CLASAMENT PORUMBEI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

IANCA

[2018-04-29]

BRAILA

[2018-05-06]

TULCEA 1

[2018-05-13]

TARACLIA 1

[2018-05-21]

TARACLIA 2

[2018-05-27]

TULCEA 2

[2018-06-02]

NIKOLAEV 1

[2018-06-02]

CAPLANI 1

[2018-06-10]

VILNE 1

[2018-06-16]

NIKOLAEV 2

[2018-06-16]

TULCEA 3

[2018-06-16]

CAPLANI 2

[2018-06-24]

KRASNODON

[2018-06-29]

CAPLANI 3

[2018-07-02]

ROZIVKA (PROVIZORIU)

[2018-07-02]

ROZIVKA

[2018-07-02]

NOVA KAHOVKA 1

[2018-07-02]

CAPLANI 4

[2018-07-07]

DERBY SEVERODONETS’K ZONA 2

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

NOVA KAHOVKA 2

[2018-07-15]

CAPLANI 5

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K

[2018-07-15]

CAPLANI 6

[2018-07-22]

VILNE 2

[2018-07-29]

CAPLANI 7

[2018-07-29]

SEVERODONETS’K 2 (PROVIZORIU)

[2018-08-04]

SEVERODONETS’K 2

[2018-08-05]

NIKOLAEV 3

[2018-08-05]

TULCEA 4

[2018-08-05]




 

Nume Concurs TULCEA 1
Tip concurs
VITEZA
Data lansarii 2018-05-13
Ora de lansare 06:30:00
Ora rasarit 05:37:12
Tara de lansareROMANIA
Coordonate GPS Lat :45:9:42.37 -- Long :28:45:2.99
Tara de lansareROMANIA
Tip clasamentprotocol_1
Numar total de porumbei inscrisi 3105
Numar total de porumbei clasificati 621
Numar columbofili participanti 82
Numar ceasuri inscrise 82
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Status validare concurs VALID
Cluburi participante : A.C.S.C. VOIAJORUL SUTA SEACA , A.S. OLIMPICII ULMI , A.S.C. SPERANTA DRAGOMIRESTI , A.S.C.M.C. NAE MIHAILESCU , C.S. TITU , C.S.C. GAESTI , C.S.C. GHIRDOVENI , C.S.C. OLIMPIA MARCESTI , DALLES BUCSANI , FINTA , LIDER TARGOVISTE , VICTORIA 2010 COMISANI , VIITORUL DARMANESTI ,
Primul porumbel sosit : Serie 416835-17-M
Data si ora sosire :2018-05-13 10:13:22
Columbofil : TEAM MARIUS CONSTANTIN
Licenta 121928 , COSTESTI-PRODULESTI
Ultimul porumbel sosit : Serie 737638-16-F
Data si ora sosire :2018-05-13 10:16:56
Columbofil : CIUCUR ION
Licenta 104985 , BUJOREANCA
Nr.Nume columbofilClubJudetSERIEInelECTZi Ora sosireDistantaViteza Punctaj CLS
1ION MIHAI GEMIL 114151
[PNR: 05:21:23 PNA:21:06:40 ]
C.S.C. GAESTIDB151359-17-M UCPR 0110:30:50255.9291062.681066.34462
2ION MIHAI GEMIL 114151
[PNR: 05:21:23 PNA:21:06:40 ]
C.S.C. GAESTIDB149724-16-M UCPR 0110:33:49255.9291049.678091.46541