR: 05:03:46 PNA:21:28:34 ]
GLODENIDB834484-15-M FCPR 1113:15:09553.5311152.869360.33744
5VASILE IULIAN
[PNR: 05:03:46 PNA:21:28:34 ]
GLODENIDB1231222-14-F UCPR 1113:15:09553.5311152.869360.38812
6VASILE IULIAN
[PNR: 05:03:46 PNA:21:28:34 ]
GLODENIDB384691-16-F FCPR 1113:29:31553.5311119.375199.24511
7VASILE IULIAN
[PNR: 05:03:46 PNA:21:28:34 ]
GLODENIDB44211-16-F UCPR 1113:46:52553.5311081.4321151.52745