CLASAMENT PORUMBEI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

IANCA

[2018-04-29]

BRAILA

[2018-05-06]

TULCEA 1

[2018-05-13]

TARACLIA 1

[2018-05-21]

TARACLIA 2

[2018-05-27]

NIKOLAEV 1

[2018-06-02]

TULCEA 2

[2018-06-02]

CAPLANI 1

[2018-06-10]

VILNE 1

[2018-06-16]

NIKOLAEV 2

[2018-06-16]

TULCEA 3

[2018-06-16]

CAPLANI 2

[2018-06-24]

KRASNODON

[2018-06-29]

ROZIVKA

[2018-07-02]

ROZIVKA (PROVIZORIU)

[2018-07-02]

NOVA KAHOVKA 1

[2018-07-02]

CAPLANI 3

[2018-07-02]

CAPLANI 4

[2018-07-07]

NOVA KAHOVKA 2

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

CAPLANI 5

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K ZONA 2

[2018-07-15]

CAPLANI 6

[2018-07-22]

TARTU (PROVIZORIU)

[2018-07-28]

TARTU

[2018-07-28]

TARTU UCP

[2018-07-28]

DERBY TARTU (+ 1350)

[2018-07-28]

VILNE 2

[2018-07-29]

CAPLANI 7

[2018-07-29]

SEVERODONETS’K 2

[2018-08-05]

TULCEA 4

[2018-08-05]

NIKOLAEV 3

[2018-08-05]




 

Nume Concurs ROZIVKA
Tip concurs
MARATON
Data lansarii 2018-07-02
Ora de lansare 05:00:00
Ora rasarit 04:44:09
Tara de lansareUKRAINA
Coordonate GPS Lat :47:21:17.24 -- Long :36:0:50.75
Tara de lansareUKRAINA
Tip clasamentlansare
Numar total de porumbei inscrisi 10276
Numar total de porumbei clasificati 2055
Numar columbofili participanti 1379
Numar ceasuri inscrise 1374
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Status validare concurs VALID
Cluburi participante : 3/7 PITESTI , 3/2 C-LUNG BUGHEA DE SUS MUSCEL , 3/2 LERESTI , 3/2 MARATON RUCAR , A.C. BUFTEA , A.C.S.C. VOIAJORUL SUTA SEACA , A.S. OLIMPICII ULMI , A.S.C. GRIVITA , ANINOASA 2004 , ARIPI VALEA MARE , ATLETIK FIENI , AVANTUL FLORESTI , BASARABII BREBU , BASCOV , BRANESTI , C.S. TITU , C.S.C. BORDENI , C.S.C. GAESTI , C.S.C. SIRNA , C.S.C. STEJARUL COCORASTII MISLII , CALINESTI - ARGES , COBIA , COLUMBOFILUL MALU SPART , DALLES BUCSANI , DOVE CAMPINA , FINTA , FLACARA MORENI , FOND RAZVAD , G.O. OCNITA , GHIRDOVENI , GLODENI , HEXAGON MATASARU , LASTUNUL BREAZA , LIDER TARGOVISTE , MARATON 2015 PRODULESTI , MESTERUL MANOLE , MUSCELUL CAMPULUNG , NAE MIHAILESCU , NEACSU MARIN SERBOIENI , OLIMPIA MARCESTI , POIANA LACULUI , S.C.C.B. POTLOGI , SOIMII FLORESTI , SOIMUL ALUNIS , SPERANTA DRAGOMIRESTI , SPERANTA HARSESTI , STANCA NICOLAE PETRESTI , STANUCA VASILE , VALEA DOFTANEI , VALEA LUNGA , VALEA PRAHOVEI , VASILE LUDU COSTESTI , VICTORIA 2010 COMISANI , VIITORUL DARMANESTI , VIITORUL IEDERA , VIITORUL SACUENI , VOIAJORUL BOLINTIN DEAL , VOIAJORUL GHIMPATI , VOIAJORUL PUCIOASA , VULCANA PANDELE , VULTURUL BRANCOVENESC ,
Primul porumbel sosit : Serie 3067430-17-F
Data si ora sosire :2018-07-02 17:48:05
Columbofil : BARBU FLORIN
Licenta 115844 , FLORESTI
Ultimul porumbel sosit : Serie 6002-16-M
Data si ora sosire :2018-07-03 06:25:34
Columbofil : MILITARU ION
Licenta 102438 , ULMI
Nr.Nume columbofilClubJudetSERIEInelECTZi Ora sosireDistantaViteza Punctaj CLS
1ANDREESCU IULIAN
[PNR: 05:06:19 PNA:21:37:55 ]
A.S. OLIMPICII ULMI DB22612-17-F UCPR 0119:26:12853.775985.655743.98602
2ANDREESCU IULIAN
[PNR: 05:06:19 PNA:21:37:55 ]
A.S. OLIMPICII ULMI DB88117-16-F UCPR 0119:37:24853.775973.073958.97244
3ANDREESCU IULIAN
[PNR: 05:06:19 PNA:21:37:55 ]
A.S. OLIMPICII ULMI DB22632-17-M UCPR *0119:47:19853.775962.198872.20711
4ANDREESCU IULIAN
[PNR: 05:06:19 PNA:21:37:55 ]
A.S. OLIMPICII ULMI DB22640-17-F UCPR *0120:38:27853.775909.7714123.88091
5ANDREESCU IULIAN
[PNR: 05:06:19 PNA:21:37:55 ]
A.S. OLIMPICII ULMI DB22630-17-M UCPR 0206:05:10853.775807.9125181.29621