CLASAMENT PORUMBEI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

IANCA

[2018-04-29]

BRAILA

[2018-05-06]

TULCEA 1

[2018-05-13]

TARACLIA 1

[2018-05-21]

TARACLIA 2

[2018-05-27]

TULCEA 2

[2018-06-02]

NIKOLAEV 1

[2018-06-02]

CAPLANI 1

[2018-06-10]

VILNE 1

[2018-06-16]

NIKOLAEV 2

[2018-06-16]

TULCEA 3

[2018-06-16]

CAPLANI 2

[2018-06-24]

KRASNODON

[2018-06-29]

ROZIVKA (PROVIZORIU)

[2018-07-02]

ROZIVKA

[2018-07-02]

NOVA KAHOVKA 1

[2018-07-02]

CAPLANI 3

[2018-07-02]

CAPLANI 4

[2018-07-07]

CAPLANI 5

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K ZONA 2

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

NOVA KAHOVKA 2

[2018-07-15]

CAPLANI 6

[2018-07-22]

CAPLANI 7

[2018-07-29]

VILNE 2

[2018-07-29]

SEVERODONETS’K 2 (PROVIZORIU)

[2018-08-04]

NIKOLAEV 3

[2018-08-05]

TULCEA 4

[2018-08-05]

SEVERODONETS’K 2

[2018-08-05]




 

Nume Concurs NIKOLAEV 1
Tip concurs
FOND
Data lansarii 2018-06-02
Ora de lansare 05:30:00
Ora rasarit 05:00:29
Tara de lansareUKRAINA
Coordonate GPS Lat :46:58:36.90 -- Long :31:53:2.70
Tara de lansareUKRAINA
Tip clasamentlansare
Numar total de porumbei inscrisi 10395
Numar total de porumbei clasificati 2079
Numar columbofili participanti 630
Numar ceasuri inscrise 630
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Status validare concurs VALID
Cluburi participante : A.C. BUFTEA , A.C.S.C. VOIAJORUL SUTA SEACA , A.S. OLIMPICII ULMI , A.S.C. GRIVITA , AVANTUL FLORESTI , C.S. TITU , C.S.C. GAESTI , COLUMBOFILUL MALU SPART , DALLES BUCSANI , FINTA , GHIRDOVENI , LIDER TARGOVISTE , MARATON PASTARNACU , NAE MIHAILESCU , OLIMPIA MARCESTI , S.C.C.B. POTLOGI , SOIMII FLORESTI , SPERANTA DRAGOMIRESTI , VICTORIA 2010 COMISANI , VIITORUL DARMANESTI , VOIAJORUL BOLINTIN DEAL , VOIAJORUL GHIMPATI ,
Primul porumbel sosit : Serie 1020948-14-F
Data si ora sosire :2018-06-02 12:27:18
Columbofil : BRICEAG + BOCIOACA
Licenta 117288 , RAZVAD
Ultimul porumbel sosit : Serie 114048-15-F
Data si ora sosire :2018-06-02 13:39:27
Columbofil : TRICA TEAM
Licenta 119392 , BRANISTE
Nr.Nume columbofilClubJudetSERIEInelECTZi Ora sosireDistantaViteza Punctaj CLS
1MIHAI TEAM A
[PNR: 05:04:51 PNA:21:26:57 ]
C.S.C. GAESTIDB43217-16-M UCPR *2113:05:13554.8721218.895120.20201
2MIHAI TEAM A
[PNR: 05:04:51 PNA:21:26:57 ]
C.S.C. GAESTIDB1216978-14-M UCPR 2113:06:56554.8721214.315825.01201
3MIHAI TEAM A
[PNR: 05:04:51 PNA:21:26:57 ]
C.S.C. GAESTIDB240404-15-F UCPR *2113:25:35554.8721166.696896.96971
4MIHAI TEAM A
[PNR: 05:04:51 PNA:21:26:57 ]
C.S.C. GAESTIDB43226-16-M UCPR 2113:32:42554.8721149.4958140.16351
5MIHAI TEAM A
[PNR: 05:04:51 PNA:21:26:57 ]
C.S.C. GAESTIDB112027-15-F UCPR *2113:39:28554.8721133.6046176.91201
6MIHAI TEAM A
[PNR: 05:04:51 PNA:21:26:57 ]
C.S.C. GAESTIDB43235-16-F UCPR 2113:42:16554.8721127.1568191.63061