CLASAMENT PORUMBEI
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

IANCA

[2018-04-29]

BRAILA

[2018-05-06]

TULCEA 1

[2018-05-13]

TARACLIA 1

[2018-05-21]

UMAN 1

[2018-05-27]

TARACLIA 2

[2018-05-27]

TULCEA 2

[2018-06-02]

NIKOLAEV 1

[2018-06-02]

KREMENCIUG 1

[2018-06-09]

CAPLANI 1

[2018-06-10]

VILNE 1

[2018-06-16]

NIKOLAEV 2

[2018-06-16]

TULCEA 3

[2018-06-16]

CAPLANI 2

[2018-06-24]

HARKOV

[2018-06-25]

ROZIVKA

[2018-07-02]

NOVA KAHOVKA 1

[2018-07-02]

CAPLANI 3

[2018-07-02]

ROZIVKA (PROVIZORIU)

[2018-07-02]

CAPLANI 4

[2018-07-07]

DERBY SEVERODONETS’K ZONA 1

[2018-07-15]

CAPLANI 5

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K

[2018-07-15]

DERBY SEVERODONETS’K (PROVIZORIU)

[2018-07-15]

NOVA KAHOVKA 2

[2018-07-15]

CAPLANI 6

[2018-07-22]

TARTU UCP

[2018-07-28]

TARTU

[2018-07-28]

DERBY TARTU (+ 1350)

[2018-07-28]

TARTU (PROVIZORIU)

[2018-07-28]

VILNE 2

[2018-07-29]

CAPLANI 7

[2018-07-29]

SEVERODONETS’K 2

[2018-08-05]

NIKOLAEV 3

[2018-08-05]

TULCEA 4

[2018-08-05]




 

Nume Concurs NIKOLAEV 1
Tip concurs
FOND
Data lansarii 2018-06-02
Ora de lansare 05:15:00
Ora rasarit 04:59:38
Tara de lansareUKRAINA
Coordonate GPS Lat :47:2:53.32 -- Long :32:1:26.05
Tara de lansareUKRAINA
Tip clasamentjudet
Numar total de porumbei inscrisi 2090
Numar total de porumbei clasificati 418
Numar columbofili participanti 202
Numar ceasuri inscrise 1009
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Status validare concurs VALID
Cluburi participante : 3/7 PITESTI , 3/2 C-LUNG BUGHEA DE SUS MUSCEL , 3/2 LERESTI , 3/2 MARATON RUCAR , ANINOASA 2004 , ARIPI VALEA MARE , ATLETIK FIENI , BASARABII BREBU , BASCOV , BRANESTI , C.S.C. BORDENI , C.S.C. STEJARUL COCORASTII MISLII , CALINESTI - ARGES , COBIA , DOVE CAMPINA , FLACARA MORENI , FOND RAZVAD , G.O. OCNITA , GLODENI , HEXAGON MATASARU , LASTUNUL BREAZA , MARATON 2015 PRODULESTI , MESTERUL MANOLE , MUSCELUL CAMPULUNG , NEACSU MARIN SERBOIENI , POIANA LACULUI , SOIMUL ALUNIS , SPERANTA HARSESTI , STANCA NICOLAE PETRESTI , STANUCA VASILE , VALEA DOFTANEI , VALEA LUNGA , VALEA PRAHOVEI , VASILE LUDU COSTESTI , VIITORUL IEDERA , VIITORUL SACUENI , VOIAJORUL PUCIOASA , VULCANA PANDELE , VULTURUL BRANCOVENESC ,
Primul porumbel sosit : Serie 956673-13-F
Data si ora sosire :2018-06-02 11:55:39
Columbofil : MARICA CONSTANTIN
Licenta 123223 , LUNCA MARE
Ultimul porumbel sosit : Serie 94909-17-M
Data si ora sosire :2018-06-02 15:58:52
Columbofil : GHEORGHE VALENTIN
Licenta 113263 , ZIGONENI
Nr.Nume columbofilClubJudetSERIEInelECTZi Ora sosireDistantaViteza Punctaj CLS
1DUMITRASCU CONSTANTIN
[PNR: 05:02:07 PNA:21:27:45 ]
BASARABII BREBUPH161101-15-F UCPR *0112:41:47526.2721177.913238.27755
2DUMITRASCU CONSTANTIN
[PNR: 05:02:07 PNA:21:27:45 ]
BASARABII BREBUPH161125-15-M UCPR 0112:43:44526.2721172.794542.58375
3DUMITRASCU CONSTANTIN
[PNR: 05:02:07 PNA:21:27:45 ]
BASARABII BREBUPH161120-15-F UCPR *0112:50:53526.2721154.400661.72255
4DUMITRASCU CONSTANTIN
[PNR: 05:02:07 PNA:21:27:45 ]
BASARABII BREBUPH381192-15-F UCPR 0113:09:30526.2721109.1085109.09093