CLASAMENT PORUMBEI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

IANCA

[2018-04-29]

BRAILA

[2018-05-06]

TULCEA 1

[2018-05-13]

TARACLIA 1

[2018-05-21]

TARACLIA 2

[2018-05-27]

TULCEA 2

[2018-06-02]

NIKOLAEV 1

[2018-06-02]

CAPLANI 1

[2018-06-10]

VILNE 1

[2018-06-16]

NIKOLAEV 2

[2018-06-16]

TULCEA 3

[2018-06-16]

CAPLANI 2

[2018-06-24]

KRASNODON

[2018-06-29]

ROZIVKA (PROVIZORIU)

[2018-07-02]

ROZIVKA

[2018-07-02]

NOVA KAHOVKA 1

[2018-07-02]

CAPLANI 3

[2018-07-02]

CAPLANI 4

[2018-07-07]

CAPLANI 5

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K ZONA 2

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

NOVA KAHOVKA 2

[2018-07-15]

CAPLANI 6

[2018-07-22]

CAPLANI 7

[2018-07-29]

VILNE 2

[2018-07-29]

SEVERODONETS’K 2 (PROVIZORIU)

[2018-08-04]

NIKOLAEV 3

[2018-08-05]

TULCEA 4

[2018-08-05]

SEVERODONETS’K 2

[2018-08-05]




 

Nume Concurs CAPLANI 4
Tip concurs
VITEZA
Data lansarii 2018-07-07
Ora de lansare 05:35:00
Ora rasarit 05:15:51
Tara de lansareMOLDOVA
Coordonate GPS Lat :46:29:29.17 -- Long :29:53:34.39
Tara de lansareMOLDOVA
Tip clasamentlansare
Numar total de porumbei inscrisi 412
Numar total de porumbei clasificati 82
Numar columbofili participanti 39
Numar ceasuri inscrise 39
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Status validare concurs VALID
Cluburi participante : C.S. TITU , C.S.C. GAESTI , FINTA ,
Primul porumbel sosit : Serie 15341-17-M
Data si ora sosire :2018-07-07 09:48:55
Columbofil : TOADER CRISTIAN
Licenta 106806 , BUJOREANCA
Ultimul porumbel sosit : Serie 6125009-17-F
Data si ora sosire :2018-07-07 10:30:31
Columbofil : NINI SANDU & CORNELIA
Licenta 121884 , BRANISTEA
Nr.Nume columbofilClubJudetSERIEInelECTZi Ora sosireDistantaViteza Punctaj CLS
1GHEORGHE IULIAN
[PNR: 05:08:38 PNA:21:34:11 ]
FINTADB383366-17-F FRSC 0110:06:55365.8951345.6145128.64083
2GHEORGHE IULIAN
[PNR: 05:08:38 PNA:21:34:11 ]
FINTADB195707-17-F FRSC 0110:09:01365.8951335.3020152.91262