CLASAMENT PORUMBEI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

IANCA

[2018-04-29]

BRAILA

[2018-05-06]

TULCEA 1

[2018-05-13]

TARACLIA 1

[2018-05-21]

TARACLIA 2

[2018-05-27]

NIKOLAEV 1

[2018-06-02]

TULCEA 2

[2018-06-02]

CAPLANI 1

[2018-06-10]

VILNE 1

[2018-06-16]

NIKOLAEV 2

[2018-06-16]

TULCEA 3

[2018-06-16]

CAPLANI 2

[2018-06-24]

KRASNODON

[2018-06-29]

ROZIVKA

[2018-07-02]

ROZIVKA (PROVIZORIU)

[2018-07-02]

NOVA KAHOVKA 1

[2018-07-02]

CAPLANI 3

[2018-07-02]

CAPLANI 4

[2018-07-07]

DERBY SEVERODONETS’K ZONA 2

[2018-07-15]

NOVA KAHOVKA 2

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

CAPLANI 5

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K

[2018-07-15]

CAPLANI 6

[2018-07-22]

TARTU (PROVIZORIU + 1350)

[2018-07-28]

TARTU (PROVIZORIU)

[2018-07-28]

TARTU

[2018-07-28]

TARTU UCP

[2018-07-28]

CAPLANI 7

[2018-07-29]

VILNE 2

[2018-07-29]

TULCEA 4

[2018-08-05]

NIKOLAEV 3

[2018-08-05]

SEVERODONETS’K 2

[2018-08-05]




 

Nume Concurs NIKOLAEV 1
Tip concurs
FOND
Data lansarii 2018-06-02
Ora de lansare 05:15:00
Ora rasarit 04:59:38
Tara de lansareUKRAINA
Coordonate GPS Lat :47:2:53.32 -- Long :32:1:26.05
Tara de lansareUKRAINA
Tip clasamentlansare
Numar total de porumbei inscrisi 19739
Numar total de porumbei clasificati 3948
Numar columbofili participanti 1326
Numar ceasuri inscrise 1312
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Status validare concurs VALID
Cluburi participante : 3/7 PITESTI , 3/2 C-LUNG BUGHEA DE SUS MUSCEL , 3/2 LERESTI , 3/2 MARATON RUCAR , ANINOASA 2004 , ARIPI VALEA MARE , ATLETIK FIENI , BASARABII BREBU , BASCOV , BRANESTI , C.S.C. BORDENI , C.S.C. STEJARUL COCORASTII MISLII , CALINESTI - ARGES , COBIA , DOVE CAMPINA , FLACARA MORENI , FOND RAZVAD , G.O. OCNITA , GLODENI , HEXAGON MATASARU , LASTUNUL BREAZA , MARATON 2015 PRODULESTI , MESTERUL MANOLE , MUSCELUL CAMPULUNG , NEACSU MARIN SERBOIENI , POIANA LACULUI , SOIMUL ALUNIS , SPERANTA HARSESTI , STANCA NICOLAE PETRESTI , STANUCA VASILE , VALEA DOFTANEI , VALEA LUNGA , VALEA PRAHOVEI , VASILE LUDU COSTESTI , VIITORUL IEDERA , VIITORUL SACUENI , VOIAJORUL PUCIOASA , VULCANA PANDELE , VULTURUL BRANCOVENESC ,
Primul porumbel sosit : Serie 956673-13-F
Data si ora sosire :2018-06-02 11:55:39
Columbofil : MARICA CONSTANTIN
Licenta 123223 , LUNCA MARE
Ultimul porumbel sosit : Serie 724266-15-M
Data si ora sosire :2018-06-02 13:30:52
Columbofil : GHEORGHE ADRIAN
Licenta 123485 , COCORASTII MISLII
Nr.Nume columbofilClubJudetSERIEInelECTZi Ora sosireDistantaViteza Punctaj CLS
1BRATU ION
[PNR: 05:03:12 PNA:21:29:20 ]
ATLETIK FIENIDB353103-15-M UCPR *0112:32:06546.7071250.75962.12783
2BRATU ION
[PNR: 05:03:12 PNA:21:29:20 ]
ATLETIK FIENIDB198508-16-F UCPR 0113:00:20546.7071174.871837.08391
3BRATU ION
[PNR: 05:03:12 PNA:21:29:20 ]
ATLETIK FIENIDB98564-16-F UCPR 0113:03:55546.7071165.893746.20293
4BRATU ION
[PNR: 05:03:12 PNA:21:29:20 ]
ATLETIK FIENIDB375117-17-F UCPR 0113:19:23546.7071128.666089.06231
5BRATU ION
[PNR: 05:03:12 PNA:21:29:20 ]
ATLETIK FIENIDB1125100-14-F UCPR 0113:20:52546.7071125.220292.45663
6BRATU ION
[PNR: 05:03:12 PNA:21:29:20 ]
ATLETIK FIENIDB353008-15-F UCPR 0113:32:59546.7071097.8420128.12202
7BRATU ION
[PNR: 05:03:12 PNA:21:29:20 ]
ATLETIK FIENIDB1125159-14-M UCPR 0113:34:52546.7071093.7057134.20133
8BRATU ION
[PNR: 05:03:12 PNA:21:29:20 ]
ATLETIK FIENIDB1125041-14-M UCPR *0113:50:42546.7071060.1260181.67082