CLASAMENT PORUMBEI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

TEPES VODA

[2018-04-29]

BRAILA 1

[2018-05-06]

ALBITA

[2018-05-12]

HANESTI 1

[2018-05-19]

UMAN 1

[2018-05-27]

BRAILA 2

[2018-05-27]

CAPLANI 1

[2018-06-02]

BRAILA 3

[2018-06-09]

UMAN 2

[2018-06-09]

KREMENCIUG 1

[2018-06-09]

CAPLANI 2

[2018-06-16]

CAPLANI 3

[2018-06-24]

CHERKASY

[2018-06-24]

HARKOV

[2018-06-25]

KRASNODON

[2018-06-29]

CAPLANI 4

[2018-07-02]

BRAILA 4

[2018-07-07]

CAPLANI 5

[2018-07-15]

DERBY MALTA (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

KREMENCIUG 2

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K ZONA 1

[2018-07-15]

CAPLANI 6

[2018-07-22]

TARTU (PROVIZORIU)

[2018-07-28]

TARTU UCP

[2018-07-28]

TARTU

[2018-07-28]

TARTU (PROVIZORIU + 1350)

[2018-07-28]

CAPLANI 7

[2018-07-29]

SEVERODONETS’K 2 (PROVIZORIU)

[2018-08-04]

UMAN 3

[2018-08-05]

BRAILA 5

[2018-08-05]

SEVERODONETS’K 2

[2018-08-05]




 

Nume Concurs HANESTI 1
Tip concurs
VITEZA
Data lansarii 2018-05-19
Ora de lansare 06:45:00
Ora rasarit 05:28:42
Tara de lansareROMANIA
Coordonate GPS Lat :47:56:11.20 -- Long :26:50:53.10
Tara de lansareROMANIA
Tip clasamentlansare
Numar total de porumbei inscrisi 6454
Numar total de porumbei clasificati 1291
Numar columbofili participanti 208
Numar ceasuri inscrise 203
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Status validare concurs VALID
Cluburi participante : A.C.C. PLOIESTI , C.S.C. PUCHENII MARI , C.S.C. SIRNA , C.S.C. TOMSANI , MARATON PASTARNACU , VIITORUL TIRGSORUL VECHI ,
Primul porumbel sosit : Serie 9533-14-M
Data si ora sosire :2018-05-19 10:55:22
Columbofil : ZECHERU MIRCEA
Licenta 122779 , TOMSANI
Ultimul porumbel sosit : Serie 992-17-F
Data si ora sosire :2018-05-19 11:47:05
Columbofil : BADICEL CATALIN
Licenta 107219 , TINOSU
Nr.Nume columbofilClubJudetSERIEInelECTZi Ora sosireDistantaViteza Punctaj CLS
1BADEA ALEXANDRU
[PNR: 05:11:09 PNA:21:11:33 ]
C.S.C. TOMSANIPH5517-16-F FRSC *0111:04:27332.3711281.059913.63502
2BADEA ALEXANDRU
[PNR: 05:11:09 PNA:21:11:33 ]
C.S.C. TOMSANIPH34322-12-F FRSC 0111:07:15332.3711267.382323.55131
3BADEA ALEXANDRU
[PNR: 05:11:09 PNA:21:11:33 ]
C.S.C. TOMSANIPH5501-16-M FRSC 0111:10:05332.3711253.835937.18622
4BADEA ALEXANDRU
[PNR: 05:11:09 PNA:21:11:33 ]
C.S.C. TOMSANIPH5529-16-F FRSC 0111:18:59332.3711213.106695.44472
5BADEA ALEXANDRU
[PNR: 05:11:09 PNA:21:11:33 ]
C.S.C. TOMSANIPH235920-13-M FRSC 0111:20:37332.3711205.9176108.92471
6BADEA ALEXANDRU
[PNR: 05:11:09 PNA:21:11:33 ]
C.S.C. TOMSANIPH57004-14-F UCPR 0111:22:42332.3711196.8707129.37711
7BADEA ALEXANDRU
[PNR: 05:11:09 PNA:21:11:33 ]
C.S.C. TOMSANIPH57027-14-F FRSC *0111:23:55332.3711191.6498143.47691
8BADEA ALEXANDRU
[PNR: 05:11:09 PNA:21:11:33 ]
C.S.C. TOMSANIPH37071-17-M ASC 0111:24:26332.3711189.4465148.28011
9BADEA ALEXANDRU
[PNR: 05:11:09 PNA:21:11:33 ]
C.S.C. TOMSANIPH5502-16-F UCPR 0111:25:18332.3711185.7688158.19651