CLASAMENT PORUMBEI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

IANCA

[2018-04-29]

BRAILA

[2018-05-06]

TULCEA 1

[2018-05-13]

TARACLIA 1

[2018-05-21]

TARACLIA 2

[2018-05-27]

TULCEA 2

[2018-06-02]

NIKOLAEV 1

[2018-06-02]

CAPLANI 1

[2018-06-10]

TULCEA 3

[2018-06-16]

VILNE 1

[2018-06-16]

NIKOLAEV 2

[2018-06-16]

CAPLANI 2

[2018-06-24]

KRASNODON

[2018-06-29]

ROZIVKA (PROVIZORIU)

[2018-07-02]

ROZIVKA

[2018-07-02]

CAPLANI 3

[2018-07-02]

NOVA KAHOVKA 1

[2018-07-02]

CAPLANI 4

[2018-07-07]

DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

CAPLANI 5

[2018-07-15]

NOVA KAHOVKA 2

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K ZONA 2

[2018-07-15]

CAPLANI 6

[2018-07-22]

VILNE 2

[2018-07-29]

CAPLANI 7

[2018-07-29]

SEVERODONETS’K 2 (PROVIZORIU)

[2018-08-04]

SEVERODONETS’K 2

[2018-08-05]

NIKOLAEV 3

[2018-08-05]

TULCEA 4

[2018-08-05]




 

Nume Concurs VILNE 1
Tip concurs
FOND
Data lansarii 2018-06-16
Ora de lansare 05:00:00
Ora rasarit 04:45:17
Tara de lansareUKRAINA
Coordonate GPS Lat :46:46:5.01 -- Long :34:59:30.92
Tara de lansareUKRAINA
Tip clasamentlansare
Numar total de porumbei inscrisi 17268
Numar total de porumbei clasificati 3454
Numar columbofili participanti 1719
Numar ceasuri inscrise 1702
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Status validare concurs VALID
Cluburi participante : 3/7 PITESTI , 3/2 C-LUNG BUGHEA DE SUS MUSCEL , 3/2 LERESTI , 3/2 MARATON RUCAR , A.C. BUFTEA , A.C.S.C. VOIAJORUL SUTA SEACA , A.S. OLIMPICII ULMI , A.S.C. GRIVITA , ANINOASA 2004 , ARIPI VALEA MARE , ATLETIK FIENI , AVANTUL FLORESTI , BASARABII BREBU , BASCOV , BRANESTI , C.S. TITU , C.S.C. BORDENI , C.S.C. GAESTI , C.S.C. STEJARUL COCORASTII MISLII , CALINESTI - ARGES , COBIA , COLUMBOFILUL MALU SPART , DALLES BUCSANI , DOVE CAMPINA , FINTA , FLACARA MORENI , FOND RAZVAD , G.O. OCNITA , GHIRDOVENI , GLODENI , HEXAGON MATASARU , LASTUNUL BREAZA , LIDER TARGOVISTE , MARATON 2015 PRODULESTI , MARATON PASTARNACU , MESTERUL MANOLE , MUSCELUL CAMPULUNG , NAE MIHAILESCU , NEACSU MARIN SERBOIENI , OLIMPIA MARCESTI , POIANA LACULUI , S.C.C.B. POTLOGI , SOIMII FLORESTI , SOIMUL ALUNIS , SPERANTA DRAGOMIRESTI , SPERANTA HARSESTI , STANCA NICOLAE PETRESTI , STANUCA VASILE , VALEA DOFTANEI , VALEA LUNGA , VALEA PRAHOVEI , VASILE LUDU COSTESTI , VICTORIA 2010 COMISANI , VIITORUL DARMANESTI , VIITORUL IEDERA , VIITORUL SACUENI , VOIAJORUL BOLINTIN DEAL , VOIAJORUL GHIMPATI , VOIAJORUL PUCIOASA , VULCANA PANDELE , VULTURUL BRANCOVENESC ,
Primul porumbel sosit : Serie 176751-16-M
Data si ora sosire :2018-06-16 14:37:46
Columbofil : TUDOR NELU
Licenta 115064 , SILISTE
Ultimul porumbel sosit : Serie 105489-16-F
Data si ora sosire :2018-06-16 17:37:45
Columbofil : PREDA RAZVAN
Licenta 116221 , GOLESTI
Nr.Nume columbofilClubJudetSERIEInelECTZi Ora sosireDistantaViteza Punctaj CLS
1OLARU ILIE
[PNR: 05:02:18 PNA:21:37:21 ]
ARIPI VALEA MAREDB372129-17-F UCPR 0115:43:25785.2821220.487512.04543
2OLARU ILIE
[PNR: 05:02:18 PNA:21:37:21 ]
ARIPI VALEA MAREDB96243-16-M UCPR 0115:46:56785.2821213.853115.40423
3OLARU ILIE
[PNR: 05:02:18 PNA:21:37:21 ]
ARIPI VALEA MAREDB96205-16-F UCPR 0116:13:26785.2821166.087256.23123
4OLARU ILIE
[PNR: 05:02:18 PNA:21:37:21 ]
ARIPI VALEA MAREDB372137-17-M UCPR 0116:20:10785.2821154.543570.65092
5OLARU ILIE
[PNR: 05:02:18 PNA:21:37:21 ]
ARIPI VALEA MAREDB372157-17-F UCPR 0116:20:16785.2821154.373870.88261
6OLARU ILIE
[PNR: 05:02:18 PNA:21:37:21 ]
ARIPI VALEA MAREDB96253-16-F UCPR 0116:22:03785.2821151.355575.11001
7OLARU ILIE
[PNR: 05:02:18 PNA:21:37:21 ]
ARIPI VALEA MAREDB1147374-17-M UCPR 0116:36:57785.2821126.7408110.31971
8OLARU ILIE
[PNR: 05:02:18 PNA:21:37:21 ]
ARIPI VALEA MAREDB96250-16-F UCPR 0116:47:52785.2821109.3643134.64213
9OLARU ILIE
[PNR: 05:02:18 PNA:21:37:21 ]
ARIPI VALEA MAREDB96227-16-M UCPR 0117:03:28785.2821085.4432168.05655