CLASAMENT PORUMBEI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

IANCA

[2018-04-29]

BRAILA

[2018-05-06]

TULCEA 1

[2018-05-13]

TARACLIA 1

[2018-05-21]

TARACLIA 2

[2018-05-27]

NIKOLAEV 1

[2018-06-02]

TULCEA 2

[2018-06-02]

CAPLANI 1

[2018-06-10]

TULCEA 3

[2018-06-16]

VILNE 1

[2018-06-16]

NIKOLAEV 2

[2018-06-16]

CAPLANI 2

[2018-06-24]

KRASNODON

[2018-06-29]

ROZIVKA

[2018-07-02]

NOVA KAHOVKA 1

[2018-07-02]

ROZIVKA (PROVIZORIU)

[2018-07-02]

CAPLANI 3

[2018-07-02]

CAPLANI 4

[2018-07-07]

NOVA KAHOVKA 2

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K ZONA 2

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

CAPLANI 5

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K

[2018-07-15]

CAPLANI 6

[2018-07-22]

VILNE 2

[2018-07-29]

CAPLANI 7

[2018-07-29]

SEVERODONETS’K 2

[2018-08-05]

NIKOLAEV 3

[2018-08-05]

TULCEA 4

[2018-08-05]




 

Nume Concurs NOVA KAHOVKA 2
Tip concurs
FOND
Data lansarii 2018-07-15
Ora de lansare 05:20:00
Ora rasarit 05:07:21
Tara de lansareUKRAINA
Coordonate GPS Lat :46:42:32.30 -- Long :33:34:10.20
Tara de lansareUKRAINA
Tip clasamentclub
Numar total de porumbei inscrisi 276
Numar total de porumbei clasificati 55
Numar columbofili participanti 24
Numar ceasuri inscrise 24
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Status validare concurs VALID
Cluburi participante : 3/7 PITESTI , 3-2 LERESTI , 3-2 MARATON RUCAR , 3/2 C-LUNG BUGHEA DE SUS MUSCEL , A.C. BUFTEA , A.C.S. GURA-OCNITEI , A.C.S. GURA-OCNITEI-VIITORUL SACUENI , A.C.S.C. VOIAJORUL SUTA SEACA , A.S. OLIMPICII ULMI , A.S.C. FOND RAZVAD , A.S.C. GRIVITA , A.S.C. SOIMII FLORESTI , A.S.C. SPERANTA DRAGOMIRESTI , A.S.C.M.C. NAE MIHAILESCU , ANINOASA 2004 , ARIPI VALEA MARE , ASOCIATIA SPERANTA HARSESTI , ATLETIK FIENI , AVANTUL FLORESTI , BASARABII BREBU , BASCOV , C.S. TITU , C.S.C. BORDENI , C.S.C. BRANESTI , C.S.C. GAESTI , C.S.C. GHIRDOVENI , C.S.C. OLIMPIA MARCESTI , C.S.C. POIANA LACULUI , C.S.C. STANCA NICOLAE-PETRESTI , C.S.C. STEJARUL COCORASTII MISLII , C.S.C. VALEA LUNGA , C.S.C. VULCANA PANDELE , CALINESTI - ARGES , COBIA , COLUMBOFILUL MALU SPART , DALLES BUCSANI , DOVE CAMPINA , FINTA , FLACARA MORENI , GLODENI , HEXAGON MATASARU , LASTUNUL BREAZA , LIDER TARGOVISTE , MARATON 2015 ODAIA TURCULUI , MESTERUL MANOLE , MUSCELUL CAMPULUNG , NEACSU MARIN SERBOIENI , S.C.C.B. POTLOGI , SOIMUL ALUNIS , STANUCA VASILE , VALEA DOFTANEI , VALEA PRAHOVEI , VASILE LUDU COSTESTI , VICTORIA 2010 COMISANI , VIITORUL DARMANESTI , VIITORUL IEDERA , VOIAJORUL BOLINTIN DEAL , VOIAJORUL GHIMPATI , VOIAJORUL PUCIOASA , VULTURUL BRANCOVENESC ,
Primul porumbel sosit : Serie 19394-16-M
Data si ora sosire :2018-07-15 16:05:08
Columbofil : MARIUS ANDREI + MITU
Licenta 123620 , VULCANA PANDELE
Ultimul porumbel sosit : Serie --
Data si ora sosire :2018-07-16 10:31:58
Columbofil :
Licenta ,
Nr.Nume columbofilClubJudetSERIEInelECTZi Ora sosireDistantaViteza Punctaj CLS
1TOMESCU GHEORGHE
[PNR: 05:16:29 PNA:21:32:30 ]
VULTURUL BRANCOVENESCDB60231-16-M UCPR *-1117:22:32661.917916.084743.478310
2TOMESCU GHEORGHE
[PNR: 05:16:29 PNA:21:32:30 ]
VULTURUL BRANCOVENESCDB1201388-14-M UCPR *-1117:47:45661.917885.191965.21748
3TOMESCU GHEORGHE
[PNR: 05:16:29 PNA:21:32:30 ]
VULTURUL BRANCOVENESCDB60234-16-M UCPR -1118:32:07661.917835.6131108.69573
4TOMESCU GHEORGHE
[PNR: 05:16:29 PNA:21:32:30 ]
VULTURUL BRANCOVENESCDB28003-17-M UCPR *-1119:01:21661.917805.8727134.05803
5TOMESCU GHEORGHE
[PNR: 05:16:29 PNA:21:32:30 ]
VULTURUL BRANCOVENESCDB60227-16-M UCPR *-1119:20:28661.917787.5433148.55079