PORUMBEI

  Clasamente

 Top Etape

 Norme

 Palmares

 Live !

CRESCATORI

  Clasamente

 Top Etape

 Norme

 Palmares

PREMII SPECIALE

 Crescator Laureat

 Crescator Profesionist

 Campionatul Cluburilor

 Derby Expo UCPR

IERARHII UCPR

 Expozitia UCPR

 Derby-uri UCPR

 Olimpic UCPR

 TOP 100 Norme


UTILE

 PLAN DE ZBOR

 PROTOCOALE

 CALCUL DISTANTE

 LISTA DE START

 ID LIVE

 FISE CONCURS


CLASAMENT PORUMBEI
Status etape : Ruta 1 = Ruta 2 = TOP Eligibil = TOP Ne-eligibil =
Sezon : Judet : Club :

LANSARE

JUDET

CLUB

PROTOCOL 1

PROTOCOL 2

TEPES VODA 1

[2021-08-14]

BRAILA 1

[2021-08-22]

BRAILA 2

[2021-08-27]

OANCEA 1

[2021-09-05]

ALBITA

[2021-09-12]

NIKOLAEV

[2021-09-12]

NIKOLAEV (DERBY INELE)

[2021-09-12]

TEPES VODA 2

[2021-09-19]

BRAILA 3

[2021-09-25]

CAPLANI

[2021-09-27]

CAPLANI (TOTAL LANSARE)

[2021-09-27]

OANCEA 2

[2021-10-03]

BRAILA 4

[2021-10-10]




 

Nume Concurs TEPES VODA 2 [ id concurs 3315 ]
Tip concurs
VITEZA
Data lansarii 2021-09-19
Ora de lansare 07:45:00
Ora rasarit 06:52:55
Tara de lansarePRAHOVA 2
Coordonate GPS Lat :45:8:55.70 -- Long :27:40:41.90
* Localizare pe harta *
Tara de lansarePRAHOVA 2
Tip clasamentprotocol_1
Numar total de porumbei inscrisi 2294
Numar total de porumbei clasificati 574
Numar columbofili participanti 87
Numar ceasuri inscrise
Conditii validare concurs 20 crescatori + 20 ceasuri + 250 porumbei
Status concurs VALID FINALIZAT
Cluburi participante : A.C.S.C. VICTORIA FLORESTI , AVANTUL MAGURENI , C.C. VOINTA GORNET , C.S.C. BORDENI , C.S.C. CARBUNESTI , C.S.C. PROFESIONISTII BALTESTI , C.S.C. STOENESTI , C.S.C. VIITORUL BAICOI , C.S.C. VIITORUL BRATASANCA , C.S.C. VIITORUL DRAJNA , DOVE CAMPINA , PLOIESTI 2011 , STREJNICU , VOIAJORUL VALCANESTI ,
Primul porumbel sosit : Serie 879623-21-M
Data si ora sosire :2021-09-19 09:30:00
Columbofil : GORTOESCU ADRIAN MARIAN
Licenta 122694 , DUMBRAVESTI
Ultimul porumbel sosit : Serie 315211-21-M
Data si ora sosire :2021-09-19 10:07:45
Columbofil : TARNAUCEANU IULIAN
Licenta 107977 , FILIPESTII DE PADURE
Nr.Nume columbofilClubJudetSERIEInelECTZi Ora sosireDistantaViteza Punctaj CLS
1PARVULESCU I. IONUT 112935
[PNR: 06:30:41 PNA:19:50:47 ]
AVANTUL MAGURENIPH4325-21-M FRSC -2110:00:04151.9501124.722475.85002
2PARVULESCU I. IONUT 112935
[PNR: 06:30:41 PNA:19:50:47 ]
AVANTUL MAGURENIPH132758-21-M UCPR -2110:00:08151.9501124.167777.15781
3PARVULESCU I. IONUT 112935
[PNR: 06:30:41 PNA:19:50:47 ]
AVANTUL MAGURENIPH4334-21-F FRSC -2110:03:06151.9501100.0241119.00612
4PARVULESCU I. IONUT 112935
[PNR: 06:30:41 PNA:19:50:47 ]
AVANTUL MAGURENIPH4327-21-M FRSC -2110:03:09151.9501099.6261119.44204
5PARVULESCU I. IONUT 112935
[PNR: 06:30:41 PNA:19:50:47 ]
AVANTUL MAGURENIPH15159-21-P FCPR -2110:06:19151.9501074.9912173.93203
6PARVULESCU I. IONUT 112935
[PNR: 06:30:41 PNA:19:50:47 ]
AVANTUL MAGURENIPH4324-21-F FRSC -2110:07:01151.9501069.6938195.29211