CLASAMENT PORUMBEI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

IANCA

[2018-04-29]

BRAILA

[2018-05-06]

TULCEA 1

[2018-05-13]

TARACLIA 1

[2018-05-21]

TARACLIA 2

[2018-05-27]

TULCEA 2

[2018-06-02]

NIKOLAEV 1

[2018-06-02]

CAPLANI 1

[2018-06-10]

VILNE 1

[2018-06-16]

NIKOLAEV 2

[2018-06-16]

TULCEA 3

[2018-06-16]

CAPLANI 2

[2018-06-24]

KRASNODON

[2018-06-29]

ROZIVKA (PROVIZORIU)

[2018-07-02]

ROZIVKA

[2018-07-02]

CAPLANI 3

[2018-07-02]

NOVA KAHOVKA 1

[2018-07-02]

CAPLANI 4

[2018-07-07]

DERBY SEVERODONETS’K ZONA 2

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

CAPLANI 5

[2018-07-15]

NOVA KAHOVKA 2

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K

[2018-07-15]

CAPLANI 6

[2018-07-22]

CAPLANI 7

[2018-07-29]

VILNE 2

[2018-07-29]

SEVERODONETS’K 2 (PROVIZORIU)

[2018-08-04]

TULCEA 4

[2018-08-05]

SEVERODONETS’K 2

[2018-08-05]

NIKOLAEV 3

[2018-08-05]




 

Nume Concurs VILNE 1
Tip concurs
FOND
Data lansarii 2018-06-16
Ora de lansare 05:00:00
Ora rasarit 04:45:17
Tara de lansareUKRAINA
Coordonate GPS Lat :46:46:5.01 -- Long :34:59:30.92
Tara de lansareUKRAINA
Tip clasamentlansare
Numar total de porumbei inscrisi 17268
Numar total de porumbei clasificati 3454
Numar columbofili participanti 1719
Numar ceasuri inscrise 1702
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Status validare concurs VALID
Cluburi participante : 3/7 PITESTI , 3/2 C-LUNG BUGHEA DE SUS MUSCEL , 3/2 LERESTI , 3/2 MARATON RUCAR , A.C. BUFTEA , A.C.S.C. VOIAJORUL SUTA SEACA , A.S. OLIMPICII ULMI , A.S.C. GRIVITA , ANINOASA 2004 , ARIPI VALEA MARE , ATLETIK FIENI , AVANTUL FLORESTI , BASARABII BREBU , BASCOV , BRANESTI , C.S. TITU , C.S.C. BORDENI , C.S.C. GAESTI , C.S.C. STEJARUL COCORASTII MISLII , CALINESTI - ARGES , COBIA , COLUMBOFILUL MALU SPART , DALLES BUCSANI , DOVE CAMPINA , FINTA , FLACARA MORENI , FOND RAZVAD , G.O. OCNITA , GHIRDOVENI , GLODENI , HEXAGON MATASARU , LASTUNUL BREAZA , LIDER TARGOVISTE , MARATON 2015 PRODULESTI , MARATON PASTARNACU , MESTERUL MANOLE , MUSCELUL CAMPULUNG , NAE MIHAILESCU , NEACSU MARIN SERBOIENI , OLIMPIA MARCESTI , POIANA LACULUI , S.C.C.B. POTLOGI , SOIMII FLORESTI , SOIMUL ALUNIS , SPERANTA DRAGOMIRESTI , SPERANTA HARSESTI , STANCA NICOLAE PETRESTI , STANUCA VASILE , VALEA DOFTANEI , VALEA LUNGA , VALEA PRAHOVEI , VASILE LUDU COSTESTI , VICTORIA 2010 COMISANI , VIITORUL DARMANESTI , VIITORUL IEDERA , VIITORUL SACUENI , VOIAJORUL BOLINTIN DEAL , VOIAJORUL GHIMPATI , VOIAJORUL PUCIOASA , VULCANA PANDELE , VULTURUL BRANCOVENESC ,
Primul porumbel sosit : Serie 176751-16-M
Data si ora sosire :2018-06-16 14:37:46
Columbofil : TUDOR NELU
Licenta 115064 , SILISTE
Ultimul porumbel sosit : Serie 105489-16-F
Data si ora sosire :2018-06-16 17:37:45
Columbofil : PREDA RAZVAN
Licenta 116221 , GOLESTI
Nr.Nume columbofilClubJudetSERIEInelECTZi Ora sosireDistantaViteza Punctaj CLS
1CONSTANTIN GIORGIAN
[PNR: 05:02:20 PNA:21:36:19 ]
STANUCA VASILEDB1334458-13-M UCPR *-9115:59:37781.2301184.459536.77322
2CONSTANTIN GIORGIAN
[PNR: 05:02:20 PNA:21:36:19 ]
STANUCA VASILEDB200419-15-F UCPR -9116:20:40781.2301147.828579.74292
3CONSTANTIN GIORGIAN
[PNR: 05:02:20 PNA:21:36:19 ]
STANUCA VASILEDB373754-17-F UCPR -9116:37:07781.2301120.7424118.02182
4CONSTANTIN GIORGIAN
[PNR: 05:02:20 PNA:21:36:19 ]
STANUCA VASILEDB1014473-14-F UCPR -9116:48:46781.2301102.3203144.66062
5CONSTANTIN GIORGIAN
[PNR: 05:02:20 PNA:21:36:19 ]
STANUCA VASILEDB101448-16-F UCPR *-9116:51:06781.2301098.7032149.52512
6CONSTANTIN GIORGIAN
[PNR: 05:02:20 PNA:21:36:19 ]
STANUCA VASILEDB101433-16-M UCPR -9116:51:10781.2301098.6002149.75682
7CONSTANTIN GIORGIAN
[PNR: 05:02:20 PNA:21:36:19 ]
STANUCA VASILEDB101449-16-F UCPR -9116:58:24781.2301087.5385165.45051
8CONSTANTIN GIORGIAN
[PNR: 05:02:20 PNA:21:36:19 ]
STANUCA VASILEDB101414-16-M UCPR *-9116:58:27781.2301087.4628165.62432