CLASAMENT PORUMBEI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

TEPES VODA

[2018-04-29]

BRAILA 1

[2018-05-06]

ALBITA

[2018-05-12]

HANESTI 1

[2018-05-19]

UMAN 1

[2018-05-27]

BRAILA 2

[2018-05-27]

CAPLANI 1

[2018-06-02]

KREMENCIUG 1

[2018-06-09]

BRAILA 3

[2018-06-09]

UMAN 2

[2018-06-09]

CAPLANI 2

[2018-06-16]

CAPLANI 3

[2018-06-24]

CHERKASY

[2018-06-24]

HARKOV

[2018-06-25]

KRASNODON

[2018-06-29]

CAPLANI 4

[2018-07-02]

BRAILA 4

[2018-07-07]

CAPLANI 5

[2018-07-15]

DERBY MALTA (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

KREMENCIUG 2

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K ZONA 1

[2018-07-15]

CAPLANI 6

[2018-07-22]

DERBY TARTU (+ 1350)

[2018-07-28]

TARTU (PROVIZORIU)

[2018-07-28]

TARTU UCP

[2018-07-28]

TARTU

[2018-07-28]

CAPLANI 7

[2018-07-29]

SEVERODONETS’K 2 (PROVIZORIU)

[2018-08-04]

SEVERODONETS’K 2

[2018-08-05]

UMAN 3

[2018-08-05]

BRAILA 5

[2018-08-05]




 

Nume Concurs DERBY SEVERODONETS’K
Tip concurs
FOND
Data lansarii 2018-07-15
Ora de lansare 11:10:00
Ora rasarit 04:38:34
Tara de lansareUKRAINA
Coordonate GPS Lat :48:56:12.10 -- Long :38:30:43.60
Tara de lansareUKRAINA
Tip clasamentlansare
Numar total de porumbei inscrisi 5048
Numar total de porumbei clasificati 1010
Numar columbofili participanti 898
Numar ceasuri inscrise 896
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Status validare concurs VALID
Cluburi participante : A.C. BUFTEA , A.C.C. PLOIESTI , A.C.S. GURA-OCNITEI , A.C.S. GURA-OCNITEI-VIITORUL SACUENI , A.C.S.C. INTERSECTIE BRATASANCA , A.C.S.C. OLIMPIC MARATON 2018 , A.C.S.C. VALEA CALUGAREASCA , A.C.S.C. VICTORIA FLORESTI , A.C.S.C. VOIAJORUL SUTA SEACA , A.S. OLIMPICII ULMI , A.S.C. FOND RAZVAD , A.S.C. GRIVITA , A.S.C. SOIMII FLORESTI , A.S.C. SPERANTA DRAGOMIRESTI , A.S.C.M.C. NAE MIHAILESCU , ANINOASA 2004 , ARIPI VALEA MARE , ATLETIK FIENI , AVANTUL FLORESTI , BASARABII BREBU , C.S. TITU , C.S.C. BALTESTI , C.S.C. BORDENI , C.S.C. BRANESTI , C.S.C. GAESTI , C.S.C. GHIRDOVENI , C.S.C. MARATON PASTARNACU , C.S.C. OLIMPIA MARCESTI , C.S.C. PUCHENII MARI , C.S.C. SIRNA , C.S.C. STANCA NICOLAE-PETRESTI , C.S.C. STEFESTI , C.S.C. STEJARUL COCORASTII MISLII , C.S.C. STOENESTI , C.S.C. TOMSANI , C.S.C. VALEA LUNGA , C.S.C. VIITORUL BAICOI , C.S.C. VIITORUL DRAJNA , C.S.C. VOINESTI , C.S.C. VULCANA PANDELE , COBIA , COLUMBOFILUL MALU SPART , DALLES BUCSANI , DOVE CAMPINA , FINTA , FLACARA MORENI , GLODENI , HEXAGON MATASARU , LASTUNUL BREAZA , LEVIN HAUS COCOSESTI , LIDER TARGOVISTE , MARATON 2015 ODAIA TURCULUI , PAULESTI , PLOIESTI 2011 , S.C.C.B. POTLOGI , SLANIC PRAHOVA , SOIMUL ALUNIS , STANUCA VASILE , STREJNICU , VALEA DAMBOVITEI , VALEA DOFTANEI , VALEA PRAHOVEI , VICTORIA 2010 COMISANI , VIITORUL DARMANESTI , VIITORUL IEDERA , VIITORUL TIRGSORUL VECHI , VOIAJORUL BOLINTIN DEAL , VOIAJORUL GHIMPATI , VOIAJORUL MANECIU , VOIAJORUL PUCIOASA , VOIAJORUL VALCANESTI , VULTURUL BRANCOVENESC ,
Primul porumbel sosit : Serie 736724-16-M
Data si ora sosire :2018-07-16 13:41:33
Columbofil : GRIGORESCU FLORIN
Licenta 117727 , GHINESTI
Ultimul porumbel sosit : Serie 25632-16-M
Data si ora sosire :2018-07-19 08:45:30
Columbofil : SANDU MARIO
Licenta 119690 , SABIESTI
Nr.Nume columbofilClubJudetSERIEInelECTZi Ora sosireDistantaViteza Punctaj CLS
1GHEORGHE CRISTIAN
[PNR: 05:16:01 PNA:21:32:16 ]
GLODENIDB44406-16-M UCPR -1306:21:101078.898648.499656.65616