CLASAMENT PORUMBEI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

IANCA

[2018-04-29]

BRAILA

[2018-05-06]

TULCEA 1

[2018-05-13]

TARACLIA 1

[2018-05-21]

TARACLIA 2

[2018-05-27]

TULCEA 2

[2018-06-02]

NIKOLAEV 1

[2018-06-02]

CAPLANI 1

[2018-06-10]

TULCEA 3

[2018-06-16]

VILNE 1

[2018-06-16]

NIKOLAEV 2

[2018-06-16]

CAPLANI 2

[2018-06-24]

KRASNODON

[2018-06-29]

ROZIVKA (PROVIZORIU)

[2018-07-02]

ROZIVKA

[2018-07-02]

CAPLANI 3

[2018-07-02]

NOVA KAHOVKA 1

[2018-07-02]

CAPLANI 4

[2018-07-07]

DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

CAPLANI 5

[2018-07-15]

NOVA KAHOVKA 2

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K ZONA 2

[2018-07-15]

CAPLANI 6

[2018-07-22]

VILNE 2

[2018-07-29]

CAPLANI 7

[2018-07-29]

SEVERODONETS’K 2 (PROVIZORIU)

[2018-08-04]

NIKOLAEV 3

[2018-08-05]

TULCEA 4

[2018-08-05]

SEVERODONETS’K 2

[2018-08-05]




 

Nume Concurs VILNE 1
Tip concurs
FOND
Data lansarii 2018-06-16
Ora de lansare 05:00:00
Ora rasarit 04:45:17
Tara de lansareUKRAINA
Coordonate GPS Lat :46:46:5.01 -- Long :34:59:30.92
Tara de lansareUKRAINA
Tip clasamentlansare
Numar total de porumbei inscrisi 17268
Numar total de porumbei clasificati 3454
Numar columbofili participanti 1719
Numar ceasuri inscrise 1702
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Status validare concurs VALID
Cluburi participante : 3/7 PITESTI , 3/2 C-LUNG BUGHEA DE SUS MUSCEL , 3/2 LERESTI , 3/2 MARATON RUCAR , A.C. BUFTEA , A.C.S.C. VOIAJORUL SUTA SEACA , A.S. OLIMPICII ULMI , A.S.C. GRIVITA , ANINOASA 2004 , ARIPI VALEA MARE , ATLETIK FIENI , AVANTUL FLORESTI , BASARABII BREBU , BASCOV , BRANESTI , C.S. TITU , C.S.C. BORDENI , C.S.C. GAESTI , C.S.C. STEJARUL COCORASTII MISLII , CALINESTI - ARGES , COBIA , COLUMBOFILUL MALU SPART , DALLES BUCSANI , DOVE CAMPINA , FINTA , FLACARA MORENI , FOND RAZVAD , G.O. OCNITA , GHIRDOVENI , GLODENI , HEXAGON MATASARU , LASTUNUL BREAZA , LIDER TARGOVISTE , MARATON 2015 PRODULESTI , MARATON PASTARNACU , MESTERUL MANOLE , MUSCELUL CAMPULUNG , NAE MIHAILESCU , NEACSU MARIN SERBOIENI , OLIMPIA MARCESTI , POIANA LACULUI , S.C.C.B. POTLOGI , SOIMII FLORESTI , SOIMUL ALUNIS , SPERANTA DRAGOMIRESTI , SPERANTA HARSESTI , STANCA NICOLAE PETRESTI , STANUCA VASILE , VALEA DOFTANEI , VALEA LUNGA , VALEA PRAHOVEI , VASILE LUDU COSTESTI , VICTORIA 2010 COMISANI , VIITORUL DARMANESTI , VIITORUL IEDERA , VIITORUL SACUENI , VOIAJORUL BOLINTIN DEAL , VOIAJORUL GHIMPATI , VOIAJORUL PUCIOASA , VULCANA PANDELE , VULTURUL BRANCOVENESC ,
Primul porumbel sosit : Serie 176751-16-M
Data si ora sosire :2018-06-16 14:37:46
Columbofil : TUDOR NELU
Licenta 115064 , SILISTE
Ultimul porumbel sosit : Serie 105489-16-F
Data si ora sosire :2018-06-16 17:37:45
Columbofil : PREDA RAZVAN
Licenta 116221 , GOLESTI
Nr.Nume columbofilClubJudetSERIEInelECTZi Ora sosireDistantaViteza Punctaj CLS
1TIMOFTE R.D.M.
[PNR: 05:01:17 PNA:21:37:01 ]
LIDER TARGOVISTEDB69750-16-M UCPR 0115:47:17769.5551188.899832.89322
2TIMOFTE R.D.M.
[PNR: 05:01:17 PNA:21:37:01 ]
LIDER TARGOVISTEDB69767-16-M UCPR 0115:58:17769.5551169.033152.46704
3TIMOFTE R.D.M.
[PNR: 05:01:17 PNA:21:37:01 ]
LIDER TARGOVISTEDB69717-16-F UCPR 0116:01:59769.5551162.499160.86402
4TIMOFTE R.D.M.
[PNR: 05:01:17 PNA:21:37:01 ]
LIDER TARGOVISTEDB102647-17-M UCPR 0116:09:24769.5551149.619177.48441
5TIMOFTE R.D.M.
[PNR: 05:01:17 PNA:21:37:01 ]
LIDER TARGOVISTEDB252379-15-F UCPR 0116:10:58769.5551146.934881.01692
6TIMOFTE R.D.M.
[PNR: 05:01:17 PNA:21:37:01 ]
LIDER TARGOVISTEDB280015-15-F UCPR *0116:11:55769.5551145.313283.85453
7TIMOFTE R.D.M.
[PNR: 05:01:17 PNA:21:37:01 ]
LIDER TARGOVISTEDB102628-17-F UCPR 0116:20:05769.5551131.5599104.12321
8TIMOFTE R.D.M.
[PNR: 05:01:17 PNA:21:37:01 ]
LIDER TARGOVISTEDB69798-16-M UCPR 0116:37:30769.5551103.3047143.27082
9TIMOFTE R.D.M.
[PNR: 05:01:17 PNA:21:37:01 ]
LIDER TARGOVISTEDB102659-17-M UCPR 0116:38:25769.5551101.8566145.29772
10TIMOFTE R.D.M.
[PNR: 05:01:17 PNA:21:37:01 ]
LIDER TARGOVISTEDB1095433-14-F UCPR *0117:01:00769.5551067.3440193.13182