CLASAMENT PORUMBEI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

IANCA

[2018-04-29]

BRAILA

[2018-05-06]

TULCEA 1

[2018-05-13]

TARACLIA 1

[2018-05-21]

TARACLIA 2

[2018-05-27]

NIKOLAEV 1

[2018-06-02]

TULCEA 2

[2018-06-02]

CAPLANI 1

[2018-06-10]

VILNE 1

[2018-06-16]

NIKOLAEV 2

[2018-06-16]

TULCEA 3

[2018-06-16]

CAPLANI 2

[2018-06-24]

KRASNODON

[2018-06-29]

CAPLANI 3

[2018-07-02]

ROZIVKA

[2018-07-02]

ROZIVKA (PROVIZORIU)

[2018-07-02]

NOVA KAHOVKA 1

[2018-07-02]

CAPLANI 4

[2018-07-07]

DERBY SEVERODONETS’K ZONA 2

[2018-07-15]

NOVA KAHOVKA 2

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

CAPLANI 5

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K

[2018-07-15]

CAPLANI 6

[2018-07-22]

DERBY TARTU (+ 1350)

[2018-07-28]

TARTU (PROVIZORIU)

[2018-07-28]

TARTU

[2018-07-28]

TARTU UCP

[2018-07-28]

CAPLANI 7

[2018-07-29]

VILNE 2

[2018-07-29]

SEVERODONETS’K 2

[2018-08-05]

TULCEA 4

[2018-08-05]

NIKOLAEV 3

[2018-08-05]




 

Nume Concurs VILNE 2
Tip concurs
FOND
Data lansarii 2018-07-29
Ora de lansare 05:45:00
Ora rasarit 05:16:53
Tara de lansareUKRAINA
Coordonate GPS Lat :46:46:3.63 -- Long :34:59:34.83
Tara de lansareUKRAINA
Tip clasamentjudet
Numar total de porumbei inscrisi 2618
Numar total de porumbei clasificati 524
Numar columbofili participanti 412
Numar ceasuri inscrise 3129
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Status validare concurs VALID
Cluburi participante : 3/7 PITESTI , 3-2 LERESTI , 3-2 MARATON RUCAR , 3/2 C-LUNG BUGHEA DE SUS MUSCEL , A.C. BUFTEA , A.C.S. GURA-OCNITEI , A.C.S. GURA-OCNITEI-VIITORUL SACUENI , A.C.S.C. VICTORIA FLORESTI , A.C.S.C. VOIAJORUL SUTA SEACA , A.S. OLIMPICII ULMI , A.S.C. FOND RAZVAD , A.S.C. GRIVITA , A.S.C. SOIMII FLORESTI , A.S.C. SPERANTA DRAGOMIRESTI , A.S.C.M.C. NAE MIHAILESCU , ANINOASA 2004 , ARIPI VALEA MARE , ASOCIATIA SPERANTA HARSESTI , ATLETIK FIENI , AVANTUL FLORESTI , BASARABII BREBU , BASCOV , C.S. TITU , C.S.C. BORDENI , C.S.C. BRANESTI , C.S.C. GAESTI , C.S.C. GHIRDOVENI , C.S.C. GLODENI , C.S.C. MARATON PASTARNACU , C.S.C. OLIMPIA MARCESTI , C.S.C. POIANA LACULUI , C.S.C. STANCA NICOLAE-PETRESTI , C.S.C. STEJARUL COCORASTII MISLII , C.S.C. VALEA LUNGA , C.S.C. VULCANA PANDELE , CALINESTI - ARGES , COBIA , COLUMBOFILUL MALU SPART , DALLES BUCSANI , DOVE CAMPINA , FINTA , FLACARA MORENI , HEXAGON MATASARU , LASTUNUL BREAZA , LIDER TARGOVISTE , MARATON 2015 ODAIA TURCULUI , MESTERUL MANOLE , MUSCELUL CAMPULUNG , NEACSU MARIN SERBOIENI , S.C.C.B. POTLOGI , SOIMUL ALUNIS , STANUCA VASILE , VALEA DOFTANEI , VALEA PRAHOVEI , VASILE LUDU COSTESTI , VICTORIA 2010 COMISANI , VIITORUL DARMANESTI , VIITORUL IEDERA , VOIAJORUL BOLINTIN DEAL , VOIAJORUL GHIMPATI , VOIAJORUL PUCIOASA , VULTURUL BRANCOVENESC ,
Primul porumbel sosit : Serie 2491-16-M
Data si ora sosire :2018-07-29 17:28:18
Columbofil : MARIUS ANDREI + MITU
Licenta 123620 , VULCANA PANDELE
Ultimul porumbel sosit : Serie 1269423-14-M
Data si ora sosire :2018-07-30 08:18:36
Columbofil : PERSINARU DOREL
Licenta 108243 , POIANA
Nr.Nume columbofilClubJudetSERIEInelECTZi Ora sosireDistantaViteza Punctaj CLS
1B.V.T. 119846
[PNR: 05:30:59 PNA:21:18:35 ]
LIDER TARGOVISTEDB69951-16-M UCPR *0117:54:55769.0181053.56964.58378
2B.V.T. 119846
[PNR: 05:30:59 PNA:21:18:35 ]
LIDER TARGOVISTEDB69927-16-F UCPR 0118:23:27769.0181013.933718.33465
3B.V.T. 119846
[PNR: 05:30:59 PNA:21:18:35 ]
LIDER TARGOVISTEDB102510-17-M UCPR 0119:30:37769.018931.446866.84497
4B.V.T. 119846
[PNR: 05:30:59 PNA:21:18:35 ]
LIDER TARGOVISTEDB69982-16-F UCPR *0119:46:36769.018913.757176.01227
5B.V.T. 119846
[PNR: 05:30:59 PNA:21:18:35 ]
LIDER TARGOVISTEDB102556-17-F UCPR 0206:54:19769.018756.2252138.27352
6B.V.T. 119846
[PNR: 05:30:59 PNA:21:18:35 ]
LIDER TARGOVISTEDB382448-16-M UCPR 0207:03:37769.018749.3720145.14905
7B.V.T. 119846
[PNR: 05:30:59 PNA:21:18:35 ]
LIDER TARGOVISTEDB69976-16-F UCPR *0207:12:52769.018742.6777155.84425
8B.V.T. 119846
[PNR: 05:30:59 PNA:21:18:35 ]
LIDER TARGOVISTEDB382447-16-F UCPR 0207:39:19769.018724.1792193.27736