CLASAMENT PORUMBEI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

IANCA

[2018-04-29]

BRAILA

[2018-05-06]

TULCEA 1

[2018-05-13]

TARACLIA 1

[2018-05-21]

TARACLIA 2

[2018-05-27]

TULCEA 2

[2018-06-02]

NIKOLAEV 1

[2018-06-02]

CAPLANI 1

[2018-06-10]

VILNE 1

[2018-06-16]

NIKOLAEV 2

[2018-06-16]

TULCEA 3

[2018-06-16]

CAPLANI 2

[2018-06-24]

KRASNODON

[2018-06-29]

ROZIVKA

[2018-07-02]

NOVA KAHOVKA 1

[2018-07-02]

CAPLANI 3

[2018-07-02]

ROZIVKA (PROVIZORIU)

[2018-07-02]

CAPLANI 4

[2018-07-07]

CAPLANI 5

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K ZONA 2

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

NOVA KAHOVKA 2

[2018-07-15]

CAPLANI 6

[2018-07-22]

CAPLANI 7

[2018-07-29]

VILNE 2

[2018-07-29]

SEVERODONETS’K 2 (PROVIZORIU)

[2018-08-04]

NIKOLAEV 3

[2018-08-05]

TULCEA 4

[2018-08-05]

SEVERODONETS’K 2

[2018-08-05]




 

Nume Concurs CAPLANI 7
Tip concurs
VITEZA
Data lansarii 2018-07-29
Ora de lansare 09:10:00
Ora rasarit 05:38:11
Tara de lansareMOLDOVA
Coordonate GPS Lat :46:29:29.70 -- Long :29:53:38.10
Tara de lansareMOLDOVA
Tip clasamentlansare
Numar total de porumbei inscrisi 1910
Numar total de porumbei clasificati 382
Numar columbofili participanti 153
Numar ceasuri inscrise 153
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Status validare concurs VALID
Cluburi participante : A.C.S.C. VOIAJORUL SUTA SEACA , A.S. OLIMPICII ULMI , A.S.C. SPERANTA DRAGOMIRESTI , A.S.C.M.C. NAE MIHAILESCU , C.S. TITU , C.S.C. GAESTI , C.S.C. GHIRDOVENI , C.S.C. OLIMPIA MARCESTI , DALLES BUCSANI , FINTA , LIDER TARGOVISTE , VICTORIA 2010 COMISANI , VIITORUL DARMANESTI ,
Primul porumbel sosit : Serie 736690-16-F
Data si ora sosire :2018-07-29 14:47:03
Columbofil : TEAM MARIUS CONSTANTIN
Licenta 121928 , COSTESTI-PRODULESTI
Ultimul porumbel sosit : Serie 6010137-17-F
Data si ora sosire :2018-07-29 15:24:18
Columbofil : ILIE VICTOR
Licenta 116029 , DRAGOMIRESTI
Nr.Nume columbofilClubJudetSERIEInelECTZi Ora sosireDistantaViteza Punctaj CLS
1ANDRONACHE I+MIHAI 103243
[PNR: 05:30:05 PNA:21:17:12 ]
C.S.C. OLIMPIA MARCESTIDB180018-16-F UCPR *-7114:42:28374.9301127.326521.46608
2ANDRONACHE I+MIHAI 103243
[PNR: 05:30:05 PNA:21:17:12 ]
C.S.C. OLIMPIA MARCESTIDB160005-15-M UCPR *-7114:48:51374.9301106.097058.63879