CLASAMENT PORUMBEI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

IANCA

[2018-04-29]

BRAILA

[2018-05-06]

TULCEA 1

[2018-05-13]

TARACLIA 1

[2018-05-21]

TARACLIA 2

[2018-05-27]

NIKOLAEV 1

[2018-06-02]

TULCEA 2

[2018-06-02]

CAPLANI 1

[2018-06-10]

VILNE 1

[2018-06-16]

NIKOLAEV 2

[2018-06-16]

TULCEA 3

[2018-06-16]

CAPLANI 2

[2018-06-24]

KRASNODON

[2018-06-29]

NOVA KAHOVKA 1

[2018-07-02]

CAPLANI 3

[2018-07-02]

ROZIVKA

[2018-07-02]

ROZIVKA (PROVIZORIU)

[2018-07-02]

CAPLANI 4

[2018-07-07]

DERBY SEVERODONETS’K

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K ZONA 2

[2018-07-15]

NOVA KAHOVKA 2

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

CAPLANI 5

[2018-07-15]

CAPLANI 6

[2018-07-22]

TARTU UCP

[2018-07-28]

TARTU (PROVIZORIU + 1350)

[2018-07-28]

TARTU (PROVIZORIU)

[2018-07-28]

TARTU

[2018-07-28]

CAPLANI 7

[2018-07-29]

VILNE 2

[2018-07-29]

SEVERODONETS’K 2

[2018-08-05]

TULCEA 4

[2018-08-05]

NIKOLAEV 3

[2018-08-05]




 

Nume Concurs NOVA KAHOVKA 2
Tip concurs
FOND
Data lansarii 2018-07-15
Ora de lansare 05:20:00
Ora rasarit 05:07:21
Tara de lansareUKRAINA
Coordonate GPS Lat :46:42:32.30 -- Long :33:34:10.20
Tara de lansareUKRAINA
Tip clasamentlansare
Numar total de porumbei inscrisi 9693
Numar total de porumbei clasificati 1939
Numar columbofili participanti 1086
Numar ceasuri inscrise 1081
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Status validare concurs VALID
Cluburi participante : 3/7 PITESTI , 3/2 C-LUNG BUGHEA DE SUS MUSCEL , 3/2 LERESTI , 3/2 MARATON RUCAR , A.C. BUFTEA , A.C.S.C. VOIAJORUL SUTA SEACA , A.S. OLIMPICII ULMI , A.S.C. GRIVITA , ANINOASA 2004 , ARIPI VALEA MARE , ATLETIK FIENI , AVANTUL FLORESTI , BASARABII BREBU , BASCOV , BRANESTI , C.S. TITU , C.S.C. BORDENI , C.S.C. GAESTI , C.S.C. STEJARUL COCORASTII MISLII , CALINESTI - ARGES , COBIA , COLUMBOFILUL MALU SPART , DALLES BUCSANI , DOVE CAMPINA , FINTA , FLACARA MORENI , FOND RAZVAD , G.O. OCNITA , GHIRDOVENI , GLODENI , HEXAGON MATASARU , LASTUNUL BREAZA , LIDER TARGOVISTE , MARATON 2015 PRODULESTI , MESTERUL MANOLE , MUSCELUL CAMPULUNG , NAE MIHAILESCU , NEACSU MARIN SERBOIENI , OLIMPIA MARCESTI , POIANA LACULUI , S.C.C.B. POTLOGI , SOIMII FLORESTI , SOIMUL ALUNIS , SPERANTA DRAGOMIRESTI , SPERANTA HARSESTI , STANCA NICOLAE PETRESTI , STANUCA VASILE , VALEA DOFTANEI , VALEA LUNGA , VALEA PRAHOVEI , VASILE LUDU COSTESTI , VICTORIA 2010 COMISANI , VIITORUL DARMANESTI , VIITORUL IEDERA , VIITORUL SACUENI , VOIAJORUL BOLINTIN DEAL , VOIAJORUL GHIMPATI , VOIAJORUL PUCIOASA , VULCANA PANDELE , VULTURUL BRANCOVENESC ,
Primul porumbel sosit : Serie 19394-16-M
Data si ora sosire :2018-07-15 16:05:08
Columbofil : MARIUS ANDREI + MITU
Licenta 123620 , VULCANA PANDELE
Ultimul porumbel sosit : Serie 18725-16-F
Data si ora sosire :2018-07-15 21:22:16
Columbofil : VOICU GHEORGHE
Licenta 109348 , BUDEASA
Nr.Nume columbofilClubJudetSERIEInelECTZi Ora sosireDistantaViteza Punctaj CLS
1RADU MARIUS
[PNR: 05:16:02 PNA:21:31:45 ]
FOND RAZVADDB13673-17-M UCPR -1117:21:08652.404904.671735.79904
2RADU MARIUS
[PNR: 05:16:02 PNA:21:31:45 ]
FOND RAZVADDB13661-17-F UCPR *-1117:59:33652.404858.916082.53382
3RADU MARIUS
[PNR: 05:16:02 PNA:21:31:45 ]
FOND RAZVADDB13685-17-F UCPR *-1118:38:37652.404816.9005122.56271
4RADU MARIUS
[PNR: 05:16:02 PNA:21:31:45 ]
FOND RAZVADDB13678-17-M UCPR -1119:43:23652.404755.6220175.17804