CLASAMENT PORUMBEI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

IANCA

[2018-04-29]

BRAILA

[2018-05-06]

TULCEA 1

[2018-05-13]

TARACLIA 1

[2018-05-21]

TARACLIA 2

[2018-05-27]

NIKOLAEV 1

[2018-06-02]

TULCEA 2

[2018-06-02]

CAPLANI 1

[2018-06-10]

VILNE 1

[2018-06-16]

NIKOLAEV 2

[2018-06-16]

TULCEA 3

[2018-06-16]

CAPLANI 2

[2018-06-24]

KRASNODON

[2018-06-29]

NOVA KAHOVKA 1

[2018-07-02]

CAPLANI 3

[2018-07-02]

ROZIVKA (PROVIZORIU)

[2018-07-02]

ROZIVKA

[2018-07-02]

CAPLANI 4

[2018-07-07]

DERBY SEVERODONETS’K

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K ZONA 2

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

NOVA KAHOVKA 2

[2018-07-15]

CAPLANI 5

[2018-07-15]

CAPLANI 6

[2018-07-22]

CAPLANI 7

[2018-07-29]

VILNE 2

[2018-07-29]

SEVERODONETS’K 2 (PROVIZORIU)

[2018-08-04]

SEVERODONETS’K 2

[2018-08-05]

NIKOLAEV 3

[2018-08-05]

TULCEA 4

[2018-08-05]




 

Nume Concurs DERBY SEVERODONETS’K ZONA 2
Tip concurs
FOND
Data lansarii 2018-07-15
Ora de lansare 11:10:00
Ora rasarit 04:38:34
Tara de lansareUKRAINA
Coordonate GPS Lat :48:56:12.10 -- Long :38:30:43.60
Tara de lansareUKRAINA
Tip clasamentjudet
Numar total de porumbei inscrisi 3205
Numar total de porumbei clasificati 641
Numar columbofili participanti 537
Numar ceasuri inscrise 3236
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Status validare concurs VALID
Cluburi participante : A.C. BUFTEA , A.C.S.C. VOIAJORUL SUTA SEACA , A.S. OLIMPICII ULMI , ANINOASA 2004 , ARIPI VALEA MARE , ATLETIK FIENI , AVANTUL FLORESTI , BRANESTI , C.S. TITU , C.S.C. CANDESTI , C.S.C. GAESTI , COBIA , COLUMBOFILUL MALU SPART , DALLES BUCSANI , FINTA , FLACARA MORENI , FOND RAZVAD , G.O. OCNITA , GHIRDOVENI , GLODENI , HEXAGON MATASARU , LIDER TARGOVISTE , MARATON 2015 PRODULESTI , MARATON PASTARNACU , NAE MIHAILESCU , OLIMPIA MARCESTI , S.C.C.B. POTLOGI , SOIMII FLORESTI , SPERANTA DRAGOMIRESTI , STANCA NICOLAE PETRESTI , STANUCA VASILE , VALEA DAMBOVITEI , VALEA LUNGA , VICTORIA 2010 COMISANI , VIITORUL DARMANESTI , VIITORUL IEDERA , VIITORUL SACUENI , VOIAJORUL BOLINTIN DEAL , VOIAJORUL GHIMPATI , VOIAJORUL PUCIOASA , VULCANA PANDELE , VULTURUL BRANCOVENESC ,
Primul porumbel sosit : Serie 736724-16-M
Data si ora sosire :2018-07-16 13:41:33
Columbofil : GRIGORESCU FLORIN
Licenta 117727 , GHINESTI
Ultimul porumbel sosit : Serie 199116-16-F
Data si ora sosire :2018-07-19 19:35:45
Columbofil : DUMITRESCU ROBERT
Licenta 119564 , SACUIENI
Nr.Nume columbofilClubJudetSERIEInelECTZi Ora sosireDistantaViteza Punctaj CLS
1DURLEA TOMA ADRIAN
[PNR: 05:16:00 PNA:21:31:42 ]
FOND RAZVADDB99397-15-F UCPR *-1219:05:461078.088742.749119.34489
2DURLEA TOMA ADRIAN
[PNR: 05:16:00 PNA:21:31:42 ]
FOND RAZVADDB99358-15-M UCPR *-1409:08:271078.088384.2675111.70059
3DURLEA TOMA ADRIAN
[PNR: 05:16:00 PNA:21:31:42 ]
FOND RAZVADDB80321-15-M UCPR -1508:05:571078.088289.9047158.50234