CLASAMENT PORUMBEI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

IANCA

[2018-04-29]

BRAILA

[2018-05-06]

TULCEA 1

[2018-05-13]

TARACLIA 1

[2018-05-21]

TARACLIA 2

[2018-05-27]

TULCEA 2

[2018-06-02]

NIKOLAEV 1

[2018-06-02]

CAPLANI 1

[2018-06-10]

VILNE 1

[2018-06-16]

NIKOLAEV 2

[2018-06-16]

TULCEA 3

[2018-06-16]

CAPLANI 2

[2018-06-24]

KRASNODON

[2018-06-29]

ROZIVKA (PROVIZORIU)

[2018-07-02]

ROZIVKA

[2018-07-02]

NOVA KAHOVKA 1

[2018-07-02]

CAPLANI 3

[2018-07-02]

CAPLANI 4

[2018-07-07]

CAPLANI 5

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K ZONA 2

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

NOVA KAHOVKA 2

[2018-07-15]

CAPLANI 6

[2018-07-22]

CAPLANI 7

[2018-07-29]

VILNE 2

[2018-07-29]

SEVERODONETS’K 2 (PROVIZORIU)

[2018-08-04]

NIKOLAEV 3

[2018-08-05]

TULCEA 4

[2018-08-05]

SEVERODONETS’K 2

[2018-08-05]




 

Nume Concurs IANCA
Tip concurs
VITEZA
Data lansarii 2018-04-29
Ora de lansare 07:00:00
Ora rasarit 06:01:14
Tara de lansareROMANIA
Coordonate GPS Lat :45:7:44.86 -- Long :27:31:32.41
Tara de lansareROMANIA
Tip clasamentlansare
Numar total de porumbei inscrisi 13967
Numar total de porumbei clasificati 2793
Numar columbofili participanti 415
Numar ceasuri inscrise 414
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Status validare concurs VALID
Cluburi participante : A.C.S.C. VOIAJORUL SUTA SEACA , A.S. OLIMPICII ULMI , C.S. TITU , C.S.C. GAESTI , DALLES BUCSANI , FINTA , GHIRDOVENI , LIDER TARGOVISTE , NAE MIHAILESCU , OLIMPIA MARCESTI , SPERANTA DRAGOMIRESTI , VICTORIA 2010 COMISANI , VIITORUL DARMANESTI ,
Primul porumbel sosit : Serie 63719-16-F
Data si ora sosire :2018-04-29 08:51:29
Columbofil : PISICA CATALIN
Licenta 104872 , DECINDENI
Ultimul porumbel sosit : Serie 337479-15-F
Data si ora sosire :2018-04-29 08:47:59
Columbofil : MAZILU DUMITRU
Licenta 104739 , BUCSANI
Nr.Nume columbofilClubJudetSERIEInelECTZi Ora sosireDistantaViteza Punctaj CLS
1ENACHE IORDAN
[PNR: 05:39:16 PNA:20:49:45 ]
OLIMPIA MARCESTIDB180032-16-F UCPR *-1108:40:00147.9641479.393422.69641
2ENACHE IORDAN
[PNR: 05:39:16 PNA:20:49:45 ]
OLIMPIA MARCESTIDB140130-17-F UCPR -1108:40:03147.9641478.654223.34071
3ENACHE IORDAN
[PNR: 05:39:16 PNA:20:49:45 ]
OLIMPIA MARCESTIDB160211-15-F UCPR *-1108:40:22147.9641473.989727.35021
4ENACHE IORDAN
[PNR: 05:39:16 PNA:20:49:45 ]
OLIMPIA MARCESTIDB160210-15-M UCPR -1108:41:29147.9641457.773450.18971
5ENACHE IORDAN
[PNR: 05:39:16 PNA:20:49:45 ]
OLIMPIA MARCESTIDB140102-17-M UCPR -1108:45:08147.9641407.1707157.51411
6ENACHE IORDAN
[PNR: 05:39:16 PNA:20:49:45 ]
OLIMPIA MARCESTIDB140106-17-M UCPR -1108:45:14147.9641405.8337161.30881
7ENACHE IORDAN
[PNR: 05:39:16 PNA:20:49:45 ]
OLIMPIA MARCESTIDB71026-16-M UCPR -1108:45:25147.9641403.3892169.25611
8ENACHE IORDAN
[PNR: 05:39:16 PNA:20:49:45 ]
OLIMPIA MARCESTIDB140111-17-M UCPR -1108:45:38147.9641400.5111178.77851
9ENACHE IORDAN
[PNR: 05:39:16 PNA:20:49:45 ]
OLIMPIA MARCESTIDB140108-17-M UCPR -1108:46:09147.9641393.6954198.75421